Spordikell Garmin Fēnix 3 Sapphire

Spordikell Garmin Fēnix 3 Sapphire on kompromissitu multisport GPS kell.
Roostevabast terasest EXO™ GPS + GLONASS vastuvõtja.
1.2-tolline päikesevalguses loetav värviline Chroma™ ekraan.
Kriimustuskindel safiir lääts. VO2 Max ja taastumisinfo (koos HRM-Run pulsivööga).
3-teljeline magnet kompass, altimeeter ja baromeeter, TracBack ning Sight’n Go.
Connect IQ™ tugi;  rakendused, vidinad, kella ekraanid ja andmeväljad.

Värvivalik: hall, kriimustuskindla kristall läätsega ning musta rihmaga; hõbedane pruuni rihmaga; premium safiir mudel roostevabast terasest rihmaga ja safiir läätsega.

529.00 € 439.00 €

Infot LHV järelmaksu kohta >>

Arvuta näidiskuumakse

%

Kompromissitu multisport GPS kell

  • Roostevabast terasest EXO™ GPS + GLONASS vastuvõtja
  • 1.2-tolline päikesevalguses loetav värviline Chroma™ ekraan
  • VO2 Max ja taastumisinfo (koos HRM-Run pulsivööga)
  • 3-teljeline magnet kompass, altimeeter ja baromeeter, TracBack ning Sight’n Go
  • Connect IQ™ tugi;  rakendused, vidinad, kella ekraanid ja andmeväljad

fēnix 3

fenix 3 on ilmastiku kindel, võimekas ja nutikas multisport GPS käekell, omades spordikella ja matka-GPSi funktsioone. Juurdepääs Connect IQ platvormile võimaldab kohandada kella ekraane, andmeväljasid, vidinaid ja palju muud. fenix 3 on õhuke, kerge multisport GPS, mis ei võta hoogu maha trennis ega igapäevaelus.

Stiil, mis peab vastu ka kõige karmimatele tingimustele

fenix 3-st on saadaval kolm erinevat versioon: hall, kriimustuskindla kristall läätsega ning musta rihmaga; hõbedane punase rihmaga; premium safiir mudel roostevabast terasest rihmaga ja safiir läätsega.
Kõigil kolmel on roostevabast terasest tugevtatud raam ja vastupidavad nupud. Päikesevalguses loetav kõrge resolutsiooniga värviline Chroma ekraan LED taustavalgustusega võimaldab sul oma andmeid kuvada kõikides valgustingimuses. fenix 3 on veekindel kuni 100 meetri sügavuseni ning aku kestab kuni 50 tundi UltraTrac režiimis, 16 tundi GPS režiimis ja kuni 3 kuud kella režiimis (aku kestvus sõltub seadetest ning IQ connect rakendustest, kella ekraanidest jms.).

Täpsemad trenni andmed

fenix 3 on täis erinevaid funktsioone, mis aitavad sul parandada enda tulemusi. Näiteks VO2 max. Kasutades koos HRM-Run pulsivööga, salvestab Fenix 3 erinevaid andmeid – sõidukiirust, südame lööke minutis ja südame löögisageduse muutlikust, et hinnata maksimaalne hapniku maht, mida tarbid minutis. Jälgi muutusi oma VO2 max andmetes, et näha edusamme ning võrrelda eakaaslastega. Teiste treeningfunktsioonide hulka kuuluvad: taastumisinfo, taastumise taimer ning lisaks Race Predictor, mis pakub ideaalse lõpuaja põhinedes sinu hetke VO2 max andmetele.

Jooksu dünaamika

fēnix 3 altimeter

fenix 3 annab tagasisidet sinu jooksu vormist, kuvades erinevaid andmeid. Kasutades koos HRM-Run pulsivööga¹ kuvab fenix3 sinu kadentsi, vertikaalsiiret ja pinnakontakti aega. Neid andmeid kutsutakse jooksudünaamikaks ja nad mõjutavad sinu jooksuvormi.

Ilus päev suusatamiseks

fenix 3 jälgib sinu suusa-ja lumelaua tulemusi targalt. Ta loeb automaatselt sõite ja tuvastab kiiruse, distantsi ja kõrguste vahesid, nii saad eraldi andmeid üksikute sõitude kohta. Kui sa istud suusaliftil, kuvab kell sinu viimase sõidu andmed, nii saad võrrelda oma hetke andmeid eelnevate sõitudega või oma päeva tegevustega. fenix 3-l on ka spetsiaalne murdmaasuusatamise režiim ja sa saad fenix 3`e kasutada ka VIRB ™ ja VIRB ™ Elite kaamerate puldina.

Hüppa sisse

Kas treenid ujulas või mõnes muus veekogus, fenix 3 salvestab üksikasjalikult kõik info sinu ujumise kohta – vahemaa, kiiruse, käetõmmete arvu, töösageduse. Kasuta ajalisi teavitusi, et aidata hoida tempot või vahemaa alarme ja teavitada, kui set on lõpetatud. Kellal on isegi teavitused kalorite ja töösageduse kohta.

Planeeri, navigeeri ja jälgi

Fenix 3 võimaldab sul koostada marsruute, salvestada kuni 1000 asukohapunkti (näiteks kämpingud või muid huvipunkte) ja salvestada jäljelogi (tracklogs). Liigu koordinaatideni mööda rada või teed, suundu asukohapunktini, otsi geopeitusi jne. TracBack ® funktsioon juhendab sind tagasi mööda eelnevalt salvestatud jäljerada, et saaksid leida ohutult ja kergesti tee sõiduki või laagri juurde ka halbades ilmastiku tingimustes.

