GARMIN SWIM 2

240.00 

Infot LHV järelmaksu kohta >>

Arvuta näidiskuumakse

%

SKU: 010-02247-10 Categories: , ,

PS-iga nutikell ujumiseks basseinis ja looduslikes veekogudes

Mõõdab ujumise ajal randmelt pulssi

  • Mõõdab ujumise ajal randmelt pulssi
  • Basseinis ujumisel: registreerib distantsi, kiiruse, tõmmete-löökide arvu, ujumise liigi ja mõõdab ujumise efektiivsust
  • Looduslikus veekogus ujumisel: kasutab sisse-ehitatud GPS-i; registreerib distantsi, kiiruse, tõmmete-löökide arvu, mõõdab ujumise efektiivsust, mõõdab tõmbe kiiruse ja tõmbe pikkuse
  • On funktsioonid tempo hoidmiseks, treeningpäeviku pidamiseks jm
  • Kaasas tasuta veebipõhine treeningu analüüs, individuaalse treeningkava loomise võimalus, võimalus salvestada ja jagada oma tegevusi Garmin Connect™ veebikeskkonnas
  • Aku kestvus: kuni 7 päeva nutikella režiimis, 13 tundi GPS ja optilise pulsi mõõtmise režiimis ning 72 tundi basseini ja optilise pulsi mõõtmise režiimis

Uju ja treeni ujumise nutikellaga Garmin Swim 2. Kasuta seda basseinis või looduslikes veekogudes, et jälgida oma pulssi ning olla kindel, et sinu läbitud distants, ujumise kiirus, käetõmmete arv, tõmmete liik ja tõmbepikkus on fikseeritud. Ainus , mida sa vajad lisaks kellale on vesi.

Vees pulsi mõõtmine randmelt

Elektrooniline pulsi mõõtmise tehnoloogia Garmin Swim 2 Elevate™  mõõdab pulssi randmel ööpäevaringselt, sealhulgas ujumise ajal. Jälgi oma pulssi treeningul reaalajas, kontrolli pulsi maksimaalset ja keskmist väärtust puhkeperioodil ning analüüsi oma pulsisagedust äpis Garmin Connect.

Underwater wrist based heart rate

Bassein ja loodusklik veekogu

Garmin Swim 2 on mõeldud sinu veetreeningute jälgimiseks.  Sisseehitatud GPS-i abil saad treenida järvedes, ookeanides ja jõgedes, registreerides vahemaad, tempot, käetõmmete arvu, tõmbekiirust, tõmbepikkust- ja efektiivsust. Kui eelistad basseinis ujumist, siis kasuta kõiki neid võimalusi ning lisaks basseinirežiimi täiustatud funktsiooni – automaatne puhkefunktsiooni, mis jälgib puhke- ja ujumisintervalli automaatselt – ühtegi nuppu vajutamata.

Pool and Open Water

Võimalused edasijõudnutele

Edasijõudnute treening vajab ka lisafunktsioone, mis on samuti lisatud nutikellale Garmin Swin 2.  Kriitiline ujumiskiirus on ligilähedane sinu anaeroobsele maksimumkiirusele ja saad seda kasutada oma treeningu juhendamiseks ja oma edusammude jälgimiseks. Pöördeid jälgivad märguanded muudavad sihtmärgil püsimise ja eesmärkide saavutamise lihtsaks. Treeningu salvestamine võimaldab sul jälgida aega ja kaugust selliste harjutuste jaoks nagu käetõmbed, ühe käega ujumine või muud harjutused. Kui sa vajad puhkust, võimaldab Garmin Swim 2 sul puhata kahte tüüpi puhketaimeritega.

Advanced Swim Features

Disainitud vee jaoks

Nutikell Garmin Swim 2 ei aeglusta sind vees –ta on õhuke ja kerge. Alati sisselülitatud, värviline  Garmin Chroma Display™ tehnoloogiaga ekraan on kergesti loetav isegi otsese päikesevalguse käes.  5-nupuga liides võimaldab lihtsalt alustada treeningut, vaadata erinevaid andmeid, salvestada treeningut või muuta seadeid ilma veest välja tulemata.

Designed for Water

Ole kättesaadav

Ujumistreeningul ei pea loobuma nutiseadmest. Kui kell on ühendatud ühilduva nutitelefoniga, saad olla kättesaadav nutimärguannetega ja automaatselt laadida oma tegevused Garmin Connect veebikeskkonda. Äpp võimaldab sul  näha detailseid mõõdikud ja jälgida oma edusamme läbi aja. Sa võid jagada oma treeningtulemusi oma treeneritega, treeningukaaslastega või sõprade ja perega.

Stay Connected

Kanna 24/7

Lisaks ujumise jälgimisele pakub nutikell Garmin Swim 2 tervisekontrolli funktsioone ja vormisoleku jälgimist, mistõttu sobib kell kandmiseks ööpäevaringselt. Sellised funktsioonid nagu kogu päeva kestev stressitaseme jälgimine ja täiustatud une jälgimise funktsioon, aitavad ujujatel hallata oma üldist tervist, pakkudes olulisi teadmisi, mida saab kasutada treenimise tõhustamiseks. Seadista muutuvad eesmärgid, loe samme, jälgi keha energiataset, tee juhitud hingamist  ja kasuta seda ka muudel spordialadel nagu jalgrattasõit ja jooksmine.

24/7 Wear

At a Glance

 

 

 

 

 

At a Glance