Spordikell Garmin Fēnix 3

Spordikell Garmin Fēnix 3 on kompromissitu multisport GPS kell. Roostevabast terasest EXO™ GPS + GLONASS vastuvõtja. 1.2-tolline päikesevalguses loetav värviline Chroma™ ekraan. VO2 Max ja taastumisinfo (koos HRM-Run pulsivööga). 3-teljeline magnet kompass, altimeeter ja baromeeter, TracBack ning Sight’n Go. Connect IQ™ tugi;  rakendused, vidinad, kella ekraanid ja andmeväljad.

419.00 €

Infot LHV järelmaksu kohta >>

Arvuta näidiskuumakse

%

Spordikell Garmin Fēnix 3 on kompromissitu multisport GPS kell. Roostevabast terasest EXO™ GPS + GLONASS vastuvõtja. 1.2-tolline päikesevalguses loetav värviline Chroma™ ekraan. VO2 Max ja taastumisinfo (koos HRM-Run pulsivööga). 3-teljeline magnet kompass, altimeeter ja baromeeter, TracBack ning Sight’n Go. Connect IQ™ tugi;  rakendused, vidinad, kella ekraanid ja andme väljad.

fenix 3 on ilmastiku kindel, võimekas ja nutikas multisport GPS käekell, omades spordikella ja matka-GPSi funktsioone. Juurdepääs Connect IQ platvormile võimaldab kohandada kella ekraane, andmeväljasid, vidinaid ja palju muud. fenix 3 on õhuke, kerge multisport GPS, mis ei võta hoogu maha trennis ega igapäevaelus.

Stiil, mis peab vastu ka kõige karmimatele tingimustele

fenix 3-st on saadaval kaks erinevat versioon: hall musta rihmaga; hõbedane punase rihmaga;
Neil kahel on roostevabast terasest tugevtatud raam ja vastupidavad nupud. Päikesevalguses loetav kõrge resolutsiooniga värviline Chroma ekraan LED taustavalgustusega võimaldab sul oma andmeid kuvada kõikides valgustingimuses. fenix 3 on veekindel kuni 100 meetri sügavuseni ning aku kestab kuni 50 tundi UltraTrac režiimis, 16 tundi GPS režiimis ja kuni 3 nädalat kella režiimis (aku kestvus sõltub seadetest ning IQ connect rakendustest, kella ekraanidest jms.).

Täpsemad trenni andmed

fenix 3 on täis erinevaid funktsioone, mis aitavad sul parandada enda tulemusi. Näiteks VO2 max. Kasutades koos HRM-Run pulsivööga, salvestab Fenix 3 erinevaid andmeid – sõidukiirust, südame lööke minutis ja südame löögisageduse muutlikust, et hinnata maksimaalne hapniku maht, mida tarbid minutis. Jälgi muutusi oma VO2 max andmetes, et näha edusamme ning võrrelda eakaaslastega. Teiste treeningfunktsioonide hulka kuuluvad: taastumisinfo, taastumise taimer ning lisaks Race Predictor, mis pakub ideaalse lõpuaja põhinedes sinu hetke VO2 max andmetele.

Jooksu dünaamika

fenix 3 annab tagasisidet sinu jooksu vormist, kuvades erinevaid andmeid. Kasutades koos HRM-Run pulsivööga¹ kuvab fenix3 sinu kadentsi, vertikaalsiiret ja pinnakontakti aega. Neid andmeid kutsutakse jooksudünaamikaks ja nad mõjutavad sinu fēnix 3 altimeterjooksuvormi.

Ilus päev suusatamiseks

fenix 3 jälgib sinu suusa-ja lumelaua tulemusi targalt. Ta loeb automaatselt sõite ja tuvastab kiiruse, distantsi ja kõrguste vahesid, nii saad eraldi andmeid üksikute sõitude kohta. Kui sa istud suusaliftil, kuvab kell sinu viimase sõidu andmed, nii saad võrrelda oma hetke andmeid eelnevate sõitudega või oma päeva tegevustega. fenix 3-l on ka spetsiaalne murdmaasuusatamise re˛iim ja sa saad fenix 3`e kasutada ka VIRB ™ ja VIRB ™ Elite kaamerate puldina.

Hüppa sisse

Kas treenid ujulas või mõnes muus veekogus, fenix 3 salvestab üksikasjalikult kõik info sinu ujumise kohta – vahemaa, kiiruse, käetõmmete arvu, töösageduse. Kasuta ajalisi teavitusi, et aidata hoida tempot või vahemaa alarme ja teavitada, kui set on lõpetatud. Kellal on isegi teavitused kalorite ja töösageduse kohta.

Planeeri, navigeeri ja jälgi

Fenix 3 võimaldab sul koostada marsruute, salvestada kuni 1000 asukohapunkti (näiteks kämpingud või muid huvipunkte) ja salvestada jäljelogi (tracklogs). Liigu koordinaatideni mööda rada või teed, suundu asukohapunktini, otsi geopeitusi jne. TracBack ® funktsioon juhendab sind tagasi mööda eelnevalt salvestatud jäljerada, et saaksid leida ohutult ja kergesti tee sõiduki või laagri juurde ka halbades ilmastiku tingimustes.

Plaani reisi ja jaga seiklusi sõprade ja perega, kasutades BaseCamp ™ tasuta tarkvara. fenix 3 on varustatud nii ANT+ kui ka Bluetooth ® toega, et saaksid juhtmevabalt jagada teekondi, asukohapunkte ja geopeituse punkte teiste ühilduvate Garmin seadmete või nutitelefonidega.

