Katuseraamid kõikidele auto markidele ja mudelitele WHISPBAR

Meil on hea meel teile teada anda, et nüüd on saadaval ka WHISPBAR MUSTAD KATUSERAAMID kõigile auto mudelitele ja markidele! Whispbar katuseraamide näol on tegemist täiesti uue põlvkonna “tiivakujulise” disainiga, täisdünaamiliste ja vaiksete katuseraamidega.

if-product-design-awardDruckWhispbar auto katuseraamid ja erinevad hoidikud kuuluvad Premium klassi lisaseadmete kategooriasse ning on  enim tunnustatud ja hinnatud katuseraamisüsteem maailmas.

Whispbar  (www.whispbar.com)
Bränd on alguse saanud 1975 aastal Uus-Meremaalt. Whispbar on  asutatud endiste Air New Zealand ja Rolls Royce lennukitööstuse inseneride poolt. Tänaseks on ettevõte jõudsalt arenenud ja ettevõtte peakontor asub Austraalias ning globaalsed esindused on USA-s ning Euroopas.
Lennunduse ja aerodünaamika valdkonna kompetentsist lähtuvalt panustatakse ettevõttes järjepidevalt ja kompromissitult tootedisaini ning tehnoloogilistesse lahendustesse. Selle tulemusena on Whispbar´ist tänaseks kujunemas globaalne liider – premium bränd, dünaamiliste katuseraamide ja auto aksessuaaride valdkonnas.

Whispbari tunnuslause Kompromissitu teekond”. “Uncompromised Journey” kõneleb sellest, et toodete loomisel ei tehta disainis ega kasutusmugavuses ühtegi kompromissi – tooted peavad olema kompromissitult parimad!

Whispbar tunnusjooneks on õhuline, tiivakujuline disain ning tipptasemel kasutusmugavus.

551597_sized_100x60 crashtest_sized_100x60Kõik Whispbar brändi tooted on turvalised ja omavad TÜ sertifikaati ning on City Crash testitud.

Erinevate katsetuste ja tuuletunneli testi tulemustele tuginedes võib väita, et Whispbar ületab aerodünaamikas kõiki tuntud katuseraame.

Vaata Whispbar tooteid lähemalt siit: WHISPBAR TOOTEKATALOOG

Katuseraam tehasepoolsete reelingutega autole

Katuseraam läbivate taladega

Katuseraam kinniste taladega

Katuseraamid kõikidele auto markidele ja mudelitele WHISPBAR

Tellimine ja müük: info@gps.ee E-R 10-17 tel 646 1000
Vaata Whispbar tooteid lähemalt siit: WHISPBAR TOOTEKATALOOG