GPS INREACH EXPLORER+

GPS GARMIN Inreach Explorer + Satellite Communicator 100%-se globaalse Iridium satelliitside katvusega.

490.00 

Infot LHV järelmaksu kohta >>

Arvuta näidiskuumakse

%

Käsi GPS  Satellite Communicator 100%-se globaalse Iridium satelliitside katvusega.
Seade on mõeldud tõelisele rännumehele kes satub avastamta paikadesse kuhu mobiililevi ei ulatu aga suhtlus välismaailmaga ja  turvalisus on oluline! Olgu see siis maal või merel!
SMS-sõnumite saatmine ja vastuvõtmine väljaspool mobiiltelefoni leviala
GPS INREACH EXPLORER+ 1 
Interaktiivne SOS-sõnumite käivitamine  GEOS-i, 24/7 otsingu- ja pääste järelevalvekeskusele.
Jälgige ja jagage oma asukohta pere ja sõpradega.
Ühendage mobiilseadmetega 1, kasutades tasuta Earthmate-rakendust allalaaditavate kaartide 2, värviliste aerofotode ja muu jaoks.
InReach Exploreri + seade lisab eelsalvestatud DeLorme® TOPO kaardid ekraaniloleva GPS-marsruudi abil ning  sisseehitatud digitaalse  kompassi, baromeetrilie  kõrguse mõõdiku  ja kiirendusmõõdiku abil.

TEHNILISED ANDMED
Seadme mõõtmed, Laius x Kõrgus x Paksus 6.8 x 16.4 x 3.8 cm
Ekraani mõõtmed, Laius x Kõrgus 3.5 x 4.7 cm; 2.31″ diag (5.9 cm)
Ekraani resolutsioon, Laius x Kõrgus 200 x 265 pixels
Ekraani tüüp Transflective colour TFT
Kaal 213 g koos patareidega
Aku:sisemine Li-Ion aku
Aku kestvus vaikimisi kuni  100 h ,10-minuti salvestussageduse juures. Kuni 30 päeva  salvestussagedusega iga 30 minuti järgi ja  “standBy  asendis kuni 3 aastat.
Veekindlus IPX7 standard
Kõrgtundlik vastuvõtja
Arvuti liides USB
GPS/GLONASS
Satelliitandmeside  ühenduse jaoks tarvis Iridium liitumist:

Paketid:

1: Tekstandmeside kuni  160 tähemärki.2. Raport teenus: temperatuur, vihmasadu, tuule kiirus, suuna ja õhurõhu andmed 3 päeva. Arvutage 1 tekstsõnum andmelepingust.3. Premium weather (no boating): sisaldab temperatuuri, sademete, tuule kiiruse, suuna ja õhurõhu andmeid 7 päeva jooksul. Arvutatavalt on 1 tekstsõnum ja küsitav hind 1,25 €. Premium Weather (Paadisõit): sisaldab lisatasu prognoose pluss kõrgus, voolu ja nähtavuse teave. Paadiprognoosid on arvutuslikult 1 tekstsõnum ja küsitav hind on 1,25 €. (mere sisu)
 
Oluline tellimisinfo:
InReach-seadmetes tuleb aktiveerida satelliidi liitumine.
Tellimused on mõeldud ainult üksikutele tarbijatele. Kõigil lepingutele esitatakse arve kuus. Täiendavad maksed kehtivad tekstsõnumite, jälgimispunktide ja asukoha ping otsingute kohta valitud kokkuleppe alusel.Iga-aastased lepingud nõuavad 12-kuulist lepingut. Kõik lepingud sisaldavad aktiveerimistasu 24,99 eurot. Laiemale aastasele lepingule üleminek on tasuta, kuid lühema iga-aastase lepingu ülekandmise eest võetakse tasu 29,99 eurot.“Freedom” lepingu sõlmimiseks tasutakse aastamakse 29,99 eurot. Freedom lepingute minimaalne kestus on 30 päeva. Uus muudetud minimaalne kestus 30 päeva kehtib muudetud lepingute kohta. Vabadus on tasuta. Teenust saab peatada ühe kuu jooksul korraga. Salvestatud InReachi andmed on kasutajale endiselt saadaval. Kokkulepet uuendatakse automaatselt iga kuu, välja arvatud juhul, kui kasutaja muudab konto Garmin Explore portaalis.
Hinnad võivad olla erinevates regioonides muutuvad.