Kalaleidja Striker 4CV

240.00 

Infot LHV järelmaksu kohta >>

Arvuta näidiskuumakse

%

  • 4,3-tolline värviline kajalood GPS , CHIRP anduriga ClearVü™(allavaade)

  • Märgi püügi-, sildumis- ja vettelaskmiskohad ning  sõida pärast tagasi märgitud jälge mööda.
  • Komplektis on andur CHIRP ClearVü
  • Jaga teekonnapunkte ja teekondasid teiste STRIKER ja echoMAP™ kaardiplotterite kasutajatega
  • Smooth Scaling™ tehnoloogia sügavusnäitude seadistamiseks
  •  Quickdraw Contours kaardi kujundamise rakendus võimaldab salvestada isobaadid (samasügavus jooned) iga 30cm järel kuni 8 ruutkilomeetrit!
  • GPS võimaldab märkida teekonnapunkte,planeerida teekonda ja jälgida paadi kiirust.
  • Kirgas,päikesekäes loetav ekraan ja loogiline kasutajaliides (menüü).

STRIKER™ Plus 4cv on kajalood,millel on kirgas ekraan ja sisemine GPS, Quickdraw Contours kaardi joonistamise tarkvara millega võid salvestada sügavusjooned 0,3 m vahedega.Võid salvestada isegi üle 8 ruutkilmeetri ala! Traditsiooniline Garmin CHIRP kajaloe kristallteravatel piltidel eristuvad objektid uskumatult selgelt!Tänu skaneerivale CHIRP ClearVü andurile saad peaaegu foto sarnaseid vaateid paadi alt.Kasuta sisemist Wi-Fi ühendust ja saad nutiteavitusi1,võid kasutada Quickdraw Contours keskonda ja palju muud.

Garmin Quickdraw™ Contours rakendus

Keegi ei tunne sinu kalastusala paremini kui sina ise ja need kellega koos sa kalastad. Kas kulged sügavatel vetel või vead lanti ranna ääres,Quickdraw Contours kaardijoonistaja loob HD-kalastuskaarte paikadest kus sa oled liikunud.Erioskusi pole vaja! STRIKER™ Plus suudab nüüd talletada  Quickdraw Contours kaarte millel on sügavusjooned 30 cm vahedega üle 8 ruutkilomeetri ulatuses.

Quickdraw Contours

ActiveCaptain

Selged kajaloe pildid

Skaneeriv Garmin ClearVü™  kajalood loob fotosarnaseid vaateid paadi all olevast maailmast.Garmin CHIRP kajaloe piltidel eralduvad asjad uskumatult teravalt! See tehnika peaks aitama saada rohkem kala :).

Luotain

Sonar

GPS Fishfinder /kalaotsija

Tundlik sisemine GPS määrab ja jälgib kindlalt su asukohta. Sellega salvestad huvipunkte erinevates kohtades.Võid märkida kus kala näksib ja tulla hiljem samasse kohta tagasi.Salvesta kai- ja slipikohad või muud põnevat ja loo teekonnad nendeni.

STRIKER™ Plus näitab sulle kiirust,nii näed otse ekraanilt kas see sobib landi vedamiseks või oled sellisel alal kus ei tohi käigulainet tekitada.

Sinule tehtud!

STRIKER™ Plus kajalood teeb kalapüügi põnevaks.See on mõeldud kasutamiseks igas olukorras.Kirkalt,eredas päikeses loetavalt ekraanilt näed selgelt paadi all toimuvat. Loogiline kasutajaliides (menüü) aitab kiiresti leida vajalikud toimingud.

1 Kui on paaristatud sobiva seadmega compatible smartphone

Wi-Fi® is a registered trademark of the Wi-Fi Alliance.