VEOAUTO GPS TomTom Trucker 6000

Põhiinfo: 25 Euroopa riigi veokikaardid. Teekonna valimine lähtuvalt veoki suurusest, kaalust jne. Eluaegne tasuta kaardiuuendus. Sõiduridade abi. Mugav Click & Go tuuleklaasikinnitus.

420.00 € 399.00 €

Infot LHV järelmaksu kohta >>

Arvuta näidiskuumakse

%

Spetsiaalne GPS-seade rasketele veokitele, mis kätkeb endas raskeveoki gabariite arvestavat  navigatsioonikaarti . 6’’ puutetundlik ekraan ja 40 Euroopa riigi detailsed kaardid. GPSil on kiiruskaamerate hoiatus, mis teavitab täpselt, kus asuvad kiiruskaamerad ning seda infot on võimalik uuendada vastavalt vajadusele. Lisaks on seadmel mitmeid erinevaid juhendamiskeeli ja eluaegne tasuta kaardiuuendus.
tom tom

NB! Eluaegse kaardiuuenduse aktiveerimiseks tuleb 90 päeva jooksul luua MyDrive konto TomTom kodulehel ning siduda oma seade oma MyDrive kontoga. Konto loomiseks lae TomTomi kodulehelt alla MyDrive ja järgi edasisi juhiseid.
tomtom 1

Detailkaardid: Andorra, Austria, Belgia, Horvaatia, Tšehhi, Taani, Soome, Prantsusmaa, Saksamaa, Kreeka, Ungari, Iirimaa, Itaalia, Luksemburg, Madalmaad, Norra, Poola, Portugal, San Marino, Slovakkia, Sloveenia, Hispaania, Rootsi, Šveits, Ühendkuningriigid
tomtom2

Aku kestvus kuni 2 tundi autonoomset kasutamist
Ühendused läbi Smart Phone-i ; TomTom Liiklus, TomTom Kiiruskaamerad, QuickGPSfix
Tuuleklaasihoidja iminapp, laadija
Sisseehitatud mälu
SD-kaardi pesa microSD
Ekraani suurus 5 tolli  puutetundlik
Ekraani tüüp; Capacitive laiekraan 16:09
Ekraani resolutsioon 800 x 480 pikslit
Mõõdud (L x K x S) 169 x 105 x 20 mm
Kaal 229 grammi
Kaardigarantii

Loe rohkem infot seadme kohta siit: https://www.tomtom.com/en_gb/sat-nav/truck-sat-nav/

•Kui tellitud Kaup on laos, on toodete tarneaeg 2-5 tööpäeva pärast arve tasumist. •Kui tellitud Kaup on distribuutori laos, on toodete tarneaeg 3-7 tööpäeva pärast arve tasumist. •Kui tellitud Kaupa pole laos, teavitab Müüja Ostjat tarneajast ning toimetab kauba kohale kohe, kui see jõuab lattu. Ostjal on võimalik valida järgmiste kohaletoimetamise võimaluste vahel: •SmartPOST pakiautomaadid Eestis – hind €5 •Tulla ise poodi järele – tasuta