GARMIN MONTANA 700

595.00 

Infot LHV järelmaksu kohta >>

Arvuta näidiskuumakse

%

Laost otsas

Montana 700 käsiseadmel on teede ja radade marsruudikaardid ning selle vastupidav 5-tolline ekraan pakub täiustatud välitegevuste funktsioone, mis sobivad ideaalselt jalgsi, jalgratta, kajaki või ATV-ga navigeerimiseks.

Ole valmis millekski märkimisväärseks. Suur puuteekraan toob kõik sinu käeulatusse.

Marsruuditavad TopoActive Euroopa kaardid. Nüüd on sul vabadus liikuda teel või maastikul.

Vastab MIL-STD 810 kuuma-, põrutus-, vee- ja vibratsioonialastele nõuetele.

BirdsEye Satelliitpiltide abil saate asukohast selge ülevaate.

Võid julgelt minna nii kaugele, kui soovid. ABC-andurid ja mitme globaalse sateliitnavigatsiooni tugi (GNSS) lisavad kindlustunnet.

GPS-režiimis võimaldab liitiumioonaku tööaega kuni 18+ tundi.

 

Jälgi oma seikluseid mis tahes maastikul.

DISAINILT VASTUPIDAVSee tugev ja veekindel käsiseade on testitud USA sõjaväe standardite järgi ja sel on kindasõbralik 5-tolline puuteekraan, mis on varasemate Montana mudelitega võrreldes poole suurem. TOPOACTIVE EUROOPA KAARDIDSeiklustel navigeerimiseks kasuta TopoActive Euroopa kaarte. Vaata kõrgendikke, rannikut, jõgesid, maamärke ja palju muud. SATELLIITPILDIDLaadi alla BirdsEye satelliitpildid otse oma seadmesse (tellimus pole vajalik), et näha fotorealistlikke vaateid ning luua orientiiride põhjal vahepunkte.

ABC-ANDURID

Navigeeri oma järgmisel rajal ABC-anduritega, mille hulgas on altimeeter kõrguse mõõtmiseks, baromeeter ilma jälgimiseks ning kolmeteljeline elektrooniline kompass suuna määramiseks.

AKTIIVNE ILM

Mobiilside1 ja rakenduse Garmin Connect™ abil pääsed juurde ajakohasele ilmaprognoosile.

KOERA JÄLGIMINE

Jahimehed ja koeratreenerid saavad Montana seadet sünkroonida ühilduva Astro® või Alpha® seeria käsiseadmega (müüakse eraldi),et jälgida koerte asukohta.

Võta see matkale kaasa. Võta see jahile kaasa. Vii see metsikusse loodusesse.

MULTI-GNSS TUGI

Juurdepääs GPS, GLONASS ja GALILEO satelliitvõrkudele võimaldab seadet Montana® 700 kasutada võrreldes GPS-iga keerulisemas keskkonnas.

ASUKOHA JAGAMINE

Funktsioon LiveTrack võimaldab seadme traadita ühendamist1 teiste ühilduvate Garmini seadmetega, et nende kasutajad saaksid jälgida su radasid, marsruute, vahepunkte ja seikluseid.

EKSPEDITSIOONIREŽIIM

Liigu sügavale loodusesse. Aku laadimiseta, nädalapikkuseks navigeerimiseks, kasuta GPS-i ülimadala energiatarbega ekspeditsioonirežiimil.

AKUVALIKUD

GPS-režiimis tagab sisemine liitiumioonaku üle 18-tunnise tööaja. Võid kasutada ka AA-patareisid.

SÕIDUKI KINNITUSED

Montana käsiseadmega ühilduvad erinevad kinnitused (müüakse eraldi) võimaldavad navigatsiooniseadet kasutada ATV, paadi, auto, mootorratta, autoelamu või muu sõidukiga.