Kajalood GPS kalaleidja Garmin Striker 7sv

Kajalood GPS kalaleidja Garmin Striker 7sv on CHIRP tehnoloogiaga DownVü/SideVü vaatega kajalood. Lihtne 7-tolline värviline kajalood sisseehitatud GPS vastuvõtjaga, CHIRP (tõlkes “siristama”). Anduriga DownVü™(allavaade) ja SideVü™(alla-ja külgvaade) piltide esitamiseks. Märgi püügi-, sildumis- ja vettelaskmiskohad ning sõida pärast tagasi märgitud jälge mööda. Komplektis on eriti tundlik CHIRP andur GT 52 250 W, 455/800 kHz CHIRP DownVü ja CHIRP SideVü (võimsus 500 W).

590.00 

Infot LHV järelmaksu kohta >>

Arvuta näidiskuumakse

%

Kajalood GPS kalaleidja Garmin Striker 7sv on CHIRP tehnoloogiaga DownVü/SideVü vaatega kajalood.

  • Lihtne 7-tolline värviline kajalood sisseehitatud GPS vastuvõtjaga, CHIRP (tõlkes “siristama”) anduriga DownVü™(allavaade) ja SideVü™(alla-ja külgvaade) piltide esitamiseks
  • Märgi püügi-, sildumis- ja vettelaskmiskohad ning  sõida pärast tagasi märgitud jälge mööda.
  • Komplektis on eriti tundlik CHIRP andur GT 52 250 W, 455/800 kHz CHIRP DownVü ja CHIRP SideVü (võimsus 500 W)
  • Jaga teekonnapunkte ja teekondasid teiste STRIKER ja echoMAP™ kaardiplotterite kasutajatega
  • Smooth Scaling™ tehnoloogia sügavusnäitude seadistamiseks

STRIKER 7sv kajaloega on kalade otsimine lihtsam kui kunagi varem.Märgi parimad kalakohad, slipid ja kaid, et oskaksid hiljem tagasi tulla. Lisaks võid jagada teekonnapunkte ja teekondasid teiste STRIKER- ja echoMAP-seadmete vahel. Smooth Scaling -grafiikka tagab katkematu pildi sügavusskaala vahetumisel.Kerides salvestust tagasi võid otsida ja märkida huvipunkte mis ehk varem märkamata jäid. Lisaks on seadmes sisemine GPS ja see näitab tegelikku kiirust ja vahemaad. Komplekti kuulub ekraani ja ahtrianduri kinnituskronstein ning toitekaabel.

Proovi CHIRP’i selget pilti

STRIKER 7sv’ga kaasas olev Garmin CHIRP andur tagab teravama ja detailsema  kalade ja objektide pildi kui traditsioonilised 77/200 kHz andurid.

Ühe samasagedusega signaali asemel saadab CHIRP pideva erisagedustega (madalast kõrgeni) signaalijada. Signaali tagasipeegeldus tõlgendatakse teravateks kujunditeks nt. kalad või põhjas olevad esemed.

Uuenda Chirp võimsamaks – kindlusta kristallselge ja suurema lahutusega sonari pilt madalates ning sügavates vetes. Pildi kvaliteet paraneb ka suurtematel kiirustel.

Selgeim sonari pilt

Garmin DownVü skanneeriv andur tagab fotograafilise pildi paadi all toimuvast, Garmin SideVü skanneeriv andur annab elutruu pildi kuni 228 meetri kaugusele paadi mõlemale küljele. Näed selgelt veealuseid objekte ja kalu. Lainurk CHIRP sonar ja mõlemad nii DownVü kui ka SideVü skanneerivad sonarid on pakitud ühte andurisse. Ühildub Minn Kota® ja MotorGuide® trollingu mootoritel kasutatavate anduritega.

Märgi punktid kõrgtundliku GPS vastuvõtjaga

Erinevalt tavalistest fishfinder/kajaloodidest on STRIKER’il siseehitatud kõrgtundlik GPS sinu asukoha kiireks ja täpseks määramiseks. Salvesta näkkamiskohad et hiljem sinna naasta. Samuti salvesta slippide ja kaikohtade asukohad ning lihtsalt sõida mööda ekraanil mahamärgitud jälge tagasi.

Navigeeri punktide järgi

Sinu STRIKER kajalood on varustatud täpse GPS-vastuvõtjaga, mis võimaldab määrata oma asukohta salvestatud punktide suhtes.

Jälgi kiirust ekraanilt

STRIKERi ekraan on suurepärane vahend kiiruse kontrollimiseks mis on oluline kiiruspiiranguga aladel liikumisel.

Kalastus vertikaallaotuse kasutamisega

Lisaks traditsioonilisele sügavuse näidule võimaldab STRIKER ka nn. Flasher vaadet e. vertikaal-laotust. Flasher vaadet eelistatakse paikse sügavuse jälgimisel nt. jäält kalapüügil. Sel juhul on hästi näha põhja sügavust ning sööda ja kala mängu. Loomulikult vajab sellise näidu mõistmine õppimist ja harjumist.

Võta kajalood kõikjale kaasa

Saadaval on kaasaskandmise komplekt mis sobiks hästi nt. kajakki paigaldamiseks või jääle kaasa võtmiseks. Komplekti kuulub nn. kuivaku akulaadija seljakott seadme kinnitusega anduri ja kaabli tarvikuid.

1Maksimaalne sügavus sõltub vee puhtusest soolasusest ja temperatuurist.

Seadme mõõtmed 23.5 x 14 x 5.8 cm Ekraani mõõtmed, KxL 3.6'' x 6'' (9.1 x 15.2 cm); 7'' diag (12.7 cm) Ekraani resolutsioon, WxH 800 x 480 pixels Ekraani tüüp WVGA color Kaal 680 g Veekindlus IPX7 Heli alarmid Jah Sonari parameetrid Dual-frequency (50/200 kHz) sonar capable Jah Dual-beam (77/200 kHz) sonar capable Jah Toetatavad sagedused Traditsiooniline: 50/77/200 kHz CHIRP (mid and high) DownVü: 260/455/800 kHz SideVü: 260/455/800 kHz Saatmisvõimsus 500 W (RMS) Maksimaalne sügavus 2,300 ft freshwater*, 1,100 ft saltwater* Bottom lock (shows return from the bottom up) Jah Veete temperaturi näit ja salvestamine Jah Kalastuse võimalused Ekraani jagamine Jah Ultrascroll® (skanneerimine suurel kiirusel) Jah Fish Symbol ID (kala sümbol) Jah AutoGain Technology (automaatne signaali võimendamine) Jah Adjustable depth line (määrab objektide sügavuse) Jah A-scope (reaalajas kala näitamine kui ta läbib kiirt) Jah Vee temperatuuri näit Jah Lisaks Lisad ◾Kinnitus ◾Integrated GPS ◾Punktide märkimine ◾Tegelik kurss (COG)