Altimeeter, baromeeter ja kompass

fenix 3 on varustatud põhiliste anduritega (altimeeter, baromeeter ja kompass), et anda reaalajas vajaliku teavet. Sisseehitatud altimeeter pakub kõrguse infot, et täpselt jälgida mäkketõuse ja langusi, samas kui baromeeter aitab ennustada ilma, näidates õhurõhu muutumist. 3-teljeline elektrooniline kompass kuvab suunda nii kohapeal seistes kui liikudes.

fenix 3 auto-kalibreerib oma andurid GPS vastuvõtja abil ja ka automaatselt fēnix 3 altimeterseab kellaja õigeks asukoha põhjal. Äärmiselt täpse temperatuuri näidu kuvamiseks ühendage seadmega Garmin Tempe ™ välistemperatuuri anduriga.

Vidinad, rakendused ja kellaekraanid

Kohanda oma fenix3 kella tasuta läbi Garmin’i Connect IQ poe. Kohandada oma kella peaekraani, lisa andmeväljasid, rakendusi ja vidinaid, mis annavad sulle vajaliku teabe.

Püsi ühenduses

Smart Teated võimaldavad kuvada e-kirju, sõnumeid ja teateid otse oma kella ekraanil, isegi kui teete trenni. fenix 3 ühildub iPhone® 4S ja uuematega või Android nutiseadmetega(bluetooth 4.0) ning teavitab sind, kui saabub sõnum ja võimaldab seda otse kella ekraanilt lugeda.

¹Heart rate monitors and HRM-run, sold separately.
²Examples of compatible phones include: iPhone 4S and later, Android 4.3, Galaxy S3 or later, Galaxy Note 3, Moto X, Moto G, HTC One, Nexus 4 & 5 and later; phone must be Bluetooth Smart. iPhone is a trademark of Apple Inc. Android is a trademark of Google Inc.

Põhiomadused

Seadme mõõtmed 51.0 x 51.0 x 16.0 mm
Ekraani mõõtmed 1.2” (30.4 mm diag)
Ekraani resolutsioon 218 x 218 pikslit
Värviline ekraan Jah
Kaal 82 g
Aku laetav liitium-ioon 300 mAh
Aku kestvus Kuni 50 tundi (GPS režiim);
kuni 20 tundi (treeningrežiim)
6 nädalat ( kella režiimis)
Veekindlus 10 ATM (100m)
GPS Jah
GLONASS Jah
Kõrgtundlik vastuvõtja Jah
Baromeetriline altimeeter Jah
Elektrooniline magnet kompass Jah
Smart teavitused Jah
Vibra alarmid Jah
Muusika juhtimis funk. Jah
Leia mu telefon funk. Jah
VIRB®  juhtimine Jah
Kella funktsioonid Kellaaeg(12/24h), kalender (päev/kuu), äratused

Mälu
Sisemälu 32 MB; vaba 23 MB
Teekonna punkte/eelistusi/asukohti 1,000
Teekondi 50

Jooksu funktsioonid

Virtual Pacer™ (võrdleb hetke tempot soovituslikuga) Jah
V02 max Jah
Taastumise nõustamine Jah
Jooksu ennustaja Jah
Jooksu dünaamika Jah
Kiirendusandur (mõõdab distantsi ilma lisa anduriteta) Jah
Isiklikud rekordid Jah

 Jalgratta funktsioonid

Vector™ jõuanduri tugi Jah
Mitme ratta profiilid Jah
Kiiruse/pedaali rütmilugeja tugi Jah

Jooksu & Jalgratta funktsioonid

Pulsivöö tugi Jah
Virtuaalne partner (treeni virtuaalse partneri vastu) Jah
Virtual Racer™ (võistle teiste tegevustega) Jah
Automaatne paus(peatab ja jätkab kiirusel põhineva taimeri) Jah
Multi-sport (spordiala vahetus ühe nupuvajutusega) Jah
Kasutaja treeningud (loo ise, eesmärgile suunatud treeninguid) Jah
Tempo alarm (käivitab alarmi, kui tempo erineb etteseatud tempost) Jah
Vaheaegadega treenimine (võimalik seada harjutuste ja puhkuse vaheajad) Jah
Pulsil põhinev kalorite arvestus Jah
Training Effect (mõõdab trenni efektiivsust sinu tervisele) Jah

Ujumise funktsioonid
Basseinis ujumise andmed(pikkus, distants, tempo, käetõmbed, kalorid) Jah
Ujumisstiili tuvastus Jah
Veekogus ujumise andmed(pikkus, distants, tempo, käetõmbed, kalorid) Jah
Trenni logi Jah
Puhkeajad Jah

Aktiivsusmonitori funktsioonid
Sammulugeja Jah
Autom. eesmärk (loob eesmärgi eelmise päeva sammude põhjal Jah
Liikumis riba(kuvab kella ekraanil, kui olete kaua liigumatult olnud) Jah
Une jälgimine Jah

Garmin Connect®
Garmin Connect™ tugi Jah
Automaatne andmete saatmine arvutisse Jah

Lisaks
Lisaks •Connect IQ™ tugi: Jah
•EXO™ antenna (GPS/GLONASS): Jah
•Wifi: Jah
•ANT+®: Jah
•Bluetooth®: Jah
•Ilma hoiatused: Jah
•UltraTrac: Jah
•tempe™ anduri tugi: Jah
•TracBack: Jah
•Automaatne ringide lugemine: Jah
•Aja/distantsi alarm: Yes