MAKSA KOLMES OSAS JÄRELMAKSUGA

ESTO 3 makseviis – ajata enda ostukorvi maksumus kolmeks võrdseks makseks ilma ühtegi lisatasu maksmata!

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel ESTO 3 makseviisi – ajata enda ostukorvi maksumus kolmeks võrdseks makseks, ilma ühtegi lisatasu maksmata!

Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisiks ESTO 3 ning digiallkirjasta mugavalt ID-kaardi, Mobiili-ID või Smart-ID lahendusega.

  • Tasudes enda ostukorvi maksumuse täies ulatuses ja õigeaegselt kolme kuu jooksul, siis ei lisandu mitte ühtegi lisatasu.
  • Kuutasu kujuneb ostukorvi maksumuse jagamisel kolmeks võrdseks osaks.
  • Minimaalne ostukorvi summa ESTO 3 kasutamisel on 60 EUR.
  • ESTO 3 saavad taotleda kõik 18-70 aastased Eesti Vabariigi kodanikud.

ESTO 3 tingimused

ESTO 3 kasutamine on oma olemuselt tarbijakrediidilepingu sõlmimine ESTO AS-iga. Sõlmitud tarbijakrediidilepingu pikkus on 12 kuud. Kui te olete tasunud kõiki järelmaksulepingust tulenevaid kohustusi (sh tasunud õigeaegselt ja täies ulatuses selle kohaselt tasumisele kuuluvaid igakuiseid osamakseid) ja seejuures tasute kolme kuu jooksul järelmaksulepingu sõlmimisest ühtekokku sellise summa, mis on võrdne ostukorvi maksumusega, ei pea te lisaks nimetatud summale lisaks midagi tasuma. Juhul, kui teil ei õnnestu makseid tasuda lähtuvalt järelmaksulepingus sätestatud ESTO 3 graafikule, siis pikeneb teie esialgne kolme kuu pikkune ESTO 3 graafik 12 kuu pikkuseks ning lisanduvad lisatasud.

ESTO 3 kasutamine on finantsotsus ning sellega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajaduse hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 2049-eurose laenusumma puhul 12 kuuks fikseeritud intressiga 14% aastas ja lepingutasuga 14.90 eurot on krediidi kulukuse määr 31.12%, kuumakse suurus 197.14 eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 2365.68 eurot.

Meie kodulehel kajastatud ESTO 3 tingimused on indikatiivsed ning personaalsed tingimused on kättesaadavad personaalsest järelmaksulepingust, millega on võimalik tutvuda enne selle allkirjastamist.
ESTO 3 teenusepakkujaks on ESTO AS.

E-mail: info@esto.ee
Telefon: (+372) 622 52 52