Mootorratta GPS Garmin Zümo 390LM

Mootorratta GPS Garmin Zümo 390LM on stiilne tsikli navi. Vastupidav ja veekindel (IPX7)  Zümo 390LM on ehitatud mootorratturitelt – mootorratturitele. Zümo 390LM`l on päikesevalguses loetav 4,3 “(10,9 cm) puutetundlik ekraan, lihtsa kinda sõbraliku kasutajaliidesega. Bluetooth ™-toega kiivri või peakomplekti abil (müüakse eraldi), saad selged navigeerimis juhised. Komplekti kuulub ka mootorratta jaoks hoidik Zümo-le, et seade kindlalt paigal püsiks. Lisaks ka autohoidik ja toitejuhe autos kasutamiseks.

449.00 

Infot LHV järelmaksu kohta >>

Arvuta näidiskuumakse

%

Out of stock

Mootorratta GPS Garmin Zümo 390LM on stiilne tsikli navi. Vastupidav ja veekindel (IPX7)  Zümo 390LM on ehitatud mootorratturitelt – mootorratturitele. Testisime seda unarusse jäetud teedel, munakivisillutisega tänavatel, tugeva vihmaga ja päikesepaisteliste ilmadega ning tulemus oli alati sama – Zümo jätkas navigeerimist.

 Näe võimalusi teel

Zümo 390LM`l on päikesevalguses loetav 4,3 “(10,9 cm) puutetundlik ekraan, lihtsa kinda sõbraliku kasutajaliidesega. Bluetooth ™-toega kiivri või peakomplekti abil (müüakse eraldi), saad selged navigeerimis juhised. Komplekti kuulub ka mootorratta jaoks konkreetne hoidik Zümo-le, et seade kindlalt paigal püsiks. Lisaks ka autohoidik ja toitejuhe autos kasutamiseks.

Hooldusajalugu

Uus Service History Log võimaldab salvestada kuupäeva, läbisõidu ja muu tüüpi hoolduse oma mootorratta kohta. Rehvi läbisõit, rehvi vahetused, rehvirõhu, keti puhastamine, õlivahetuse, uued süüteküünlad – mida välja ka ei mõtle, Zümo peab selle kohta arvestust.

 

Curvy Roads

Kurvilised Teed

Naudi oma lemmik kurve, Zümo 390LM annab järsu kurvi hoiatusi, et saaksid enne kurvi kiirust langetada.

Mine kuhu iganes koos BaseCamp ™ programmiga

Kasuta BaseCamp-i, et planeerida oma järgmime sõit. Saad luua marsruute ja teekondi arvutis ning kanda neid oma Zümo-se.”Track Draw” funktsioon võimaldab jälgida oma marsruuti ja vaadata kõrguse muutusi, mis aitavad sul hinnata oma sõidu raskust. Planeeri ideaalne vaatamisväärsustega marsruut ja sa võid kindel olla, et seade viib sind läbi su lemmikkohtade. Samuti saad taasesitada oma reise ning salvestada ja jagada oma seiklust teistega.

Mine navigeerimisest kaugemale

Tasuta eluaegse uuendusega on sul alati kõige värskemad kaardid, huvipunktid ja navigeerimisjuhised. Kaardiuuendused on saadaval alla laadimiseks kuni 4 korda aastas ilma lisakuludeta ja ilma aegumis tähtajata.

Zümo kiirotsinguriba muudab huvipunktide leidmise lihtsaks ja meeldivaks. Seadmel on ka kiirusepiirangu indikaator ja “Exit Services”, mis näitab tee ääres olevaid parke, bensiinijaamu, poode, restorane. Tänu “TracBack” funktsioonile, saate sõita ükskõik kuhu tee viib ning seejärel liikuda mööda sama teed tagasi sinna, kust reisi alustasite.

Ei mingit mõistatamist enam, millisel sõidurajal pead olema, et sooritada pööre. Sõiduridade abi juhatab sind õigele reale enne lähenevat pööret või maha sõitu, nii on tundmatutel ristmikel lihtne navigeerida. Seade näitab realistlikult teetähiseid ja ristmike sinu teekonnal koos nooltega, mis näitavad õiget sõidurada.

Jälgi rehvirõhku Zümo ekraanil

Tire Pressure Monitor Sensor

Zümo 390LM ühildub meie rehvirõhu anduriga (müüakse eraldi). Lisarehvirõhu andur igale rehvile ja saad mugavalt jälgida rehvi rõhku kasutades Zümo ekraani. Süsteem töötab kuni 4 rehviga (ei ole ette nähtud sõiduautode jne. kasutamiseks). Üks rehvirõhu andur on vaja igale rehvile (müüakse eraldimetallist ventiilile ainult).

Seadme mõõtmed 13.0 x 9.4 x 3.0 cm Ekraani mõõtmed 9.4 x 5.6 cm; 4.3" diag (10.9 cm) Ekraani resolutsioon 480 x 272 pikslit Ekraani tüüp WQVGA värviline TFT Kaal 270.0 g Aku laetav liitium-ioon Aku kestvus kuni 7 tundi Kõrgtundlik vastuvõtja Jah Kõrvaklapi pesa/heli väljund Jah Veekindlus Jah (IPX7) Kaardid ja mälu Eelsalvestatud Euroopa kaart Jah Sisaldab seadme eluaegset kaardiuuendust Jah Sisseehitatud mälu 8GB Mälukaartide lisamise võimalus Jah, microSD™ Kasutaja huvipunktid POI`d Jah Teekonna punkte/eelistusi/asukohti 1000 Navigeerimis omadused Eestikeelne menüü ja hääljuhised Jah Nimetab tänava nimesid (nt. "Turn right ON ELM STREET in 500 ft.") *eesti keeles ei tööta Jah Liiklusinfo tugi Jah, autohoidikus ja vajab lisaks GTM36 toitejuhet Sõiduridade abi (juhatab sind õigele sõidurajale) Jah Ristmiku eelvaade Jah Teekonna vältimine (väldi tagasipöördeid,kiirteed, maksulisi teid, jne) Jah Kiiruse piirangu indikaator(näitab põhiteedel kiiruse piirangut) Jah Kuvab teel olevaid huvipunkte/vaatamisväärsusi Jah Bluetooth Jah Lisaks Lisaks ◾Reisiplaneerija ◾Reisi ajalugu ◾Rehvi õhurõhu jälgimine: andurid on ventiilikübarates*, *(võimalik lisada kuni 4 andurit, andureid müüakse eraldi) ◾Kurvilise tee hoiatused ◾Mootorratta toitejuhe vajab 12V ja 1A sisendvoolu. Zümo toitepinge on 5V (2A) Regio Eesti mälukaart Regio Baltikumi mälukaart Euroopa mälukaart Regio Eesti teed MapSource Regio Baltikumi teed MapSource Venemaa mälukaart Põhja-Ameerika mälukaart Lõuna-Ameerika teede mälukaart India teede mälukaart Kagu-Aasia teede mälukaart Lähis-Ida ja Põhja- Aafrika teede mälukaart Lõuna-Aafrika teede mälukaart Austraalia ja Uus-Meremaa teede mälukaart Regio Eesti TOPO mälukaart Regio Eesti Topo MapSource