Multi-funktsionaalne peakate Silva K

Multi-funktsionaalne peakate Silva võimaldab kandmist erineval viisil vastavalt olukorrale. Kasutamine on lihtne. Seda on võimalik kanda pearätina, mütsina, peapaelana, sallina, juuksepaelana, näomaskina, kiivri all tuulekaitsena jne.
Buff kaitseb tuule, külma, tolmu ja päikese eest.
pimedas nähtav ikoon activity-icon-xc-skiing activity-icon-running activity-icon-bikingactivity-icon-outdoor

19.00 €

Infot LHV järelmaksu kohta >>

Arvuta näidiskuumakse

%

Multi-funktsionaalne peakate Silva on Buff-tüüpi mitmeotstarbeline ja funktsionaalne peakate, mida on võimalik kanda erineval viisil ning erinevates olukordades. Kasutamine on lihtne. Seda on võimalik kanda pearätina, mütsina, peapaelana, sallina, juuksepaelana, näomaskina, kiivri all tuulekaitsena jne.
Toodet kasutatakse vaba aja tegevustel, jooksul, jalgrattasõidul, matkal, kalapüügil, jahil, mootorratta sõidul, purjetamisel, suusatamisel jne.

Buff kaitseb tuule, külma, tolmu ja päikese eest.

Toode on õmblusteta ning selle valmistamisel on kasutatud vaid kõige kvaliteetsemat materjali: Windstopper mis on polygene töödeldud. Selline töötlemine takistab higistamisel bakterite lisandumist ning ebameeldiva lõhna tekkimist. Toode on suurepäraselt hingav ning nähtavuse parandamiseks on lisatud helkur print detailid.

Värv Must, Kollane
Hingavus Jah
Helkur detailid Hea nähtavus pimedas
Mitmeotstarbeline

Võimalus kanda nii peas või kaelas