EPIX 2

GARMIN EPIX 2    2 generatsiooni multispordikell

895.00 

Infot LHV järelmaksu kohta >>

Arvuta näidiskuumakse

%

SKU: 010-02582-01 Categories: , ,

Ükskõik millised on sinu treeningueesmärgid, esmaklassilisel spordinutikellal Epix onkõik abivahendid, mida nende saavutamiseks vajad.

Katkematu tervisejälgimise abil mõistad oma keha paremini. Nutikad märguanded1 hoiavad sind olulisega kursis. Kasuta oma randmel sisseehitatud spordirakendusi ja treeni nii nagu sulle sobib. Suurem satelliitside leviala tähendab täpsemat positsioneerimist. Kasuta TopoActive’i kaardistamise valikuid otse randmel ja navigeeri enesekindlalt. Jätka seiklust nutikella režiimis kuni 16 päeva kestva akuga.

LOODUD SINU ELUSTIILI JAOKS

Vapustav 1,3″ alati sisselülitatud AMOLED-ekraan äratab sinu kella ellu isegi ereda päikesevalguse käes.

PUUTEEKRAAN JA NUPUD

Usaldusväärsed nupud, mis töötavad igas keskkonnas, on sobitatud uue tundliku puuteekraani liidesega, mis tagab kiire juurdepääsu valikutele ja kaardifunktsioonidele.

KVALITEETSED MATERJALID

Sobita kella kujundus oma elustiiliga, valides safiirekraanile ja titaanist või roostevabast terasest raamile pakutavate võimaluste hulgast.

Hoia oma tervisel kogu aeg silma peal.

PULSSOKSÜMEETRIA

Kõrgusega kohanemiseks või une jälgimiseks kasutab andur Pulse Ox2 sinu randmel valguskiiri, et hinnata, kui hästi su keha hapnikku omandab.

PULSISAGEDUS RANDMELT

Käekell mõõdab pidevalt sinu pulsisagedust3 ning annab teada, kui see püsib puhkehetkel liiga kõrge või liiga madalana. See aitab mõõta ka treeningu intensiivsust, isegi ujumisel.

HINGAMISE JÄLGIMINE

Jälgi oma hingamist päeva jooksul, magades ning hingamis- ja joogaharjutuste ajal.

STRESSITASEME JÄLGIMINE

Südamelöökide vaheldumist kasutatakse stressitaseme välja arvutamiseks – see annab teada, kas tegemist on rahuliku, tasakaalustatud või stressirohke päevaga.

UNEAJA SKOOR JA PÕHJALIK UNEJÄLGIMINE

Saad täieliku ülevaate enda kerge, sügava ja REM-une faasidest. Vaata seda kõike spetsiaalsel vidinal, mis sisaldab sinu uneaja skoori ja statistikat.

BODY BATTERY™ ENERGIAMONITOR

Jälgi oma keha energiataset, kasutades selleks pulsisageduse vaheldumise näitajaid, stressi-, une- ja muid andmeid ning saad teada, millal olla aktiivne ning millal peaksid puhkama.

VEDELIKUTASEME JÄLGIMINE

Jälgi igapäevast vedelikutarbimist ja pea meeles selle tähtsust. Saad vedeliku tarbimise jaoks seada ka automaatse eesmärgi, mida muudetakse vastavalt sellele, kui palju sa tegevuste ajal higistad.

Mõõda oma sooritusi.

SPORDIRAKENDUSED

Kasuta metsarajal ja staadionil jooksmiseks, ujumiseks, jooksmiseks, rattasõiduks, matkamiseks, aerutamiseks, suusatamiseks, golfi mängimiseks, surfamiseks, siseruumides mägironimiseks ja paljuks muuks eelsalvestatud spordiprofiile.

