Veekindel seljakott 25L Silva

Veekindel seljakott 25L Silva
  • Veekindel ja vastupidav põhjamaises kliimas
• Palju sahtleid, pakub head kasutusmugavust
Värvid: Must või sinine

veekindel ikoon pimedas nähtav ikoon activity-icon-bikingactivity-icon-xc-skiing activity-icon-runningactivity-icon-outdoor

139.00 €

Infot LHV järelmaksu kohta >>

Arvuta näidiskuumakse

%

Veekindel seljakott 25L Silva

SILVA on laiendamas veekindlate seljakottide seeriat 25L mahutava kotiga millel on veekindlad keevisõmblused ja “rulli ning sulge” veekindel kiirkinnitus. Valmistatud TPU materjalist, loodud taluma põhjamaa kliima karme tingimusi. Vastupidavuse suurendamiseks, hooldamise lihtsustamiseks ja karmima kohtlemise talumiseks otsustati valmistada kott ilma voodrita (ühe kihilisena).
Sel stiilsel ja rustikalasel veekindlal kotil on teile varuks nii mõnigi nutikas funktsioon nagu näiteks elastne sisetasku, laptop tarbeks, ID-kaardi tasku, lisaks välimine lukuga suletav veekindel tasku, mugavad õlarihmad ning tõstesang.
Helkur detailid tagavad väljapaistvuse pimedas ning kotile lisatud silmusaasa on hea kasutada näiteks Silva Tyto lambi kinnitamiseks, et olla pimedas veel paremini väljapaistev. Võrguga vooderdatud, reguleeritavad õla- ja vöörihmad, vahuga täidetud seljapolster tagavad hea ventilatsiooni.

 

Veekindlus  Veekindel
Veekindlad õmblused Jah
Kinnitus silmused Jah
Lukud Mugavalt kasutatavad YKK lukud, Veekindel lukk
Taskud 15″ laptopi võrgust sisetasku, Veekindel tasku välisküljel, Zip sisetasku
Kandmisvõimalused Reguleeritavad õla ja vöörihmad, Õlarihmad vooderdatud võrguga
Materjal TPU
Rullitav kiirkinnitus Optimaalne veekindlus
Mahutavus 25 liitrit