Ratta GPS GARMIN Edge 1000 Bundle

skiing orientering-multisport kayaking cycklingwalkingtrekking_0stepsdistanceclock

Ratta GPS võistlusteks, navigeerimiseks ja ühenduses püsimiseks
Teel või maastikul navigeerimine ja eelsalvestatud huvipunktid koos Garmin jalgratta kaardiga
Sisesta vahemaa ja vali kuni 3-e edasi-tagasi marsruudi vahel
Lae andmed Garmin Connect ™ Mobile-i ning analüüsi ja jaga
Bluetooth funktsioonid ¹: sissetulev kõne, e-posti teated ², live jälgimine, treeningute saatmine/laadimine, sotsiaal meedia jagamine ja ilm.

499.00 

Infot LHV järelmaksu kohta >>

Arvuta näidiskuumakse

%

Out of stock

Ratta GPS GARMIN Edge 1000 Bundle võistlusteks, navigeerimiseks ja ühenduses püsimiseks

  • Sõidukesksed võistlused läbi Garmin Connecti
  •      Teel või maastikul navigeerimine ja eelsalvestatud huvipunktid koos Garmin jalgratta kaardiga
  •      Sisesta vahemaa ja vali kuni 3-e edasi-tagasi marsruudi vahel
  •      Lae andmed Garmin Connect ™ Mobile-i ning analüüsi ja jaga
  •      Bluetooth funktsioonid ¹: sissetulev kõne, e-posti teated ², live jälgimine, treeningute saatmine/laadimine, sotsiaal meedia jagamine ja ilm.

Edge 1000
Kas treenid, et parandada oma isiklike rekordeid või näha, kuidas sinu andmed erinevad professionaalidest – Edge 1000 võimaldab sul püsida ühenduses, võrrelda ja konkureerida teistega. Muuda iga sõit võistluseks, konkureerides Garmin Connectvõistlustega ja näe realajas tulemusi oma Edge`l, sealhulgas teateid võistluse algusest ja lõpust ning enda paiknemist pingereas. Võistluste funktsioon hoiab sind motiveerituna ja aitab sul tulemusi parandada.

Valitse teed

Koos võistluste ja Connect funktsioonidega Edge 1000, pakub ka täiustatud navigatsioonisüsteemi ja kaardituge. Eelsalvestatud Garmin jalgratta kaart sisaldab OSM (Open Street Map) sisu navigeeritavate maanteede ja jalgrattateedega, reljeefi andmeid, huvipunkte ja aadressi otsingut. Kaardi andmed on salvestatud Edge sisemällu, nii et sinu liikumis-ja treening võimalused ei sõltu mobiiltelefoni levialast ning kaardi uuendused on tasuta.

 


 

Tea, kuhu minna

Nüüd saad avastada rohkem nii teedel kui ka maastikul tänu seadme edasi-tagasi teekonna funktsioonile. Sisesta kui pikka distantsi soovid sõita ja Edge 1000 arvutab kuni 3 jalgratta-sõbralikku teekonda. Võid isegi vaadata teekonna kõrguse profiile enne valiku tegemist. Samuti pakub uus teekonna planeerija võimalust luua teekondi otse Edge 1000 ekraanil, kasutades kaarti, huvipunkte ja võistlusi, mis oled alla laadinud Garmin Connect-st. Jällegi saad eelvaate kõrguse profiilidest oma isiklikul marsruudil enne starti. Kui sa ei soovi kursil püsida või soovid lõpetada oma sõidu varem, suunab Edge sind tagasi alguspunkti või arvutab kõige otsema tee ja pakub juhiseid tagasi.

At Your Finger Tips

Sinu käeulatuses

Edge 1000`l on 3-tolline kõrge resolutsiooniga pööratav*(saadaval hilisema tarkvara uuendusega) värviline puutetundlik ekraan. Tal on valgussensor, mis reguleerib automaatselt ekraani heledust, et parandada nähtavust vastavalt muutuvatele valgus tingimustele. Erinevalt nutitelefoni ekraanist on see optimeeritud töötama koos kinnaste ja vihmaga ³. Saad kohandada oma treeninglehti kuni 10 andmeväljaga ja profiilid võimaldavad lihtsat üleminekut, kui vahetad jalgrattasõidu tegevust, nagu maantee- või maastikusõit või lihtsalt avastad ümbrust.

Täiendavad treening admed

Edge 1000 ühildub ANT + ™ anduritega, sealhulgas kiirusekadentsipulsi ja ühilduvate kaalu anduritega. See on esimene Garmin rattakompuuter, mis toetab Shimano DI2 elektroonilist käiguvahetus süsteemi näidates käike ekraanil. Edge 1000 toetab ka ANT + jõu andureid, sh Vector ™, meie unikaalset pedaalidel põhinevat jõuandurit, mis mõõdab koguvõimsust, vasaku/parema jala tasakaalu ja rütmi. Eelsalvestatud võimsusel põhinev treening Edge 1000-s võimaldab arvutada oma läve võimsus (FTP), tänu millele saad luua oma jõutsoonid. Edge 1000 pakub treenig kalendrit ja ühildub treeningutega, mida saad planeerida, ajastada ja allalaadida Garmin Connect lehelt.

 


 

Nutitelefonide tugi

Ühenda oma Edge 1000 nutitelefoni ja Garmin Connect ™ Mobile rakendusega ja saad kasutada järgmisi lisafunktsioone, sealhulgas live jälgimist, sissetuleva kõne ja teksti teateid, treeningu sotsiaalmeedias jagamist, ilma, juhtmevaba andmete laadimist ning treeningute ja võistluste üles- ja allalaadimist. Niipea kui sõit on lõpetatud, saadetakse andmed automaatselt Garmin Connecti läbi Bluetooth ® või Wi-Fi ®. See võimaldab sul püsida ühenduses ja koheselt jagada üksikasjalikult oma sõite sõprade, perekonna, treeneri ja muude kontaktidega. LiveTrack võimaldab sinu sõpradel ja perel jälgida sinu sõitu ja trenni reaalajas. Kutsu järgijaid kasutades e-posti või sotsiaalmeedia abi, et nad saaksid vaadata sinu hetke sõiduandmed Garmin Connect lehel. Kui nad saavad sinu kutse, saavad nad klõpsata lingil ning jälgida ja vaadata sinu sõidu statistikat ja asukohta kaardil.

Smartphone Connectivity


 

¹Tarvis Bluetooth 4.0 või Bluetooth Smart toega telefon.

² iPhone ® 4s või hiljem.

³ Niiskuskindlus IPX7; ANT + juhtmevaba ühendus ei toimi vee all.

4 Ühildub Shimano DI2 elektrooniline käiguvahetus süsteemiga, millel on Shimano D-Fly Data Management funktsioon.