GIS/GNSS/RTK GPS SPECTRA SP80 ROVER

Spectra Precision SP80 on järgmise generatsiooni GNSS vastuvõtja, mis kombineerib GNSS RTK tehnoloogia uue revolutsioonilise GNSS töötlusega. SP80 on enim ühenduvusi pakkuv GNSS vastuvõtja turul, mis pakub unikaalset kombinatsiooni integreeritud 3.5G, Wi-Fi ja UHF sideühendust koos SMS, e-maili ja vargusevastase funktsioonidega. Eksklusiivne Z-Blade tehnoloogia kasutab korraga kõiki 6-te GNSS süsteemi: GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo, QZSS ja SBAS. See unikaalne GNSS-tsentriline lahendus võimaldab kombineerida GNSS signaale sõltumata GNSS süsteemist – see võimaldab töötada ainult GPS, GLONASS või BeiDou režiimis, kui vaja. SP80 toetab hiljuti tõestatud RTCM 3.2 Multiple Signal Messages (MSM), standardiseeritud definitsiooni levitamaks kõiki GNSS signaale kosmosest, olenemata konstellatsioonist. See kaitseb maamõõtjaid uute investeeringute eest tulevikus, andes suurepärase tulemuse ja tootlikkuse kui uued signaalid muutuvad kättesaadavaks.

 

11,900.00 

Infot LHV järelmaksu kohta >>

Arvuta näidiskuumakse

%

 

GIS/GNSS/RTK GPS SPECTRA SP80 ROVER ehk GNSS vastuvõtja

img-510x473Uus 240 kanaliga 6G ASIC
Z-Blade GNSS-tsentriline
3.5G ühenduvus
Sisemine TRx UHF raadio
UHF antenn saua sees
Sisseehitatud Wi-Fi
SMS ja e-mail hoiatused
Vargusevastane kaitse
Hot-Swappable akud

Spectra Precision SP80 on järgmise generatsiooni GNSS vastuvõtja, mis kombineerib GNSS RTK tehnoloogia uue revolutsioonilise GNSS töötlusega. Esitleme uut 240 kanaliga „6G“ kiibiga SP80 süsteemi, mis on optimeeritud jälitamaks ja töötlemaks signaale kõigilt kuuelt GNSS konstellatsioonilt. SP80 on enim ühenduvusi pakkuv GNSS vastuvõtja turul, mis pakub unikaalset kombinatsiooni integreeritud 3.5G, Wi-Fi ja UHF sideühendust koos SMS, e-maili ja vargusevastase funktsioonidega. Need võimsad võimalused on pakendatud ultratugevasse, juhtmevabasse kesta.

Unikaalne 6G GNSS-tsentriline tehnoloogia

dsc-0003-pm700-and-mm10_1362411585793-100x150Eksklusiivne Z-Blade tehnoloogia kasutab korraga kõiki 6-te GNSS süsteemi: GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo, QZSS ja SBAS. See unikaalne GNSS-tsentriline lahendus võimaldab kombineerida GNSS signaale sõltumata GNSS süsteemist – see võimaldab töötada ainult GPS, GLONASS või BeiDou režiimis, kui vaja. SP80 toetab hiljuti tõestatud RTCM 3.2 Multiple Signal Messages (MSM), standardiseeritud definitsiooni levitamaks kõiki GNSS signaale kosmosest, olenemata konstellatsioonist. See kaitseb maamõõtjaid uute investeeringute eest tulevikus, andes suurepärase tulemuse ja tootlikkuse kui uued signaalid muutuvad kättesaadavaks.

SMS ja e-maili saatmine

SP80 on unikaalne kombinatsioon kommunikatsiooni tehnoloogias, sisaldades integreeritud 3.5G GSM/UMTS modemit, Bluetooth’i ja Wi-Fi ühenduvust ning sisseehitatud UHF raadiosaatja võimalust. Cellular modemit võib kasutada SMS-ide ja e-maili häirete saatmiseks, samuti tavaliseks interneti või VRS ühenduseks. Samuti saab SP80 kasutada kõiki saadaval RTK korrektsioonide allikaid ja ühenduda internetiga väljas, kasutades WiFi levialasid, kui need on saadaval. Sisemine UHF raadiosaatja/vastuvõtja võimaldab kiiret ja kerget seadistust kohaliku baasi loomisel. See säästab aega ja tõstab mõõdistajate efektiivsust.

Vargusevastane kaitse

Unikaalne vargusevastane tehnoloogia kaitseb SP80, kui see on installeeritud baasjaamana kaugel või avalikes kohtades. See tunneb ära kui seadet on häiritud, liigutatud või varastatud. See tehnoloogia võimaldab mõõdistajal lukustada seade konkreetsele kohale ja teha see kasutuks, kui seade on viidud teise kohta. Sellisel juhul annab SP80 helilise häire ja näitab häire sõnumit ekraanil. Peale seda saadetakse SMS või e-mail mõõdistaja mobiiltelefonile või arvutisse, andes vastuvõtja õiged koordinaadid võimaldades jälitada asukohta ja soodustada seadme tagasisaamist. SP80 vargusevastane süsteem annab mõõdistajale kindluse ja hingerahu.

