Veekindel kott Silva Carry Dry Bag 30D 24L

runningtrekking_0outdoor-sports_0mountaineering kayakingfishingcycklingcampingscoutingtrekking_0walkingCordura-fabricIPX4

24.95 

Infot LHV järelmaksu kohta >>

Arvuta näidiskuumakse

%

Silva Carry Dry kott annab suurepärase võimaluse kaasa võtta kõik vajalikud tarvikud erinevateks välitegevusteks kaitstes neid  lume, liiva ja tolmu eest. Silva Carry Dry toodete sarjas on kolm erinevat mudelit, mille mahud jaotuvad vastavalt 6, 12, 24, 36 liitrit, et saaksite leida enda vajadustest lähtuvalt sobivaima variandi. Kas lähed sõpradega matkama või hoopis ekstreemsetes oludes süstaga merele? Ükskõik millised ilmastikuolud ja tingimused sind ka ei ümbritse Silva Carry Dry kotis on sinu asjad kaitstud ning võid kindel olla, et koti sisu on säilinud täpselt sellina nagu viimasel sulgemisel.

Silva Carry Dry kotti on lihtne kasutada. Lihtsalt pane kogu vajalik varustus sisse ning rulli ülemisi servasid vähemalt kolm korda. Seejärel sulge kinnitus ja sinu asjad ongi eelolevaks seiklustegevuseks turvaliselt kaitstud. Kotid on valmistatud kvaliteetsest ning vastupidavast materjalist, mis on sobilikud kõikides välitegevustes kasutamiseks.

Materjal› 30 denier Cordura- Kvaliteetne, kerge ning vastupidav materjal

Maht› 24 liitrit

Veekindel

Talvistes oludes kasutamine› kuni -20 °C