GPS seadmed

Tegeleme gps seadmete müügiga juba üle 16 aasta. Meie eesmärgiks on pakkuda ajakohast seadmevalikut ja asjatundlikku konsultatsiooni.
GPS poest leiad parima valiku hetkel saada olevatest Garmin, TomTom, Raymarine seadmetest. Samuti oleme teinud ostmise eriti lihtsaks ja mugavaks, pakkudes võimalust tasuda ostu eest erinevate pangalinkide kaudu või sooritada ost LHV järelmaksuga. Pangalingiga tasudes jõuab info tasumisest kõige kiiremini meieni ja see tagab ka kõige kiirema tellimuse täitmise. Kõikide toodetega kaasneb garantii vastavalt Eesti Vabariigi seadustele.

Vaata gps seadmete valikut siit: GPS SEADMED

tomtom gps seadmed garmin_logoraymarineLogo1

 

GPS poe valikus on gps seadmed brändidelt; TomTom, Garmin; Magellan, Raymarine, lisatarvikud (hoidikud, laadijad, USB kaablid, kotid), kaartide valik, nagu EOMAP Eesti Teejuht, Regio Eesti, Regio Baltic, Regio Topo koos siseveekogudega. Garmin GPS seadmetele USA ja Venemaa kaardid.

Juhul kui te ei leia endale sobivat seadet siis meie kaasabil saate alati tellida kõiki Garmin ja TomTom Auto GPS, Moto GPS, Mere GPS, Käsi GPS seadmeid ja spordikellasid ning gps seadmete eri lahendusi.