Deprecated: Function create_function() is deprecated in /data05/virt69189/domeenid/www.gps.ee/htdocs/wp-content/themes/flatsome/functions.php on line 452
GARMIN STRIKER CAST - GPS.EE

GARMIN STRIKER CAST

170.00 

Infot LHV järelmaksu kohta >>

Arvuta näidiskuumakse

%

HEIDETAV SONAR MUUDAB TELEFONI KALALEIDJAKS

Vastupidav STRIKER Cast sonar aitab rohkem ja lihtsamini kala püüda. Lihtsalt heida vette, keri tagasi ja vaata sonari kujutisi kuni 60 m kaugusel nutitelefoni või tahvelarvuti rakenduses.

 Milleks pimesi kala püüda? Lihtsalt loetav sonar näitab kalade asukoha täpselt kätte. Paarista tasuta rakendusega ja voogedasta ning vaata sonari kujutisi Apple®-i või Android™-i mobiilseadmes. Seadistamine on kiire ja lihtne. Oled paari minutiga valmis kalastama.                     Heida kaugele, kalasta sügavalt. Sonar loob ühenduse ja voogedastab kujutisi kuni 60 meetri kaugusele. Sisseehitatud GPS (mudel GPS-ga)võimaldab luua oma 0,3 meetriste kontuuridega Quickdraw kaardid. Mine veele ja jää sinna – 10+ tundi vastupidav laetav aku1.

Reaalajas voogedastav sonar näitab sulle, kus kalad peituvad.

HÕLPSALT KASUTATAV SONAR

Lihtsalt kasutatav STRIKER Casti seade voogedastab ja kuvab sonari kujutised lihtsa telefonirakenduse liidese kaudu. Seadistamine toimub kiiresti. Kalade ja taristute asukohtade skanne on lihtne tõlgendada.

KOLM SAMMU ALUSTAMISEKS

Laadi oma Apple’i või Androidi nutiseadmele alla tasuta rakendus. Paarista see STRIKER Casti sonariga. Mine kala püüdma.

SOBIB KASUTAMISEKS IGAS VEES

STRIKER Cast GPS-sonar toimib mage- ja merevees (ja isegi jääkalastamisel) ning kuvab sulle kalad ja taristud äärmiselt selgelt. Lisaks saad sellega kontrollida vee temperatuuri.

 

GPS KOHANDATUD KAARTIDE LOOMISEKS (mudel koos GPS-ga)

Sisseehitatud GPS annab võimaluse luua kohandatud Quickdraw 0,3 m kontuuridega kalastuskaarte, et mäletaksid (ja saaksid jagada) oma parimaid kalastuskohti.

SONARI REŽIIMID

Vali lihtsalt tõlgendatava tavalise 2D sonari ja jääkalastusrežiimi vahel, kus saad seadistada võimendust, ulatust ja palju muud.

KALA IKOONID

Et muuta sonari kasutamine veel lihtsamaks, lülita sisse kala ikoonid ja näed kalade graafilisi kujutisi ja nende sügavusnäite, tänu millele tead täpselt, millal õng vette heita.

Garmini kvaliteet eristub.

DISAINILT VASTUPIDAV

See vastupidav ja kerge sonar on vastupidav ja hõlpsalt heidetav, kasutades 9 kg testkaalu või kõrgemat kalastusliini. Lisaks on see veekindel ja vastab IPX6 ning IPX7 standarditele.

ENERGIASÄÄSTLIK

Aku kasutusaja säästmiseks lülitub STRIKER Cast vees hulpides automaatselt sisse – ja välja, kui see pole vees.

PIKEM AKU KASUTUSAEG

Kui kaua sa saad kala püüda? Sisemine USB-ga laetav aku tagab laadimiste vahel rohkem kui kümme tundi kalastusaega1.