Katuseraam Whispbar Rail – Tehasepoolsete reelingutega autole

KATUSERAAM WHISPBAR RAIL tagab parima aerodünaamilise tulemuse ning näeb samas elegantne välja. Whispbar katuseraamide innovaatiline disain on loodud täiendama kaasaegseimate autode välimust. Katuseraam WHISPBAR RAIL on tehasepoolsete reelingutega autole sobivaim valik ning on nüüd saadaval nii hõbedast kui musta värvi.

whispbar-rail-bar-silver_vw  whispbar_rail_blk_04

Whispbar katuseraamide näol on tegemist globaalselt  täiesti uue kontseptsiooniga ning lihtsamini paigaldatavate Premium kategooria katuseraamidega. “Karbist välja” toode. Tööriista vaba paigaldus. Toode on tunnustatud IF tootedisaini ja RedDot disaini kategoorias.

TOOTEKATALOOGI LEIAD SIIT: WHISPBAR

whispbar-logo-2013-300x56

Whispbar katuseraamide tunnuseks on sile ning tiivakujuline disain ning ülitugevad kuid samas kerged materjalid. Whispbar katuseraamide sujuva disaini ning aerodünaamilise pinna on andnud põhjalikud tootearendustööd liikumise ning aerodünaamika vallas. Unikaalsed uued tehnoloogiad võimaldavad müra summutamise ning õhutakistuse vähendamise kõikide Whispbar katuseraamide hulgas. Lisaks vaiksele sõidule väheneb ka kütusekulu miinimumini. Erinevate põhjalike katsetuste ja tuuletunneli testi tulemustele tuginedes võib väita, et Whispbar on tänaseks juhtiv katuseraami süsteem, ületades tehnilistelt kõiki teisi katuseraame, ning on pärjatud erinevate tööstusdisaini auhindadega (Red Dot, Product Design Award).