Pealamp Silva Cross Trail II

Pealamp Silva Cross Trail II on loodud spetsiaalselt tehniliste spordialadega tegelejatele. Pealamp Silva Cross Trail II sobib aladele nagu: jooks, MTB, maanteeratas, XC- suusatamine, seiklussport, multisport jne. aladele, kus valgustatusele ja valguse jaotumisele on kõrged nõudmised. Pealamp on multi-funktsionaalne ja kergesti ümber paigutav nii peapaelale kui kiivrile ja jalgratta juhtrauale (kinnitused kuuluvad komplekti). Pealamp Silva Cross Trail II on nüüd veelgi heledam  – 250 Luumenit (tööaja pikkus on sama). Pealambis on kasutatud unikaalset Silva Intelligent Light® tehnoloogiat, milles on kombineeritud kaugusesse fokusseeritud võimas valgusvihk ning lainurk valgusvihk, mis tagab perfektse valgustatuse ja väga hea nähtavuse kiirel liikumisel.

110.00 €

Infot LHV järelmaksu kohta >>

Arvuta näidiskuumakse

%

Pealamp Silva Cross Trail II on loodud spetsiaalselt tehniliste spordialadega harrastajatele. Pealamp Silva Cross Trail II sobib spordialadele nagu: jooks, MTB ratas, XC- suusatamine, seiklussport, multisport jne. kus on valgustatusele ja valguse jaotumisele kõrged nõudmised. Pealamp on multi-funktsionaalne ja kergesti ümber paigutav nii peapaelale, kiivrile või jalgratta juhtrauale (kinnitused on lambiga kaasas).

Pealamp Silva Cross Trail II on nüüd veelgi heledam  – 250 Luumenit (tööaja pikkus on sama). Pealambis on kasutatud unikaalset Silva Intelligent Light® tehnoloogiat, milles on kombineeritud kaugusesse fokusseeritud võimas valgusvihk ning lainurk valgusvihk – tagab perfektse ja vajaliku valgustatuse ning väga hea nähtavuse kiirel liikumisel.

Väline aku on läbinud uuenduskuuri, olles tugev ja veekindel ning seda on võimalik kinnitada nii vööle kui ratta raamile, selleks et minimeerida peale rakenduvat kaalu.

Silva Cross Trail II is the new upgraded ‘hi-spec’ successor to the popular X-Trail technical sports headlamp.

Developed for sports like running, MTB, XC-skiing and adventure racing with high demands on light distribution, comfort and flexibility. Like its predecessor, Cross Trail II is modular and can easily be switched between the headband, helmet or the bike handlebar by using the brackets supplied.

Cross Trail II is now even brighter than its predecessor projecting 250 Lumens of light with the same long discharge time. Of course, Cross Trail II utilises the Silva Intelligent Light® technology with a combination of a focused long distance light and a wide angle flood light – a perfect light image for all high speed activities.

The external battery pack has been redesigned to be robust and fully waterproof and can easily be mounted on the bike frame or carried around your waist or in a pocket, to minimize the weight on your head.