Veekindel kott 36L: Silva Carry Dry Bag

Veekindel kott 36L: Silva Carry Dry Bag annab suurepärase võimaluse kaasa võtta kõik vajalikud tarvikud erinevateks välitegevusteks kaitstes neid lume, liiva ja tolmu eest. Silva Kott on õhukesest ja kergest Cordura® materjalist ja lihtne kasutada. Lihtsalt pane kogu vajalik varustus kotti ning rulli ülemisi servasid vähemalt kolm korda. Seejärel sulge kinnitus klamber ja sinu asjad ongi turvaliselt kaitstud. Kotid on valmistatud kvaliteetsest ning vastupidavast materjalist ja sobilikud kõikides välitegevustes kasutamiseks.

runningtrekking_0outdoor-sports_0mountaineering kayakingfishingcycklingcampingscoutingtrekking_0walkingIPX4

24.95 

Infot LHV järelmaksu kohta >>

Arvuta näidiskuumakse

%

Veekindel kott 36L: Silva Carry Dry Bag annab suurepärase võimaluse kaasa võtta kõik vajalikud tarvikud erinevateks välitegevusteks kaitstes neid  lume, liiva ja tolmu eest. Silva Carry Dry toodete sarjas on 4 erinevat mudelit, mille mahud jaotuvad vastavalt 6,12, 24, 36 liitrit, et saaksite leida enda vajadustest lähtuvalt sobivaima variandi. Kas lähed sõpradega matkama või hoopis ekstreemsetes oludes süstaga merele? Ükskõik millised ilmastikuolud ja tingimused sind ka ei ümbritse Silva Carry Dry kotis on sinu asjad kaitstud ning võid kindel olla, et koti sisu on säilinud täpselt sellina nagu viimasel sulgemisel.

Silva Carry Dry kotti on lihtne kasutada. Lihtsalt pane kogu vajalik varustus sisse ning rulli ülemisi servasid vähemalt kolm korda. Seejärel sulge kinnitus ja sinu asjad ongi eelolevaks seiklustegevuseks turvaliselt kaitstud. Kotid on valmistatud kvaliteetsest ning vastupidavast materjalist, mis on sobilikud kõikides välitegevustes kasutamiseks.

Materjal: 70D Nailon

Maht: 36 liitrit

Veekindel

Talvistes oludes kasutamine: kuni -20 °C

NIPP! Kui asetad tühja kotti valgusti: Saad seda kasutada valgusallikana telgis.