Plaani reisi ja jaga seiklusi sõprade ja perega, kasutades BaseCamp ™ tasuta tarkvara. fenix 3 on varustatud nii ANT+ kui ka Bluetooth ® toega, et saaksid juhtmevabalt jagada teekondi, asukohapunkte ja geopeituse punkte teiste ühilduvate Garmin seadmete või nutitelefonidega.

Altimeeter, baromeeter ja kompass

fēnix 3 altimeter

fenix 3 on varustatud põhiliste anduritega (altimeeter, baromeeter ja kompass), et anda reaalajas vajaliku teavet. Sisseehitatud altimeeter pakub kõrguse infot, et täpselt jälgida mäkketõuse ja langusi, samas kui baromeeter aitab ennustada ilma, näidates õhurõhu muutumist. 3-teljeline elektrooniline kompass kuvab suunda nii kohapeal seistes kui liikudes.

fenix 3 auto-kalibreerib oma andurid GPS vastuvõtja abil ja ka automaatselt seab kellaja õigeks asukoha põhjal. Äärmiselt täpse temperatuuri näidu kuvamiseks ühendage seadmega Garmin Tempe ™ välistemperatuuri anduriga.

Vidinad, rakendused ja kellaekraanid

Kohanda oma fenix3 kella tasuta läbi Garmin’i Connect IQ poe. Kohandada oma kella peaekraani, lisa andmeväljasid, rakendusi ja vidinaid, mis annavad sulle vajaliku teabe.

Püsi ühenduses

Smart Teated võimaldavad kuvada e-kirju, sõnumeid ja teateid otse oma kella ekraanil, isegi kui teete trenni. fenix 3 ühildub iPhone® 4S ja uuematega või Android nutiseadmetega(bluetooth 4.0) ning teavitab sind, kui saabub sõnum ja võimaldab seda otse kella ekraanilt lugeda.

¹Heart rate monitors and HRM-run, sold separately.
²Examples of compatible phones include: iPhone 4S and later, Android 4.3, Galaxy S3 or later, Galaxy Note 3, Moto X, Moto G, HTC One, Nexus 4 & 5 and later; phone must be Bluetooth Smart. iPhone is a trademark of Apple Inc. Android is a trademark of Google Inc.

Seadme mõõtmed 51.0 x 51.0 x 16.0 mm Ekraani mõõtmed 1.2” (30.4 mm diag) Ekraani resolutsioon 218 x 218 pikslit Värviline ekraan Jah Kaal Titanium, titanium rihmaga:134.8 g; Titanium, silikon rihmaga: 78.2 g Hall, nahkrihmaga: 84.9 g Hall, nailon rihmaga: 79.6 g Metall rihmaga: 186 g; Silikon rihmadega: 85 g Aku laetav liitium-ioon 300 mAh Aku kestvus Kuni 50 tundi (GPS režiim); kuni 20 tundi (treeningrežiim) 6 nädalat ( kella režiimis) Veekindlus 10 ATM (100m) GPS Jah GLONASS Jah Kõrgtundlik vastuvõtja Jah Baromeetriline altimeeter Jah Elektrooniline magnet kompass Jah Smart teavitused Jah Vibra alarmid Jah Muusika juhtimis funk. Jah Leia mu telefon funk. Jah VIRB® juhtimine Jah Kella funktsioonid Kellaaeg(12/24h), kalender (päev/kuu), äratused Mälu Sisemälu 32 MB; vaba 23 MB Teekonna punkte/eelistusi/asukohti 1,000 Teekondi 50 Jooksu funktsioonid Virtual Pacer™ (võrdleb hetke tempot soovituslikuga) Jah V02 max Jah Taastumise nõustamine Jah Jooksu ennustaja Jah Jooksu dünaamika Jah Kiirendusandur (mõõdab distantsi ilma lisa anduriteta) Jah Isiklikud rekordid Jah Jalgratta funktsioonid Vector™ jõuanduri tugi Jah Mitme ratta profiilid Jah Kiiruse/pedaali rütmilugeja tugi Jah Jooksu & Jalgratta funktsioonid Pulsivöö tugi Jah Virtuaalne partner (treeni virtuaalse partneri vastu) Jah Virtual Racer™ (võistle teiste tegevustega) Jah Automaatne paus(peatab ja jätkab kiirusel põhineva taimeri) Jah Multi-sport (spordiala vahetus ühe nupuvajutusega) Jah Kasutaja treeningud (loo ise, eesmärgile suunatud treeninguid) Jah Tempo alarm (käivitab alarmi, kui tempo erineb etteseatud tempost) Jah Vaheaegadega treenimine (võimalik seada harjutuste ja puhkuse vaheajad) Jah Pulsil põhinev kalorite arvestus Jah Training Effect (mõõdab trenni efektiivsust sinu tervisele) Jah Ujumise funktsioonid Basseinis ujumise andmed(pikkus, distants, tempo, käetõmbed, kalorid) Jah Ujumisstiili tuvastus Jah Veekogus ujumise andmed(pikkus, distants, tempo, käetõmbed, kalorid) Jah Trenni logi Jah Puhkeajad Jah Aktiivsusmonitori funktsioonid Sammulugeja Jah Autom. eesmärk (loob eesmärgi eelmise päeva sammude põhjal Jah Liikumis riba(kuvab kella ekraanil, kui olete kaua liigumatult olnud) Jah Une jälgimine Jah Garmin Connect® Garmin Connect™ tugi Jah Automaatne andmete saatmine arvutisse Jah Lisaks Lisaks •Connect IQ™ tugi: Jah •EXO™ antenna (GPS/GLONASS): Jah •Wifi: Jah •ANT+®: Jah •Bluetooth®: Jah •Ilma hoiatused: Jah •UltraTrac: Jah •tempe™ anduri tugi: Jah •TracBack: Jah •Automaatne ringide lugemine: Jah •Aja/distantsi alarm: Yes