Automaatselt avanev päästerõngas Baltic Lifejacket´ilt

Automaatselt avanev päästerõngas Baltic Lifejacket´ilt

Uus Baltic´u toode on loodud täiendmaks olemasolevat erineva otstarbega päästevestide, sportvestide, automaatvestide ja ohutusvestide ning -riiete valikut.

Uuel tootel on mitmeid olulisi Baltic´u le omaseid turva- ja disainielemente mis muudavad päästerõnga kasutamise äärmiselt mugavaks ja käepäraseks.
800_cm%20hammar%20ls1011

Päästerõngas võtab laevas vähe ruumi, on lihtne reelingule käepärasesse kohta paigaldada, on koheselt kasutusvalmis.
Päästerõngas asetseb kollases kõvast kapslist kestas, mistõttu on seda mugav vees oleva inimeseni hõlpsalt visata ka tugeva külgtuule ja vastutuule korral ning tuul ei kanna seda ära.
Kui kapsel veega kokkupuutel automaatselt avaneb siis päästerõngast ümbritsev kõva kollane kest toimib avanedes samas ka triiv-ankruna, tagades, päästerõnga võimalikult minimaalse alla tuult triivimise.
automaatselt-avanev-paasterongas-balticVaata toodet siit: AUTOMAATSELT AVANEV PÄÄSTERÕNGAS

Päästerõnga küljes asetseva musta vöö abil saab hobuseraua kujulise päästerõnga hõlpsalt keha külge kinnitada, sellest on kerge haarata ja sellega on lihtne ujuda ning lisaks saab vöö aasa kasutada, selleks et inimene paati või pardale tagasi aidata.
Lisaks on topelt turvalisuse eesmärgil lisatud täiendav võimalus päästerõngast ka manuaalselt täis puhuda ja õhust tühjendada, see toimub päästerõnga küljes asetseva vastava huulikuga toru abil.

Päästerõngast on lihtne uuesti töökorda seada 33 gr CO2 silindri ja UML automaatse kasseti vahetamisega. (Baltic lisatarvikutena saadaval)
lifesaver_in_water

Päästerõngas on valmistatud kõrge nähtavusega erekollasest materjalist, automaatselt avanev ja täituv, varustatud võimsate helkuritega tagamaks pimedas väga hea väljapaistvuse.Ujuvusega 150 njuutonit ja valmistatakse 1 standardses suuruses. Standardile vastavus: EN ISO 12402-3.