Päästerõngas – Baltic Swedebuoy Rescue System

Päästerõngas – Baltic Swedebuoy Rescue System on elegantse disainiga “M.O.B – Mees üle parda” päästerõnga komplekt koos 30 m pikkuse ujuva viskeliiniga. Päästerõnga saab kergesti ja tööriistavabalt reelingule kinnitada, komplekt on koheselt kasutusvalmis. Päästerõngal on 8 helkurit ning ümber rõnga sangad mugavaks haaramiseks ning kaks tugevat lisasilmust päästerõnga koos päästetuga pardale aitamiseks.
Värvivalik: Valge, Kollane

138.00 

Infot LHV järelmaksu kohta >>

Arvuta näidiskuumakse

%

Päästerõngas – Baltic Swedebuoy Rescue System on elegantse disainiga “M.O.B – Mees üle parda” süsteem koos 30 m pikkuse ujuva viskeliiniga. Päästerõnga saab kergesti ja tööriistavabalt reelingule kinnitada. Päästerõngal on 8 helkurit ning ümber rõnga sangad haaramiseks ning kaks tugevat silmust päästerõnga koos päästetuga pardale aitamiseks.

A very elegantly designed man-overboard-system a lifebuoy and 30m of floating line. The storage bag can easily without tools be clipped to the pushpit. The lifebuoy is fitted with eight retro-reflective patches, all round grab handles and two strong eyes to hoist the distressed back on board.