Auto katuseraam Whispbar Through – Suure mõõdulise pagasi transportimiseks

KATUSERAAM WHISPBAR THROUGH võimaldab transportida ka suurema mõõdulist pagasit.
Esteetiline disain ning nutikad insenertehnilised lahendused, tagavad parima võimaluse erinevate esemete transportimiseks. Auto katuseraam Whispbar Through sobib ideaalselt raskemate esemete vedamiseks, integreeritud kinnitusvahendid tagavad pagasi kindla fikseerimise. Katuseraami komplekt sisaldab automargi – ja mudelipõhist adapterit. Katuseraam Whispbar Through sobib ideaalselt iga auto mudeli ja margiga. WHISPBAR Trough on nüüd saadaval nii hõbedast kui musta värvi.

whispbar-through-bar-black_silvercar_1 whispbar-through-bar-silver

 

• Aerodünaamiline kuju vähendab tuulemüra ning õhutakistust kuni 70%
• Paigaldamiseks auto põhised paigalduskomplektid kaasas
• T- soon tehnoloogia tagab lisavarustuse kiire ning lihtsa paigaldamise
• Integreeritud lukustussüsteem (ILS)
• Maksimaalne kandevõime on 75 kg

 

 ___________________________________________________________________

Whispbar katuseraamide näol on tegemist globaalselt  täiesti uue kontseptsiooniga ning lihtsamini paigaldatavate Premium kategooria katuseraamidega. “Karbist välja” toode. Toode on tunnustatud IF tootedisaini ja RedDot disaini kategoorias.

TOOTEKATALOOGI LEIAD SIIT: WHISPBAR

whispbar-logo-2013-300x56

Whispbar katuseraamide tunnuseks on sile ning tiivakujuline disain ning ülitugevad kuid samas kerged materjalid. Whispbar katuseraamide sujuva disaini ning aerodünaamilise pinna on andnud põhjalikud tootearendustööd liikumise ning aerodünaamika vallas. Unikaalsed uued tehnoloogiad võimaldavad müra summutamise ning õhutakistuse vähendamise kõikide Whispbar katuseraamide hulgas. Lisaks vaiksele sõidule väheneb ka kütusekulu miinimumini. Erinevate põhjalike katsetuste ja tuuletunneli testi tulemustele tuginedes võib väita, et Whispbar on tänaseks juhtiv katuseraami süsteem, ületades tehnilistelt kõiki teisi katuseraame, ning on pärjatud erinevate tööstusdisaini auhindadega (Red Dot, Product Design Award).