Inimene on alati lennata unistanud

Huvi aerofotograafia vastu Eestis üha kasvab. Osaliselt on see tingitud sellest, et tehnika areneb järjest kiiremini ning droonid on muutunud kättesaadavaks ka tavakasutajale.
Algajale sobivad droonid DJI “Phantom 2 Vision +” ja “DJI Inspire 1” lubavad igati kvaliteetse pildi teha.
Varem olid droonid kas väga kallid ja professionaalsel tasemel pildistamiseks mõeldud masinad või siis lihtsad ja seetõttu nõrgema pildikvaliteediga. Terav kvaliteedivahe on nüüdseks ühtlustumas.Kui vaadata droonide arvu, mis meie ettevõtte kaudu on kasutajateni jõudnud, siis kasutajate hulk on viimase aasta jooksul kasvanud.
Õhus pildistamine annab fotograafiale täiesti uue, põneva ja tavapäratu nurga. Me ei ole harjunud maastikku või linna õhust sellisel viisil vaatama. Vaatenurk on huvitav nii pildistajale kui ka publikule ning annab fotograafile pildistamiseks oluliselt teise mõõtme, mistõttu huvi aina kasvab.
Põhjus, miks droonifoto sedavõrd palju tähelepanu saab, võib peituda inimese igiammuses soovis lendu tõusta ja lennata, mida droon nüüd oma kompaktsel moel täide viib.
Lauri Leivo
ALFA GPS OÜ
Drooniga DJI Phantom 2 Vision + tehtud pilte on heaks näiteks, mida droon võimaldab, näeb siit: http://www.kaupokalda.com/
DJI droonide valiku leiad siit: https://www.gps.ee/tootevalik/droonid-kaamerad/