Katuseraamid WHISPBAR on kompromissitult parimad!

Meil on heameel teada anda, et nüüdsest on tipptasemel disaini ja funktsionaalsusega, maailmas poolehoidu ja kuulsust koguvad, WHISPBARI innovatiivsed katuseraamisüsteemid ka Eestis eduka vastuvõtu osaks saanud ja sooja poolehoiu leidnud.

Vaata Whispbar tooteid siit: KATUSERAAMID, RATTAHOIDJAD, KATUSEBOKSID

Whispbari toodete valiku poolt kõneleb veenvalt ka asjaolu, et tootearenduselt ollakse tänaseks selgelt liidri positsioonis nii uudsete tehnoloogiliste lahenduste välja töötamise kui ka äärmiselt dünaamilise ja müravaba disaini juurutamise osas. Täna ollakse mõnes mõttes esteetilise suuna näitajaks isegi sellistele – juba tuntud brändidele nagu Thule.

Nagu on näha ka tuuletunneli testist siis ületab Whispbar THULE katuseraame “mäe kõrguselt”.
Whispbar on vaikseim ja väikseima tuuletakistusega katuseraami süsteem maailmas!

Tasub pilk peale visata Whispbari aerodünaamikat tutvustavale tuuletunneli videolõigule.

Whispbari välja töötatud ja patenteeritud unikaalne “tiiva kujuline disain” eristub oluliselt, muutes Whispbari auto katuseraamid müravabaks esteetiliseks täienduseks igale kaasaegsele autole, sõltumata margist või mudelist.
Whispbari tootearendustiim seisab hea selle eest, et katuseraamide adapterid oleks olemas ka kõige uuematele auto mudelitele/ markidele.

Ühtlasi lisavad Whispbar´i katuseraamid esteetilist lennukust igale kaasaegsele autole.

Lisaks on meie hinnangul Whispbari tootevalikus maailma parimad jalgrattahoidjad. Kui oled kord juba Whispbari jalgrattahoidjat proovida saanud siis ega teiste tootjate rattahoidjad enam nii väga ei kõneta.
Whispbari rattahoidijad on – mõeldes eelkõige kasutaja mugavusele – täisfunktsionaalsed, kiirpaigaldatavad see tähendab, tööriistavabalt paigaldatavad ja käsitletavad.
Seega, Whispbari rattahoidjate kasutamine on täiesti jõukohane ka õrnemale soole.

Rattasportlased fännavad Whispbari jalgrattahoidjaid nii meil kui mujal. Lisaks on Whispbar 2016 aasta Eesti Maastikuratta sarja ametlik Partner. KASUTAME ISE JA SOOVITAME JULGELT TEILEGI!

Whispbari kanuu- ja kajakihoidikud on samuti täiesti uue kontseptsiooni ja lähenemisega – võimaldades vaevata ja mugavalt kanuusid/kajakke peale ja maha laadida, ning hoidikuid ühe kerge liigutusega raamilt eemaldada kui neid enam ei vajata.

Whispbar/ Yakima toodete esindaja Baltikumis: Alfa GPS OÜ, info@gps.ee, 6461000 E-R 10-17

Whispbari kontaktisik auto salongidele ja edasimüüjatele: lauri@gps.ee, 51 87 900 Lauri Leivo

Whispbar – Loodud olema sammuke ajast ees ja mõeldes eelkõige kasutaja mugavusele!

Whispbar – kompromissitu teekond.