GPS VEOAUTO NAVI Garmin dezl 785LMT-D EU Truck Navigation

5-tollise ekraaniga veoauto navi Euroopa  Truck  kaartide ja seadme eluaegse tasuta kaardiuuendamise õigusega1.

520.00 

Infot LHV järelmaksu kohta >>

Arvuta näidiskuumakse

%

SKU: 010-01855-10 Categories: , ,


  • 7-tollise ekraaniga veoauto navi Euroopa  Truck  kaartide ja seadme eluaegse tasuta kaardiuuendamise õigusega1. Lisaks jälgib reaalajas digitaalset liiklusinfot (DAB), või Smartphone Link -rakenduse abil.
  • Arvutab teekonna veoauto koorma suuruse ja kaalu järgi.Lisaks hoiatused sildade kõrguste ja tee kaalupiirangute,järskude kurvide ja mägede kohta.
  • Lihtne puhkepauside teatamise ja planeerimise võimalus.Eespool olevate söögi-, puhke-, parkimis- ja majutuskohtade teave.
  • Veoautode juhtidele sobivate peatuspaikade pakkumine näiteks pesemisvõimaluste ja sööklate järgi.
  • Kasuta  Bluetooth®-handsfree- kõnesid ja Wi-Fi®-ühendust kaardi ja tarkvara uuendamiseks ilma arvutita.
  • Saada ja jälgi toimingu kaudu saavad kaubasaatjad lähetada tekstisõnumeid ja aadresse ja jälgida teekonda algusest lõpuni.

Garmin Dēzl 780 LMT-D on tehtud elukutselistele autojuhtidele ja see arvutab veoautodele ettenähtud teekonna koos teekonna hoiatuste ja puhkeaja korraldustega.

 

Veoautodele kohandatud teekonnad

dēzl 785 LMT-D sisaldab üksikasjalikke Euroopa kaarte,millel on veoautode piirangud,nagu silla kõrgused,ohtlikud kurvid,koormuse piirangud ja muud olulised andmed suuremate teede kohta.  Määra vaid auto andmed (kõrgus,kaal,pikkus,laius ja koorma tüüp (ohtlik jne)) ja võid otsida sobivat teekonda3.

Lihtsas veoauto profiilis võid muuta treileri andmeid mõne sõrmeliigutusega.Sõiduplaneerimise menüüs võid luua mitmete peatustega teekondasid ja planeerida ning salvestada uusi sõitusid.

Võid teekonda muuta lihtsalt ekraani puudutusega lisades soovitud teed või puudutades linna.

At a Glance

Easy Break Planning

To simplify life on the road, dēzl 785 LMT-D provides easy break planning with timely notifications for breaks and suggestions for nearby hotels, restaurants and parking.

Easy break planning

Veoautodele sobivate kohtade otsing

Otsi elukutselistele autojuhtidele kasulikke kohtasid,nagu veoautoparklad,parkimispaigad,öömaja ja Wi-Fi-võrgud.Samuti võid valida parklaid pakutavate teenuste alusel (pesemis võimalused, töökojad,Wi-Fi, veoauto pesulad).