Üks võimsamaid tööriistu usaldusväärseks kasutamiseks
SP80 tugev kest, loodud Spectra Precision’i inseneride poolt disaini laboris Saksamaal, sisaldades hulgaliselt praktilisi uuendusi. Duaalsed Hot-swappable akud on lihtsasti vahetatavad et mitte segada tööpäeva, kindlustades mõõdistaja produktiivsuse kuni töö on tehtud. Löögikindlast, klaaskiust tugevdatud korpus, disainitud vastupidama 2m kõrgusest kukkumisest, veekindel IP67, peab vastu rasketes välistingimustes. Patendeeritud UHF antenn käib klaaskiust saua sisse, antenn suurendab RTK ulatust samal ajal olles ise kaitstud. Päikesevalguse käes loetavalt ekraanilit on võimalik näha mitmesugust informatsiooni nagu näiteks: satelliitide arvu, RTK staatust, aku täituvust ja saadaval olevat mälumahtu. Võimas disain teeb SP80-st võimeka, usaldusväärse GNSS vastuvõtja, pakkudes 2 aastast garantiid.

Spectra Precisioni kogemus
Koos vastupidava Spectra Precisioni andmekogujaga saavad mõõdistajad maksimaalse produktiivsuse ja usaldusväärsuse igal päeval. Spectra Precisioni Survey Pro või FAST Survey tarkvara on spetsiaalselt kohandatud SP80 GNSS vastuvõtjale pakkudes lihtsat kasutust, lastes maamõõtjal keskenduda oma tööle. Spectra Precision Office tarkvara pakub täielikku komplekti GNSS andmete järeltöötlemiseks, samuti töödeldud tulemuste eksportimiseks tagasi välitööle või projekteerimisfirmadele. Spectra Precisioni väli- ja sisetarkvara teevad SP80-st väga võimsa ja täieliku lahenduse.

SPETSIFIKATSIOON

240 GNSS kanalit

– GPS L1C/A, L1P(Y), L2P(Y), L2C, L5
– GLONASS L1C/A, L2C/A
– BeiDou B1 (phase 2), B2
– Galileo E1, E5a, E5b
– QZsS L1C/A, L2C, L1SAIF, L5
– SBAS (WAAS, EGNOS, MSAS, GAGAN) L1C/A

Patenteeritus Z-Blade tehnoloogia

– Kõigi 6 GNSS süsteemi täielik kasutus (GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo, QZSS ja SBAS)
– Laiendatud GNSS-tsentriline algoritm: sõltumatu GNSS signaalide jälgimine ja optimaalne andmetöötlus, sealhulgas ainult GPS, GLONASS või BeiDou kasutus.
– Kiire otsingumootor GNSS signaalide omandamiseks

Patenteeritud SBAS
Patenteeritud StrobeTM korrelaator vähendamaks GNSS mitmeteelisust
Kuni 20 Hz reaalaja raw data
Toetab andmeformaate: ATOM, CMR, CMR+, RTCM 2.1, 2.3, 3.1 ja 3.2 (sisaldam MSM)
NMEA 0183 väljund

Reaalaja täpsus (RMS)

SBAS (WAAS, EGNOS, MSAS, GAGAN)

Horisontaalne < 50 cm
Vertikaalne < 85 cm

Real-Time DGPS positsioneerimine

Horisontaalne: 25 cm + 1 ppm
Vertikaalne: 50 cm + 1 ppm

Real-Time Kinematic positsioneerimine (RTK)

Horisontaalne: 8 mm + 1 ppm
Vertikaalne 15 mm + 1 ppm

Reaalajas mõõtmise jõudlus

Kiire RTK initsialiseerimine

– 2 sek baasjoon < 20 km
– 99,9 % usaldusväärsus

RTK initsialiseerimis vahemik: üle 40 km

Täpsus järeltöötlusega

Static ja Fast Static

Horisontaalne: 3 mm + 0,5 ppm
Vertikaalne: 5 mm + 0,5 ppm

High-Precision Static

Horisontaalne: 3 mm + 0,1 ppm
Vertikaalne: 3,5 mm + 0,4 ppm

Andmesalvestuse karakteristika

Salvestamise intervall

0,05 – 999 sekundit

Füüsiline karakteristika

Mõõtmed

22,2 × 19,4 × 7,5 cm

Kaal

1,17 kg

Kasutajaliides
Graafiline PMOLED ekraan

I/O liidesed

RS232 serial ühendus
USB 2.0/ UART
Bluetooth 2.1 + EDR
WiFi (802.11 b/g/n)
3.5G quad-band GSM/ penta-band UMTS moodulid (800/850/900/1900/2100 MHz)

Mälu
2 GB sisemist mälu
SD/SDHC mälukaart (kuni 32 GB)

Töötab:
RTK rover ja baas
RTK Network rover: VRS, FKP, MAC
NTRIP, Direct IP
CSD mode
Post-processing

Keskkonna karakteristika;
Töötemperatuur: -40°C kuni + 65°C
Ladustamistemperatuur: -40°C kuni + 85°C
Õhuniiskus: 100 % kondenseeriv
IP67 veekindel, liiva ja tolmukindel
Põrutuskindel: 2 m betoonile kukkudes
Shock: ETS300 019
Vibratsioon: MIL-STD-810F

Energia karakteristika:
2 Li-Ion hot-swappable batteries, 38.5 Wh (2 × 7.4 V, 2600 mAh)
Aku tööaeg (2 akut): 10 tundi (GNSS töötab ja GSM või UHF)
Väline DC võimsus: 9-28 V

Standard komponendid:
SP80 vastuvõtja
2 Li-Ion akut
Akulaadija (2 aku kohaga)
Mõõdulint (3,6 m)
7 cm saua pikendus
USB üleminekuga mini USB kaabel
Tugev kohver
2-aastane garantii

Valikulised komponendid
SP80 UHF varustus (410-470 MHz 2W TRx)
SP80 Field Power
SP80 Office Power
Andmekogujad

– Ranger3
– T41
– MobileMapper 20
– ProMark 120

Välitarkvara
– Survey Pro, FAST Survey

Täpsem info ja konsultatsioonid: Lauri Leivo  lauri@gps.ee  tel +372 646 1000