ANIMEERITUD TREENINGUD

Käekella ekraanil on võimalik vaadata lihtsalt järgitavaid animeeritud kardio-, koormus-, jooga- ja Pilatese treeninguid. Vali eellaaditud animeeritud treeningute hulgast või, kui kell on ühilduva seadmega ühendatud, laadi neid rohkem alla võrgukogukonnast Garmin Connect

HIIT-TREENINGUD

Sellel aktiivsusprofiilil on eri taimerid, millega saad jälgida enda HIIT-treeninguid, sh AMRAP, EMOM, Tabata ja kohandatud treeninguid. Määra ringide arv, trenni-/puhkeintervallid ja veel muudki.

GARMIN COACH

Need adaptiivsed tasuta treeningukavad hõlmavad asjatundlike treenerite nõuandeid ning kohanduvad sinu ja seatud eesmärkidega. Treeningud sünkroonitakse Garmin Connectist otse sinu kella.

VISUAALNE VÕISTLUSENNUSTAJA

Sinu jooksuajaloo ja üldise vormisoleku põhjal annab see funktsioon hinnangu, milline võiks olla sinu plaanitud vahemaa jaoks sobiv tempo. Trendiandmed näitavad, kuidas treening sind aja jooksul mõjutab.

PACEPRO™ TEHNOLOOGIA

PacePro funktsioon on esimene omasuguste seas, mis aitab tänu kõrguse infot kasutades tempot hoida.

VO2 MAX

Treeni nutikalt tänu VO2 MAX indikaator näitab, millises vormis oled. See kohandub radadel jooksmiseks ja kajastab jõudluses toimunud muutusi, mis võivad olla põhjustatud kuumusest või kõrgusest.

SOORITUSE MÕÕTEANDMED

Vaata täiustatud treeningandmeid, mis sisaldavad hinnanguid jooksmise dünaamika, VO2 max, taastumisnõustaja ja muu kohta.

VASTUPIDAVUS REAALAJAS

Jälgi ja halda oma pingutust ning väldi ülepingutust jooksu või rattasõidu alguses.

IGAPÄEVASED TREENINGSOOVITUSED

Vaata igapäevaseid treeningsoovitusi, mis põhinevad sinu treeningkoormusel ja treenitustasemel, ning treeni oma füüsilisest vormist lähtuvalt.

TAASTUMISAEG

Pärast iga treeningut kuvatav taastumisaeg näitab, millal oled uue pingelise treeningu jaoks valmis. See näitaja võtab arvesse ka treeningu intensiivsust ja selliseid tegureid nagu stress, päevane aktiivsus ja uni.

MTB DÜNAAMIKA

Jälgi iga mägijalgrattasõidu üksikasju, sh funktsiooni Grit™ ja Flow™ spetsiaalseid mõõteandmeid, mis hindavad sõiduraja raskusastet ning sinu laskumise sujuvust, nii on sinu käsutuses tulemused, mida järgmine kord ületada.

MÄESUUSATAMINE

Ole informeeritud ka talisporti harrastades. Eellaaditud profiil suudab eristada suusatamist ja mägironimist. See kuvab tõusu või laskumisega seotud näitajad.

MURDMAASUUSATAMISE DÜNAAMIKA

Pärast rindkere pulsimõõtjaga HRM-Pro™ sidumist (müüakse eraldi) aitab suusatamisvõimsuse funktsioon mõõta murdmaasuusatamise tegelikku treeningkoormust.

SURFIFUNKTSIOONID

See kell töötab koos vidinaga Surfline®, et anda sulle teavet loodete, lainekõrguse ja tuule kohta, näitab viie lähima asukoha surfihinnanguid ning töötab ka rakendusega Surfline Sessions™, et saaksid jäädvustada videole iga laine, millel Surfline’i kaamera ees surfad.

Navigeeri kõikjal, kuhu su seiklused sind viivad.

 

MULTI-GNSS-I TUGI

Juurdepääs mitmele globaalsele satelliitnavigatsioonisüsteemile (GPS, GLONASS, GALILEO). Juurdepääs mitmele navigatsioonisatelliitide saadetud sagedusele, et parandada asukoha täpsust piirkondades, kus GNSS-signaalid peegelduvad, on nõrgad või tihtipeale läbi ei tule.

ABC-ANDURID

Navigeeri oma järgmisel rajal ABC-anduritega, mille hulgas on altimeeter kõrguse mõõtmiseks, baromeeter ilma jälgimiseks ja kolmeteljeline elektrooniline kompass.

