ECHOMAP PLUS 72SV -kajalood kaardiplotter

Kirgas, päikesepaistes selgelt loetava 7″ puuteekraaniga komboseade
Eestikeelne menüü.

1,295.00 

Infot LHV järelmaksu kohta >>

Arvuta näidiskuumakse

%

SKU: 010-01896-01 Categories: , ,

Multiühilduvustega plotter/kajalood

 • Kirgas, päikesepaistes selgelt loetava 7″ puuteekraaniga komboseade
 • Garmini CHIRP (muutuva sagedusega) tavavaatega ja CHIRP ClearVü™ ning SideVü™ skanneeriva anduri tugi. (saadaval erinevad komplektid)
 • Eellaetud maailma üldkaart ja BlueChart® g2 ja g3 detailsete kaartide tugi
 • Garmin Quickdraw™ Contours – võimaldab luua isiklikke kaarte kus sügavusjooned märgitakse 30cm täpsusega
 • Wi-Fi® tugi tagab ühenduse ActiveCaptain™ tasuta rakendusega, millega pääseb ligi OneChart™-, nutiteavituste-, Garmin Quickdraw™ Community jt. andmetele
 • Jaga marsruute ja teekonnapunkte teiste ECHOMAP™ või STRIKER™ seadmetega
 • NMEA 2000 võrgu tugi
 • Eestikeelne menüü
 • Komplektis
  ECHOMAP Plus 72sv plotter koos anduriga GT52HW-TM
  Toite /datajuhe
  Reguleeritav kronstein kiirühendusega
  Uputatav lahendus
  Kate
  Kinnitused
  Kasutusjuhend

Naudi puuteekraani mugavusi.

Kirgas, päikesepaistes selgelt loetav 7″ puuteekraaniga kaardiplotter/kajalood. Toetab Garmini traditsioonilist teravat ja selget CHIRP-sonarit ning skaneerivat CHIRP ClearVü ja CHIRP SideVü-sonarit (72sv mudelil) ning Panoptixi sonarit.

Detailsed BlueChart g2/g3 HD ja BlueChart g2/g3 Vision HD navigeerimiskaardid. Lisaks Quickdraw Contours – kaardiprogramm, mille abil lood isiklikud kaardid 30cm samasügavusjoontega.

Sisemise Wi-Fi®  ühendusega pääsed ligi tasuta rakendusele ActiveCaptain ja võid uuendada tarkvara, allalaadida kaarte  OneChart ja  Quickdraw™ Community teenusest jpm.

Echomap plus tuleb komplektis kiirkinnitusega mis võimaldab lihtsat ja muretut plotteri paadist eemaldamist.

Miks Garmini CHIRP

ECHOMAP Plus 72sv kaardiplotter kasutab CHIRP muutsagedusega traditsioonilist kajaloodi – nõutuim tehnoloogia kalurite ja paadikasutajate seas. CHIRP kõrgtasemeline tehnoloogia pakub selget veealuse objekti kuva ja eristust kuna rakendab enam kaja sagedusi kui tavaline (fikseeritud sagedustega) sonar. Samas ECHOMAP Plus toetab Minn Kota® ja MotorGuide®trollingu mootorite integreeritud andureid.

!#171998%%alt%%#!

Selge skanneeriva sonari kuva

Garmin CHIRP ClearVü skanneriv sonar pakub fotoga võrreldava pildi paadiall toimuvast: selge põhja struktuur, esemed ja kalad. Garmin CHIRP tradisiooniline ja CHIRP ClearVü skanneeriv sonar on kombineeritud ühte andurisse.Garmin CHIRP SideVü™ sonar kuvab uskumatu detailsusega paadist külgedele jäävat.

!#171999%%alt%%#!

Garmini BlueChart g2/g3 kaardid

ECHOMAP Plus 72sv kaardiplotter toetab BlueCart g2 ja g3 navigatsiooni kaarte kus nüüd kasutatakse Navionicsi andmeid.

!#172001%%alt%%#!

Quickdraw Contour – loo oma kaardid

Saad jooksvalt luua isiklikke kalastuskaarte 30cm sügavusjoontega ja siis kohandada need oma vajadusteks. Oma kogutud andmeid ja kaarte võid jagada Quickdraw Community Garmin Connect™ keskkonnas.

!#172002%%alt%%#!

Ühendus ActiveCaptain rakendusega

Tasuta kõik-ühes ActiveCaptain rakendus aitab sind kus iganes sa ka  oled. Ühendades nutiseadme oma kaardiplotteriga Wi-FIga pääsed  ActiveCaptain vahendusel ligi OneChart keskkonnale kust saad laadida tarkvara uuendusi, osta ja uuendada kaarte. Tagab nutiteavitused ja ühenduse  Quickdraw Community teiste loodud kaartide andmebaasile jpm.

!#172003%%alt%%#!

SailAssist võimalused

SailAssist purjetamisnõustaja rakendus näitab laylines'(krüssunurke), tuuleroosi, kursi ja liikumise suunaliine. Samuti tõelise ja näiva tuule suunda, kiirust, aluse triivi ja kursilt kaldumist. Aitab seada paat optimaalsele kursile tuule ja sihtpunkti suhte. Stardieelne juhendamisleht näitab virtuaalset stardiliini, layline’, aega stardini jm.

!#172004%%alt%%#!

Vaata kala liikumist reaalajas

Ühenda Panoptix sonari andur ning näed mis toimub paadi ümber ja all isegi kohapeal seistes. Jälgi landi ja kala liikumist kuni 30m sügavusel.

!#172005%%alt%%#!"

NMEA 2000® võrk

ECHOMAP Plus ühildub nii NMEA 0183 kui ka NMEA 2000 võrguga, mis võimaldab kiirelt ja vaevata ühendada nt. paadimootori HUBga, tuule- ja muud andurid plotteriga ning võimaldab FUSION meelelahutuskeskuse juhtimist plotteri ekraanilt.

Paadilt lahkudes võta ECHOMAP Plus kaasa

ECHOMAP Plus plotter on kergesti eemaldatav – pole vaja juhtmeid eraldi lahtiühendada ega kruvisid keerata. Ekraan on eemaldatav ühe käeliigutusega.

1 Ühendades sobiva nutiseadmega
2 Auto Guidance automaatne teekonna planeerimine on soovituslikku laadi ja ei asenda teekonna arvutusega seotud kaarditööd.

Wi-Fi® on registreeritud trademark Wi-Fi Alliance’.

Hinnang kajaloodi Echomap CHIRP 92 SV  GARMIN kasutamise võimalustele meresõidus, meregeoloogias ja merearheoloogias.