Alfa GPS OÜ

ALFA GPS OÜ on 2000 aastal asutatud GPS-seadmete, droonide, outdoor-, seiklus- ja matkatarvikute maaletooja-hulgimüüja ja brändide ametlik esindaja Eestis, kes teenindab põhiliselt äriklienti. Lisaks oleme tavakliendile mõeldes loonud ka e-poe brändi „GPS.EE“.

Tänaseks oleme GPS-ide, navigatsiooniseadmete, seiklus- ja matkatarvikute valdkonnas tegutsenud juba pea 20 aastat. Suur kogemuste pagas, aktiivne elustiil ja kirg outdoor toodete vastu ning aastate jooksul kujunenud lojaalsete klientide hulk on muutnud meid oma valdkonda väga hästi tundvaks eksperdiks. Tunneme kõiki esindatavaid tooteid põhjalikult, mõistame asjatundliku konsultatsiooni tähtsust, oleme usaldusväärsed & püüame tagada parima teeninduse esindatavatele brändidele.

„GPS.EEid nii autosse, merele, matkale, sportlasele, seiklejale kui ka transpordiettevõttele ja sadama- ning kinnisvaraarendajale/ maamõõtjale. Lisaks on GPS.EE e-poe valikus ohtralt n.n. välitarvikuid, mis toetavad aktiivset-seikluslikku eluviisi; päästevestid, droonid, kaamerad, jahinoad, multitööriistad ja lisatarvikuid  Ühtlasi on GPS.EE e-poes esindatud ka meie koostööpartnerite brändid.

Kontakt:  info@gps.ee  Tel+372 646 1000

ESINDATAVAD BRÄNDID JA TOOTED LEIAD SIIT: TOOTEKATALOOG või KLIKATES BRÄNDI LOGOLE

WF_TTT_logo_RGB images Gerber_logo brand yakima-logo whispbar logo 2013 index4 index3 logo-nke-marine-electronics-68007040070448536949556770684557x index11  garmin magellanlogo images images dji_logo

flir_logo Raymarine