E-poest tellimise tingimused

Tellimise tingimused
Antud dokument määratleb internetipoe GPS.EE külastaja ehk Ostja ja selle haldaja ALFA GPS OÜ ehk Müüja vahel e-poest kaupade ostmisel tekkivaid õigussuhteid. E-poest tellimust vormistades ning maksmist sooritades kinnitab Ostja, et ta on tellimuse tingimustega tutvunud ja on nendega nõus.

Tootevalik ja hinnad
Ostja saab internetipoes toodetega tutvuda lugedes toodete lühikirjeldusi ja vaadates illustratiivseid pilte. Kui Ostjal on vaja toote kohta enne tellimisotsuse langetamist täpsustavat informatsiooni siis on Ostjal võimalus pöörduda internetipoe klienditoe poole info@gps.ee või +372 6461000.

Kõik internetipoes esitletavad hinnad on toodud Eurodes ja need sisaldavad käibemaksu 20%.

Müüja jätab endale õiguse neid tingimusi ja oma toodete hindasid muuta ühepoolselt. Hinnakujunduse muudatused jõustuvad hetkest, mil teave esitatakse lehel GPS.EE.

Kui Ostja edastas oma tellimuse enne hinna muudatuse jõustumist, siis tema jaoks kehtib hind, mis oli tellimuse kinnitusel kajastatud tellimuse vormistamise momendil.

Kauba kohaletoimetamine
Müüa saadab tellitud tooted ehk Kauba Ostjale pärast makse laekumist. Kui Kaup on valmis saatmiseks, saadab Müüja Ostjale e-maili kinnitusega ja juhiseid, kuidas postisaadetist kätte saada.

Tarneaeg:
•Kui tellitud Kaup on laos, on toodete tarneaeg 2-5 tööpäeva pärast arve tasumist.
•Kui tellitud Kaup on distribuutori laos, on toodete tarneaeg 5-14 tööpäeva pärast arve tasumist.
•Kui tellitud Kaupa pole laos, teavitab Müüja Ostjat tarneajast ning toimetab kauba kohale kohe, kui see jõuab lattu.

ostukorvi-summaOstjal on võimalik valida järgmiste kohaletoimetamise võimaluste vahel:
•SmartPOST pakiautomaadid Eestis – hind ca 2,95 €
•Tulla ise poodi järele – tasuta

 

Tellimuse vormistamine ja tasumine

sinu-tellimusKui Ostja on kindel, et toode talle sobib, siis saab Ostja toote lisada ostukorvi ning vormistada tellimuse klikkides lingile „Vormista tellimus”. Kui Ostja täidab tellimisvormi, saadetakse talle automaatselt tellimusvormil määratud e-maili aadressile tellimusekinnitus /arve või suunatakse edasi tasuma vastavalt Ostja poolt valitud eelistusele.

 

 

Ostja saab internetipoes tellimuse eest tasuda pangalingiga või arve alusel:
pangalingid-logodSEB panga pangalingi vahendusel
•Swedpanga pangalingi vahendusel
•LHV pangalingi vahendusel
•Danskepanga pangalingi vahendusel
•PayPal konto vahendusel
• Arve alusel


Kauba tagastamine

Ostjal on 14 päeva jooksul õigus kaupa vahetada või raha tagasi küsida.
•Taganemisõiguse kasutamiseks ei tohi Ostja tootepakendit avada. Müüa võtab Kauba tagasi ainult kasutamata kujul (kilepakend avamata) ja originaalpakendis.
•Kauba tagastamiseks tuleb esitada Müüjale avaldus koos arve koopiaga e-posti aadressile info@gps.ee 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest.
•Ostjal on õigus tellimus tühistada ka enne makse sooritamist. Sellest tuleb teavitada kirjutades info@gps.ee vastavasisulise avalduse.

Kauba tagastamine toimub Ostja enda kulul ning esialgset transpordikulu Müüja Ostjale tagasi ei maksa välja arvatud juhul, kui tagastatud kaup ei vastanud Ostja tellimusele. Ostja tagastab kauba nii kiiresti, kui võimalik, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul. Kui tellitud kaup ei vasta tellimusele, siis vahetuse- ja tagastuskulud kannab esimesel korral Müüja. Iga järgneva vahetuse korral kannab postikulud Ostja. Raha tagastatud kauba eest hüvitatakse esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul.