GPS Garmin Camper 780LMT-D

Camper 780LMT-D on spetsiaalne navi caravaniga automatkajale.

369.00 

Infot LHV järelmaksu kohta >>

Arvuta näidiskuumakse

%

SKU: 010-02227-10 Categories: , Tags: , , , ,

 

Camper 780LMT-D on arenenud navi innukale automatkajale.Sellega naudid sõitmist ja mugavat juhendamist. Camper 780LMT-D on suure 6,95 tollise  puute- ja mahutundliku ekraaniga. See annab teekonna hoiatusi ja võimaldab kohandada  teekonda1  matkaauto või haagise mõõtude ja kaalu andmete alusel. Samuti sisaldab see kämperite laagrite andmeid suurematelt tegijatelt nagu ACSI, NKC ja MHF. Lisaks on siin lihtne teekonna koostamise toiming,kõrguseprofiilid ja miljoneid uusi ja populaarseid kohtasid kuhu minna TripAdvisor®– ja Foursquare® teenustest.

Kasuta matkaautodele kohandatud teekondasid

Matkaautodele  mõeldud teekond1 ja tee hoiatused aitavad juhti.
Sisaldab tasuta digitaalset liiklusteenust (DAB) ja samuti tasuta reaalajas teenuseid2, nagu LiveTrack ja ilmateade, Smartphone Link rakenduse kaud
Handsfree (käed vabad) Bluetooth® kõned3,nutiteavitused4 ja häälkäsklustega navigeerimin
Matkaautode  peatuskohad-kämpingud: ACSI, NKC ja MotorHomeFacts
Sisemine Wi-Fi® lihtsustab kaartide ja tarkvara uuendamist ja arvutit polegi vaja.

Saad kasutusse reaalaja teenused, näiteks ilmateated,või vabade parklakohtade info sihtkoha lähedal.Lae alla Smartphone Link –rakendus2, mis ühendab  Camper 780LMT-D navi sobiva nutitelefoniga. Lisaks saad selle abil kasutada LiveTrack2-rakendust, millega sõbrad võivad jälgida sinu matka edenemist.

Tasuta digitaalne liiklusteenus (DAB)Kaasas oleva toitejuhtme/liiklusinfo vastuvõtja kaudu saab  Camper 780 LMT-D tasuta liiklusinfot³ kogu seadme eluaja. Integreerimist  ei ole vaja,kuna see teenus on kohe kasutamisvamis. Ühenda ainult toitejuhe toitepesaga ja saad kasulikku infot ja võid keskenduda ainult juhtimisele ning matka nautimisele.Kasuta handsfree (käed-vabad) rakendust.Kui paaristad  Bluetooth nutitelefoni  ja Camper 780LMT-D  seadme ,saad kasutusse toredaid võimalusi millega säilitad  ühenduse,tõstmata käsi roolilt³. Võid helistada ja vastuvõtta nutiteavitusi navi ekraanil4. Näed sissetulevaid kõnesid,tekstisõnumeid ja kalendriteavitusi ilma telefoni näppimata.Võid kasutada ka häälkäsklustega navigeerimist. Ütle “voice command” ja juhi navigaatorit tõstmata käsi roolilt.

Hoiatused juhile: tunne ümbrust

Garmin DriveSmart edendab sõiduohutust ja olukorra tundmist.Seade hoiatab juhti nt. järskudest kurvidest,kiiruse muutustest,ristmikest ja loomade ülekäigu radadest. Lisaks hoiatab navi kui sõidad ühesuunalisel teel vales suunas või et lähedal on koolimaja. Saad teateid lähedal olevaist valgusfoori-ja kiirusekaameratest6. Samuti antakse väsimushoiatusi ja soovitatakse võimalikku puhke-või parkimisala7.

Leia lihtsalt laagri-ja peatuskohad

Camper 780LMT-D sisaldab ACSI™, NKC™ ja MHF™ matkaautode ja haagiste  kämpingute andmeid . Vali laagri- või peatuspaik soovitud teenuste järgi (näiteks elekter,pesemisvõimalused,internet).