Katuseraam Whispbar Flush – Ideaalne sobivus iga auto mudeli ja margiga

KATUSERAAM WHISPBAR FLUSH pakub maksimaalset kasutusvõimalust, olles samas stiilne ja täiustades auto siluetti. Katuseraam Whispbar Flush sobib ideaalselt iga auto mudeli ja margiga. Tänu nutikatele lahendustele ja aerodünaamilisele kujule on katuseraami õhutakistus ning müratase suudetud viia miinimumini. WHISPBAR FLUSH  on katusereelinguteta autole sobivaim valik ning on nüüd saadaval nii hõbedast kui musta värvi.

whispbar-flush-bar-black_3_4_1 whispbar-flush-bar-silver_3_4

• Aerodünaamiline kuju vähendab tuulemüra ning õhutakistust kuni 70%
• Paigaldamiseks pakume S m a r t F o o t paigalduskomplekte
• T- S l o t ning S m a r t F i l l tehnoloogia tagavad lisavarustuse kiire ning lihtsa paigaldamise
• Integreeritud lukustussüsteem (ILS)
• Maksimaalne kandevõime on 75 kg

 

 

Whispbar katuseraamide näol on tegemist globaalselt  täiesti uue kontseptsiooniga ning lihtsamini paigaldatavate Premium kategooria katuseraamidega. “Karbist välja” toode. Toode on tunnustatud IF tootedisaini ja RedDot disaini kategoorias.

TOOTEKATALOOGI LEIAD SIIT: WHISPBAR

whispbar-logo-2013-300x56

Whispbar katuseraamide tunnuseks on sile ning tiivakujuline disain ning ülitugevad kuid samas kerged materjalid. Whispbar katuseraamide sujuva disaini ning aerodünaamilise pinna on andnud põhjalikud tootearendustööd liikumise ning aerodünaamika vallas. Unikaalsed uued tehnoloogiad võimaldavad müra summutamise ning õhutakistuse vähendamise kõikide Whispbar katuseraamide hulgas. Lisaks vaiksele sõidule väheneb ka kütusekulu miinimumini. Erinevate põhjalike katsetuste ja tuuletunneli testi tulemustele tuginedes võib väita, et Whispbar on tänaseks juhtiv katuseraami süsteem, ületades tehnilistelt kõiki teisi katuseraame, ning on pärjatud erinevate tööstusdisaini auhindadega (Red Dot, Product Design Award).