Aktiivsusmonitor Garmin Vívosmart 3

Aktiivsusmonitor Garmin Vívosmart 3 on nutikas aktiivsusmonitor, mis mõõdab randmelt pulssi.
Stiilne igapäevaseks käepael kandmiseks ja päikesevalguses loetav ekraan. Näitab samme, pulssi, kalorikulu, läbitud vahemaad, läbitud korruseid ja tegevuse intensiivsust ja kellaaega. Värinmärguanded kõnede, sõnumite ja e-kirjade kohta nutitelefonis.
Värvivalik: Must, Tumelilla, Tumesinine

149.00 

Infot LHV järelmaksu kohta >>

Arvuta näidiskuumakse

%

Aktiivsusmonitor Garmin Vívosmart 3 on nutikas aktiivsusmonitor, mis mõõdab randmelt pulssi.     Stiilne igapäevaseks käepael kandmiseks ja päikesevalguses loetav ekraan. Näitab samme, pulssi, kalorikulu, läbitud vahemaad, läbitud korruseid ja tegevuse intensiivsust ja kellaaega. Värinmärguanded kõnede, sõnumite ja e-kirjade kohta nutitelefonis. Kontrolli telefonis mängivat muusikat ja/või VIRB® kaamerat otse oma randmelt. Tuletab meelde, et aeg on end liigutada ekraani näidu ja vibratsiooniga. Lihtne puutetundlik kasutajaliides. Automaatsed eesmärgid hoiavad sind motiveerituna. Mõõdab pulssi randmelt

Vivosmart 3 nutikas aktiivsusmonitor mõõdab südame löögisagedust randmelt 24/7. See annab sulle vabaduse teha trenni ilma pulsivööta. Kasutades südame löögisagedust arvutab vivosmart HR põletatud kaloreid ja tuvastab trenni intensiivsuse, pakkudes paremat ülevaadet trenni kohta. vivosmart HR-i on võimalik kasutada pulsiandurina ka teiste Garmin spordiseadmetega.

Põhiomadused

Rihma mõõtmed 136-187 mm (Regular)
180-224 mm (X-large);
Laius: 21.0 mm;
Paksus: 12.3 mm
Ekraani mõõtmed 25.3 mm x 10.7 mm
Ekraan 160 x 68 pikslit, puutetundlik
Kaal 29.6 g, Regular;
32.0 g, X-large
Aku laetav liitium-ioon
Aku kestvus Kuni 5 päeva
Veekindlus 5 ATM(50m)
Smart teavitused (kuvab ühendatud telefoni saabuvad sõnumid, kõned jne) Jah
Vibra alarmid Jah
Muusika juhtimine Jah
Leia mu telefon funktsioon Jah
VIRB® juhtimine Jah
GPS Ei

Jooksmise funktsioonid

Pulsi mõõtmine Jah, randmelt
Pulsil põhinev kalorite arvestus Jah
Aktiivsusmonitori funktsioonid

Sammulugeja Jah
Autom. eesmärk (loob eesmärgi eelmise päeva sammude põhjal Jah
Liikumis riba(kuvab kella ekraanil, kui olete kaua liigumatult olnud) Jah
Une jälgimine Jah

Garmin Connect™

Garmin Connect™ tugi Jah
Autom. sync  arvutiga Jah

Lisaks

Lisaks •Arvutab läbitud korrused: Jah
•Intensiivsus minutid: Jah
•Garmin Elevate™ randmelt pulsi mõõtmine.

LISAKS:

Lisaks sammudele, kaloritele ja distantsile tuvastab vivosmart 3 tänu baromeetrilisele altimeeterile ka mitu korrust sa oled läbinud. Lähed sa ujuma või proovid uut trenni, mõõda oma tegevuse intensiivsust. See funktsioon võimaldab sul jälgida oma edusamme ja eesmärke vastavalt soovitatud infole paljudelt tervise organisatsioonidelt.

Nutitelefoni teavitused
Ole aktiivne ja püsi ühenduses vivosmart 3 kellaga. Iga kord, kui saad sõnumi, e-kirja või keegi helistab sinu ühilduvale Bluetooth-nutiseadmele, väriseb vivosmart õrnalt ja kuvab automaatselt vastavat teavet. Lihtsalt puuduta ja libista sõrmega üle ekraani, et rohkem lugeda.

Individuaalsed igapäevased eesmärgid

vivosmart 3

vivosmart 3 õpib sinu praeguse aktiivsustaseme ning määrab seejärel sinu igapäevase eesmärgi. Niipea, kui saavutad oma eesmärgi, kohandab vivosmart eesmärgi järgmiseks päevaks, viies sind tasapisi tervislikuma elustiili poole. Meie tasuta Garmin Connect ™ keskkonnas võid teenida virtuaalseid medaleid ja jälgida oma edusamme.

Püsi ühenduses

vivosmart 3 sünkroniseerib automaatselt sinu andmed ühendatud Bluetooth nutiseadmega päeva jooskul, kui eesmärk on täidetud või kui piisavalt samme on astutud pärast viimast sünkroniseerimist.

 

*Sammude lugemine on ligikaudne ja ei pruugi olla täpne. Selle alla kuulub ka distantsi arvutamine sammude põhjal.

*Aktiivsemate spordialade jaoks soovitab Garmin kasutada eraldi pulsivööd, et saavutada täpsem ja kindlam pulsi arvestus. (Vivosmart 3 ei toeta pulsivöösid)