Veepudel-keedunõu BEAR GRYLLS CANTEEN

Veepudel-keedunõu BEAR GRYLLS CANTEEN on valmistatud löögikindlast plastikust ja vastupidavast metallist. Komplektis kaasas vutlar, vööl kandmiseks. Mahutavus: 1L
Inspireeritud klassikalisest sõjaväe kaasaskantavast katelokist (kausist) ja vee nõust. Bear Grylls koos Gerber´iga disainisid selle ümber, lisades keedunõule BPA plastiku vaba, lekkekindla korgiga vee nõu. Mis on kompaktselt mahutatav alumiinium kaussi. Kahe sangaga (mõlema käeline) alumiinium kauss sobib vee keetmiseks lahtisel tulel.

40.00 € 35.00 €

Infot LHV järelmaksu kohta >>

Arvuta näidiskuumakse

%

Veepudel-keedunõu BEAR GRYLLS CANTEEN on valmistatud löögikindlast plastikust ja vastupidavast alumiinium metallist. Komplektis kaasas vutlar, vööl kandmiseks. Mahutavus: 1L

Inspireeritud klassikalisest sõjaväe kaasaskantavast katelokist (kausist) ja vee nõust. Bear Grylls koos Gerber´iga disainisid selle ümber, lisades keedunõule BPA plastiku vaba, lekkekindla korgiga vee nõu. Mis on kompaktselt mahutatav alumiinium kaussi.
Kahe sangaga (mõlema käeline) alumiinium kauss sobib vee keetmiseks lahtisel tulel.
Vee nõu väliskülg on kaetud vett hülgava materjaliga, mida on mugav kasutada ka kinnastega või ekstreemsetes välioludes.
See veepudel keedunõu ei vea sind ekstreemsetes oludes alt.
Mõõdud: 25.4 cm x 15.2 cm x 7.6 cm
Kaal: 354.4 g
Metall osa: Toidunõualumiinium
Plastik pudel: BPA vaba