AKLIMATISEERUMISINFO

See vidin kuvab sinu hetkekõrgust merepinnast, mis kõrgusel sa aklimatiseerunud oled, PulseOX2, pulsisagedust3 ja hingamissagedust ning näed, kuidas hetkekõrgusel vastu pead.

CLIMBPRO FUNKTSIOON

Kasuta tõusuplaanijat ClimbPro, et näha reaalajas teavet oma käsilolevate ja eelseisvate tõusude kohta, sh kalle, vahemaa ja kõrguse tõus – aga ka laskumisi ja tasaseid alasid.

MITME KONTINENDI KAARDID TOPOACTIVE

Laadi Wi-Fi®-ühenduse kaudu alla TopoActive’i mistahes maailma piirkonna kaardid või saa oma kohaliku piirkonna kaardid eellaadituna Sapphire’i seeria kellas, nii püsid oma uurimisretkedel õigel teel. Vaata maastiku kontuure, tõuse, mäetippe, parke, rannajooni, jõgesid, järvi ja muid geograafilisi objekte.

SUUSAKAARDID

Valluta nõlvu eellaaditud topograafiliste kaartide abil ja kasuta kaarte SkiView™, et vaadata laskumisradade nimesid ja raskusastme hinnanguid rohkem kui 2000 üle maailma kohta kogu maailmas.

GOLFIRAJAD

Juurdepääs täisvärvides CourseView kaartidele enam kui 42000 golfiväljaku jaoks ümber maailma ning puutetundlikule sihtimisele ja PlaysLike Distance funktsioonile.

RINGREISI TEEKOND

Sisesta soovitud teekonna vahemaa ning sulle esitatakse soovitatud teekonnad, mille läbimise lõpuks jõuad alguspunkti tagasi. Trendline™-i populaarsed teekonnad aitavad leida parimad kohalikud rajad.

PÖÖRDEST PÖÖRDENI NAVIGEERIMINE

Järgi teekonda pöördest pöördeni navigeerimise abil See annab eesolevat pöördest varakult teada.

Püsi ühenduses.

NUTITEAVITUSED

Seo kell ühilduva nutitelefoniga ning vaata oma e-kirju, sõnumeid ja teavitusi ühilduvasse nutitelefoni laaditud muusikat.

MUUSIKARAKENDUSED

Laadi alla muusikapalasid ja esitusloendeid oma kontolt Spotify®, Deezer või Amazon Music (vajalik võib olla tellimus). Kasuta oma juhtmevabu kõrvaklappe, et ilma telefoni abita muusikat kuulata.

GARMIN PAY™ VIIPEMAKSED

Liigu ostusabas nobedalt edasi, kasutades selleks Garmin Pay puutevaba maksmise lahendust, mis töötab kindlate teenusepakkujatega.

OHUTUS- JA JÄLGIMISFUNKTSIOONID

Kui sinu käekell ja telefon on omavahel seotud ning sa kasutad sisseehitatud juhtumituvastusfunktsiooni, saad oma reaalajas asukohta kontaktidele käsitsi edastada – õues saab seda ka automaatselt teha4.

CONNECT IQ™ POOD

Kui kell on ühilduva seadmega ühendatud, laadi poest Connect IQ poest alla erinevaid kellakuvasid, lisa andmeväljasid ja hangi rakendusi ning vidinaid.

TOITEHALDUR

Vaata, kuidas erinevad sätted ja andurid mõjutavad sinu kella aku kasutusaega, et saaksid kiiresti teha aku kasutusaega pikendavaid muudatusi.

AKU KASUTUSAEG

Aku kestvus kuni 16 päeva nutikella režiimis ja 42 tundi GPS-režiimis.

Quickfit® kellarihmad sobivad sinu stiiliga ning kasutama ei pea ühtegi tööriista.

Vaata oma statistikat ja jälgi eesmärke rakenduses Garmin Connect.

Kohanda oma Garmini seadet Connect IQ-poe kaudu.