TOMTOM CURFER-auto sõidustatistika seade

TomTom CURFER on uudne auto parameetreid ja sõidustatistika/ stiili  jälgiv rakendus. Lihtne paigaldus masina  OBDII porti (service port) ja kogu can bus süsteemis liikuv info masina andmete kohta liigub sinu telefonile. Lisaks näed kuhu auto pargitud on.

79.00 €

Infot LHV järelmaksu kohta >>

Arvuta näidiskuumakse

%

TomTom CURFER on uudne auto parameetreid ja sõidustatistika/stiili  jälgiv rakendus.
TomTom CURFER-i äpi abil  saate visualiseeritud tagasisidet oma auto parameetritest ja sõidustiilist. See hindab auto kiirendust, järske kurve, pidurdamist ja tühikäigul reaalajas seismist . See annab teile isegi näpunäiteid selle kohta, kuidas oma tulemusi parandada ehk kuidas ökonoomsemalt sõita.
TomTom CURFER-rakendus näitab üksikasjalikke andmeid aku pinge, õli temperatuuri, mootori koormuse kohta ja palju muud. Vasakul olev punane joon hoiatab teid, kui midagi pole normaalsel tasemel. Enne sõitmist viige läbi kiire kontroll, kas teie auto on heas seisukorras.
Lisaks: unustasid, kuhu auto parkisid? Ikka juhtub! CURFER äpp näitab koheselt auto asukohta kaardil. See näitab ka teie hetke asukohta, nii et saate lihtsalt selle abil auto leida. Hetke asukohta uuendatakse automaatselt, suunates teid täpselt autoni.
Curfer rakendusega saate iga  sõidu läbi vaadata interaktiivsel kaardil, et kontrollida kiirendust, liikumist kurvides, tühikäiku, pidurdamist ja palju muud. Kogu teekond marsruudil on markeritega tähistatud, kus oleksite võinud olla sõidukäitumises ökonoomsem või parem.

TomTom CURFER töötab enamustes sõidukites. mis on toodetud peale 2004 aastat.
NB! iPhone 4S with iOS 8.3 ja Android smartphone with OS 4.0.4, Bluetooth® and mobile Internet

Lisainfo: TOMTOM CURFER

Masinatega sobivus vaata siit : http://uk.support.tomtom.com/app/curfer_check