GARMIN DRIVEASSIST 51 LMT-D

Preemium klassi  5-tollise mahutundliku ekraaniga ja metallkorpusega autonavi

339.00 

Infot LHV järelmaksu kohta >>

Arvuta näidiskuumakse

%

SKU: 010-01682-13 Categories: ,

Auto -GPS nuti rakendustega

  •   Preemium klass 5-tollise mahutundliku ekraaniga ja soliidse metallkorpusega autonavi
  •   Magnethoidik koos integreritud toitega
  •   Detailsed  Euroopa kaardid eluaegse uuendamise litsentsiga ja liiklusinfo vastuvõtuga
  •   Liiklusinfo vastuvõtja LMT-D (digitaalne) või LMT-S (läbi nutiseadme)
  •   Bluetooth® “hands-free” helistamine³ ja hääl-juhitav navigeerimine (ei toimi eesti keeles)
  •   Juhi hoiatused tähelepanu tõstmiseks nt. enne kurvi, koolialal, piirkiiruse muutumisel jpm.
  •   Kohandatavad nutitelefoni teavitused manatakse ekraanile (nt. sissetulev kõne, SMS, meeldetuletused jm.)

Garmin DriveAssist

Kasuta sisseehitatud kaamera/videoregistraatori pakutavaid võimalusi. Lisaks juba harjumuspärasele navigeerimis toimingutele on DriveAssistil Bluetooth® hands-free kõnede tugi ning videokaamera hoiatus funktsioonid nagu kokkupõrke oht ja sõidurealt kõrvalekaldumine.

Sisseehitatud videoregistraator

Garmin DriveAssisti kompaktne pardakaamera on kindlaks tunnistajaks suvalise seiga tõestamisel. Kaamera salvestab pidevalt ni pilti kui heli. Kokkupõrkele reageeriv G-andur salvestab turvaliselt õnnetuse videolõigu. GPSi abil on alati näha kus ja mis kiirusel kokkupõrge juhtus. DriveAssist tuleb koos  microSD™ kaardiga, et vajadusel esitada video või kasutades VIRB® app’i (https://buy.garmin.com/en-GB/GB/prod153276.html) vaadata seda teises seadmes.

Reaalajas teenused

Väldi ummikutes passimist ja parkimiskoha otsimist. Smartphone Link tagab värskeima info liikluse, ilma ning sihtkoha läheduses parkimisvõimaluste kohta. Samuti võimaldab LiveTrack funktsioon jälgida teistel sinu liikumist.

Kaamera hoiatused

DriveAssisti uus “Go” hoiatus annab märku kui eesolev liiklusseisak lõppes ja algas liikumine. Kokkupõrke hoiatus annab märku kui oled liiga lähedal eesolevale sõidukile. Sõidurelt väljumisel rakendub reavahetuse hoiatus. Garmin Real Vision™ rakendub sihtkohale lähenedes ja kuvab kaardi asemele videopildi kus on osutiga näidatud vajalik sõidusuund.

Nutiühendused

Ühendades DriveAssisti oma nutiseadmega läbi Bluetoothi saad vastata kõnedele ilma seadust rikkumatta, saada nutitevitusi (SMSid, kalendriteavitused jm.)

Häälkäsklustega aktiveeritav navigeerimine
DriveAssist saab sinu käskudest aru ning sa ei pea navigaatorit puudutamagi. Ütle kuhu on vaja sõita ning Garmin juhatab sind kohale. Eesti keeles funktsioon ei toimi.

Wi-Fi® uuenduste allalaadimiseks
Tarkvara ja kaartide uuendamiseks on DriveAssist varustatud Wi-Fi ühenusega. Juhul kui on saadaval uuendusi ja olles nt. kodu Wi-Fi levialas tuleb ekaanile vastav teavitus. Seejärel ühenda toitejuhe ning oota kuni uuendus on allalaetud – nüüd oled taas sõiduks valmis.

Hoiatused juhile: tunne ümbrust

Garmin DriveSmart edendab sõiduohutust ja olukorra tundmist.Seade hoiatab juhti nt. järskudest kurvidest,kiiruse muutustest,ristmikest ja loomade ülekäigu radadest. Lisaks hoiatab navi kui sõidad ühesuunalisel teel vales suunas või et lähedal on koolimaja. Saad teateid lähedal olevaist valgusfoori-ja kiirusekaameratest6. Samuti antakse väsimushoiatusi ja soovitatakse võimalikku puhke-või parkimisala7.

Lisa navigeerimist Garmin nutikella abiga

Kui paaristad navi sobiva Garmini nutikellaga (müüakse eraldi), võid vaatata navigeerimise juhendeid otse kellalt.Näiteks kui oled auto parkinud kuskile eemale ja jätkad teekonda sihtpunktini jalgsi.Kell annab ka asjakohasid teavitusi.Enam ei pea sa otsima autot pimesi ääretust parklast,kell näitab vahemaad ja juhatab sind kompassi kombel auto juurde ja tagasi.

