Eesti TOPO V2 mälukaart REGIO

Eesti TOPO v1.14 on Regio uus otsingu ja navigeerimisega topo kaart GARMIN seadmetele microSD  mälukaardil.

65.00 

Infot LHV järelmaksu kohta >>

Arvuta näidiskuumakse

%

Regio Eesti TOPO v2 mälukaart Garmin seadmetele

Regio Eesti TOPO v2.06 NT

V 2.06 uuendused:

  • Uuendatud on teed, aadressid, hooned, huvipunktid.
  • Veeteede ameti andmed on seisuga: september 2018.
  • NB! Veekogudele lisatud Veeteede Ameti andmed on informatiivsed ja illustratiivsed ning ei vasta merenavigatsiooni nõuetele. Neid uuendatakse üks kord aastas ja GPS seadme ekraanil kuvatakse vähendatud mahus. Seega ei võta Veeteede Amet ega OÜ Regio vastutust nende kasutamise eest. Merenavigatsiooniks soovitame kasutada ametlikke merekaarte.

Kaart on SD/micro SD mälukaardil ja kohe valmis kasutamiseks.

Topokaart sobib eelkõige käsi-GPSidele ning universaalsetele navigaatoritele või kaartinäitavatele spordi- ja fitness toodetele.
Võib kasutada ka Nüvi ja Zümo tüüpi navigaatorites, kuid nendes soovitame pigem kasutada Regio Eesti teede kaarti. Enamus Nüvi- ja Zümo tüüpi navigaatorid ei ole mõeldud topoinfo kuvamiseks. Reljeefiinfo jm lisade tõttu võib kaardi kuvamine olla aeglane ja graafika võib olla moonutatud.

Aadressotsing toimib üle Eesti kõikides asulates, kus on nimedega tänavad ja hoonete numbrid. Otsitavad on ka numbritega majad väikekohtades.
NB! Talunimed on otsitavad huvipunktide all, kuna seadme tarkvara loonud USA progejate kodumaal on veidi teine aadress-süsteem.

Otsitavad punktid:

asulad
aiandusühistud ja väikekohad
talukohad (otsitavad huvipunktide alt talunime järgi)
huviväärsused (POI info): tanklad, vaatamisväärsused, majutus, toitlustus, kaubandus, hädaabi , bussipeatused, järved jpm.
Kaardikihid:
metsad ja pargid
kõrgusjooned ja metsasihid
teed ja jalgrajad
hooned (numbritega) ja hoonestusalad
veekogud ja kraavid
sood ja looduskaitsealad
elektriliinid ja raudteed
3D reljeef
Viimane versioon Regio Eesti topokaardist Garmini seadmetele on 1.14. Eelmise versiooniga võrreldes on uuendatud eelkõige teede, hoonete, vete jm kihte.

Uuendatud ja täpsustatud on Eesti Vabariigi ja Venemaa Föderatsiooni vahelise ajutise kontrolljoone koordinaadid. Allikaks Politsei- ja Piirivalveameti info. Alates GPS-i kaardiversioonidest, mis on välja antud 2015. aastal, kasutame Eesti Vabariigi valitsuse 08.01.2015 nr 1 määrusega kehtestatud koordinaate.

Soovitame kõigil kasutajail varasemad GPS kaartide versioonid uuendada!

Eesti topokaardile on lisatud Veeteede Ameti info Emajõe (nüüd Peipsist Võrtsjärveni ; Võrtsjärve lõuna-osa), Peipsi järve ja Narva jõe kohta. Andmed pärinevad Veeteede Ameti 1:50000 kaardimaterjalist.

Alates 2014. aasta juunist ei ole kaartidel enam rannikumere infot.
NB! Veekogude navigatsiooni kohta on esitatud info illustratiivsena ja ei vasta ametlikele navigatsioonikaartidele esitatavatele nõuetele.
Seega ei võta Veeteede Amet ega OÜ Regio vastutust selle kasutamise eest. Antud punkti tähelepanuta jätmine oli ka põhjus, miks loobusime rannikumere info kajastamisest.
Veeala info on normaalselt vaadeldav eelkõige Garmini käsiseadmetes ja spetsiaalselt selleks mõeldud navides (näiteks GPSMAP 620). Tavalistes autonavides (v.a. Nüvi 550) võib see olla moonutatud.

Topo ei ole uuendus Regio Eesti teede kaardile vaid omaette toode.

Nõuandeid kaardi kasutamiseks Garmini seadmetes

Kasutamisel võib olla erinevusi erinevates Garmini seadmetes!

Teadmiseks: Kaart tuleb aktiveerida seadmes. Mälukaartidele eelsalvestatud kaarte ei saa kopeerida ega vaadata arvutis. Mälukaardile ei tohi lisada muid kaarte. Kaardi kustumise korral ei saa seda enam taastada. Kahjustatud kaarti tagasi ei osteta ega kompenseerita.
Regio Topo kaart