Veoauto GPS-video registraator Garmin dezlCam LMT

Veoauto GPS-video registraator Garmin dezlCam LMT  on kõik ühes 6-tollise ekraaniga veoauto navigatsioonisüsteem koos sisse ehitatud video registraatoriga. Detailne Euroopa kaart koos seadme eluaegse tasuta kaardi uuendustega. Sisse ehitatud video registraator salvestab pidevalt ja säilitab automaatselt kokkupõrke hetked. Veoautole sobivad teekonnad ja huvipunktid. Teekonna hoiatused: silla kõrgused, kaalu piirangud jne.

469.00 € 449.00 €

Infot LHV järelmaksu kohta >>

Arvuta näidiskuumakse

%

Veoauto GPS-video registraator Garmin dezlCam LMT  on veoauto GPS ja video registraator ühes.

  • *Kõik ühes 6-tollise ekraaniga veoauto navigatsioonisüsteem koos sisse ehitatud video registraatoriga
  • *Detailne Euroopa kaart koos seadme eluaegse tasuta kaardi uuendustega*
  • *Sisse ehitatud video registraator salvestab pidevalt  ja säilitab automaatselt kokkupõrke hetked.
  • *Veoautole sobivad teekonnad ja huvipunktid
  • *Teekonna hoiatused: silla kõrgused, kaalu piirangud jne.

Tänu sisse ehitatud ja (vajadusel) pidevalt salvestavale video registraatorile on juhil hiljem teekonda ja olukorda lihtsam taastada.

Sisse ehitatud video registraator

dezlCam on kõrge resolutsiooniga video registraator ja GPS navigaator mis salvestab kogu sinu teekonna. Kokkupõrkel tuvastab G-sensor selle koheselt ning salvestab ja lukustab automaatselt faili. GPS salvestab täpselt, kus ja millal ning millisel kiirusel sündmused toimusid. Seadme pööratav objektiiv võimaldab reguleerida kaamerat vastavalt sellele kas dezlCam on kinnitatud tuuleklaasile või armatuurlauale. Videot saad vaadata seadme suurel 6-tollisel ekraanil. Samas näed kaardil kus sündmus toimus. Videot saad hiljem vaadata ka arvutis. dezlCam on ka fotoaparaat. Sellega saad pildistada nt. kokkupõrke kahjusid või muud põnevat. Video ja piltide säilitamiseks on komplektis 8 GB microSD ™ kaart (toetab kuni 64 GB microSD mälukaarte, soovitav klass 4 või kiirem).

 


Tänu detailsetele kaartidele koostab dezlCam teekonna vastavalt veoki piirangutele Euroopas: kaal, pikkus, laius, kõrgus, veose tüüp (nt. ohtlikud materjalid).
Sisesta mõõtmed ja koormuse piirangud ning dezlCam juhendab vastavalt määratud seadetele. Reisi planeerija võimaldab luua mitme vahepunktiga reise ja salvestada need hilisemaks kasutamiseks.


Sisaldab õigust seadme eluaegse tasuta liiklusinfo uuendamiseks.

Kombineeritud toitekaabel/liiklusinfo vastuvõtja annab seadme eluaegse tasuta liiklusinfo teenuse. See aitab vältida ummikuid ja teetöid. dezlCam hoiatab sind ja pakub ümber sõite. Midagi lisaks pole vaja osta – Sinule on see liiklusinfo tasuta.


Käed-vabad helistamine
Käed-vabad (hands-free) kõnede tegemiseks on dezlCam varustatud Bluetooth juhtmevaba tehnoloogiaga ja sisemise mikrofoni ja kõlariga. Lihtsalt ühenda oma Bluetooth toega telefon ja räägi käed-vabalt, keskendudes samal ajal teele. Kõne tegemiseks vali vastav kontakt või number dezlCam puutetundlikult ekraanilt. Kõne vastuvõtmiseks puuduta dezlCam ekraani ja räägi selle sisse-ehitatud mikrofoni. Eriti mugav on ühe puutega helistada oma telefoniraamatu kontaktidele või huvipunktidele (hotellid, tanklad jne.).

Leia veoauto teenindused ja huvipunktid

dezlCam sisaldab veoauto huvipunkte ((POI)Point of Interest).Näiteks kiirteelt maha sõidud, veoauto parklad, toitlustust, majutus-ja puhke kohad, teenindus punktid, rehvi remont ja kaalujaamad. Veoautode parkla teave hõlmab teenuste loetelu, nagu WiFi, pesulad ja veoauto kaalud. dezlCam annab teada, millised teenused on kättesaadavad ees oleval teekonnal.Smartphone Link tugi

Smartphone Link loob täiuslikuma andmevoo sinu Garmin auto GPSi- ja Android nutitelefoni vahel. See võimaldab seadmetel jagada teavet, näiteks salvestatud ja hiljuti leitud sihtkohti ja kuhu auto parkisid. Samuti tekib võimalus kasutada pakutavaid teenuseid, nagu näiteks hetke ilm jne *

Näiteid teenustest:

Saada asukohti, aadresse- saada asukohad või aadressid Google Maps ™ abil otse Android nutitelefonist Garmin nüvi seadmesse®.

Kohalik ilmateade – praegune lokaliseeritud ilm, temperatuur ja prognoosid.

* Kasutab mobiilset andme sidet või wifi võrku telefonis.
** Ei ole saadaval kõikides piirkondades.


Toetab juhtmevaba tagurduskaamerat

Ära muretse enam tagurdamise pärast. Lisa oma dezlCam-le BC 30 tagurduskaamera(saadaval eraldi), mis näitab pilti otse sinu navigaatoril. Märka lihtsalt sõidukeid, jalakäijaid või muid takistusi otse oma navi ekraanil, kui tagurdad.
Sisaldab eluaegseid kaardi uuendusi
dezlCam hinnas sisaldub nüMaps Lifetime ™, mis tähendab, et saad alla laadida uusimad kaardid ja andmed kohe kui see ilmub lehele  mygarmin.com