Õnnetuse teavitus

Anna oma lähedastele hingerahu teadmise abil, et õnnetusse sattumise korral saavad nad koheselt teavitatud. Ainult määra kontakt ja nad saavad automaatselt SMS-teate avariist, kui just ise ei tühista sõnumit enne selle välja saatmist. SMS-i kaudu teade sisaldab endas ka kaardilinki, millel saab vaadata täpset õnnetuse asukoha.

Sõidu ülevaade Travelapse™ rakendusega

Kasuta sisse-ehitatud pardakaamerat, et teha oma järgmisest automatkast lahe video. Travelapse võimaldab salvestada pika, vaatemängulise materjali autosõidust koos ümbitsevaga, millest saab hiljem kokkusobivas telefonis või tahvelarvutis VIRB rakendusega kokku panna lühikese video kujul tagasivaate. Peale seda on juba imelihtne oma mälestusi jagada sotsiaalmeedias uuesti ja uuesti.

TripAdvisor® täiendab matkaelamusi

Kui asukoht ei ole sulle tuttav, siis on hea saada kuskilt lisateadmisi kuhu võiks minna.Selleks on toodud TripAdvisor andmed Garmin DriveSmart navisse. Võid lugeda teekonna lähedal olevatest huvikohtatest,hottellidest,restoranidest ja vaatamisväärsustest. Saad teateid parimatest peatuskohtadest maailma suurimast reisiteatmikust otse autosse. Lisaks võid otsida uusi vaatamisväärsusi sisemisest teekonnaplaneerimis rakendusest,mis teeb reisist veelgi põnevama,pakkudes huvitavaid peatuskohtasid teekonna kõrval.

Garmin Real Directions™ juhatab sõbralikult

Garmin Real Directions on täitsa uus hääljuhendamine.Selgelt mõistetav sõidu juhendamine kasutab abiks tuntud ja selgelt eristatavaid maamärke,ehitisi ja valgusfoore. Lisaks ütleb see tänavanimesid ja juhendab nagu kõrval istuv sõber. Enam ei pea silmi kissitama et näha kaugeid teeviitasid.Kuula vaid kui Garmin Real Directions juhatab sind näiteks peale tanklat keerama vasakule või pööra paremale peale punast maja. Sõidujuhiste järgimine on nüüd enneolematult lihtne.

Toimib koos Garmini tagurduskaameraga

Saad täiusliku navi kui ühendad Garmin DriveSmart seadme Garmini juhtmevaba tagurduskaameraga BC™ 30 Wireless Backup Camera (müüakse eraldi). Kui seadmed on ühendatud, näed tagurdades autosid,jalakäijaid ja muid takistusi otse navi ekraanilt.

 

Tasemel kaardid

Kaartide tase on ääretult tähtis sihtkoha otsimisel. Tasemel HERE kaardiandmed tagavad et näed Garmini seadmes vajalikke andmeid vajalikul hetkel. See vähendab sõidupinget, kuna selle abil võid vältida viivitusi ja jõuad pärale endisest kiiremini.

1Seadme eluaegse kaardiuuenduste tingimused 
2Lae tasuta  Smartphone Link  rakendus et kasutada reaalaja andmeid.Võimalik,et  kehtivad kasutajakohased andmeside hinnad. Palu mobiilioperaatorilt lsateavet andmeside ja võrgupakettide maksumuse kohta. Eeldab  Bluetooth nutitelefoni olemasolu(müüakse eraldi).
3Parkimis teave on saadaval eamike linnade keskusest. Kaetavusandmed on aadressil  parkopedia.com
4Eeldab Bluetooth nutitelefoni (müüakse eraldi).
5Lae tasutaa  Smartphone Link –rakendus telefoni et vastuvõtta  navisse  nutisõnumeid.  Võimalik,et  kehtivad kasutajakohased andmeside hinnad. Palu mobiilioperaatorilt lsateavet andmeside ja võrgupakettide maksumuse kohta. Eeldab  Bluetooth nutitelefoni olemasolu(müüakse eraldi).
6Valgusfooride- ja kiiruskaamerate andmed ei pruugi olla kõikjal saadaval.
7Väsimushoitus käivitub, kui oled kaua ilma pikemate  peatusteta sõitnud.

© 2017 TripAdvisor LLC. Kõik õigused on kaitstud.  Bluetooth® kaubamärk ja logod on Bluetooth SIG, Inc omandus ja Garminil on nende kasutamise õigus. Wi-Fi® on Wi-Fi Alliance  registreeritud kaubamärk. Foursquare® on Foursquare Labs Inc registreeritud kaubamärk.