Veekindel seljakott 15L Silva Carry Dry

Veekindel seljakott 15L Silva Carry Dry on kvaliteetne seljakott iga ilmaga.

Kerge ja mugav seljakott, ventileerivate õlarihmadega. “Rulli ja sulge” süsteem tagab veekindluse. Reflektorid tagavad väga hea nähtavuse ka hämaral ajal. Kotil on lisataskud lukuga ning küljetaskud.
cordura materjal pimedas nähtav ikoon veekindel ikoonactivity-icon-biking activity-icon-orienteering activity-icon-running activity-icon-xc-skiing

39.00 

Infot LHV järelmaksu kohta >>

Arvuta näidiskuumakse

%

Veekindel seljakott 15L Silva Carry Dry on loodud selleks et sa ei laseks veel, lumel, liival ja tolmul oma seiklust segada. Kerge veekindel ventileerivate õlarihmadega seljakott SILVA Carry Dry muudab ringiliikumise kergeks, võimaldades jätta raske seljakoti telki või baaslaagrisse.

See ülikerge, veekindel seljakott õigustab oma nime. Vastupidava, kerge ja kiirkuivava 30D Cordura materjalist seljakotiga oled ette valmistatud igasuguseks ilmaks ja olukorraks.

SILVA veekindlatele kottidele omaselt on ka sel kotil lihtne “rulli ja sulge” süsteem. Ja kui sa kotti ei vaja, paki see kokku ning mahuta ruumi säästmiseks kaasas olevasse väikesesse kotikesse.

SILVA veekindlad seljakotid on saadaval kahes suuruses 15 ja 23 liitrit mahutavatena. Väiksem seljakott on lihtsama disainiga – vaid õlarihmad ja väike kotike kuhu võimalik seljakott mahutada kokku pakitult. Suuremal mudelil on lisaks ka lukuga suletav suur tasku ning kaks lisataskut külgedel. Lisatud helkurribad lisavad pimedas nähtavust.

Tehnilised näitajad:

Sulgemine veekindel rullkinnitus
Materjal 30 Den Cordura kangas – vastupidav kerge materjal
Taskud 2 x külgtaskud
Kiirkuivav Jah
Teibitud õmblused Kõrge kvaliteediga veekindlus
Ventileeritavad õlarihmad Jah
Nähtav pimedas Jah, Helkur detailid
Mahutavus 15 Liitrit
Veekindlus Jah