Metsaeraldiste kaart

Metsaeraldiste kaart. Hiliseim versioon: 01.12.2019. Metsaeraldiste kaart Garmin GPS seadmetele. Kaart laetakse seadmesse või mälukaardile. Sisaldab eraldiste piire, katastri tunnuseid ja eraldiste numbreid. Võimalik otsida tunnuse järgi

99.00 

Infot LHV järelmaksu kohta >>

Arvuta näidiskuumakse

%

Metsaeraldiste kaart Hiliseim versioon: 01.12.2019 NB! Allalaetavad kaardid/uuendused pole tagastatavad. Enne ostu veendu, et sinu seade oleks kaardiga ühilduv. Vajadusel võta ühendust ja aitame valida just sulle sobiva kaardi/uuenduse: info@gps.ee Metsaeraldiste kaart Garmin GPS seadmetele. Kaart laetakse seadmesse või mälukaardile. Sisaldab eraldiste piire, katastri tunnuseid ja eraldiste numbreid. Võimalik otsida tunnuse järgi. Sobib eelkõige käsi-GPSidele: eTrex, Dakota, Oregon, Colorado, GPSMap 62/64, Montana jt. ning universaalsetele navigaatoritele (Nüvi 5xx seeria mudelid)

Kasutamisel võib olla erinevusi erinevates Garmini seadmetes! Lubatud kaarti paljundada asutuse või organisatsiooni siseselt. Teadmiseks: Mälukaartidele ja seadmesse salvestatud kaarte ei saa kopeerida ega vaadata arvutis. Mälukaardile ei tohi lisada muid kaarte. Kaardi kustumise korral ei saa seda enam taastada. Kahjustatud kaarti tagasi ei osteta ega kompenseerita. NB! Allalaetavad kaardid pole tagastatavad. Enne ostu veendu, et sinu seade oleks kaardiga ühilduv.