KATUSERAAM WHISPBAR WB RAIL – MUST

KATUSERAAM WHISPBAR WB RAIL – MUST on tehasepoolsete reelingutega autole sobivaim ning on nüüd saadaval ka musta värvi. KATUSERAAM WHISPBAR WB RAIL tagab parima aerodünaamilise tulemuse ning näeb samas elegantne välja.
Whispbar katuseraamide näol on tegemist globaalselt täiesti uue kontseptsiooniga ning lihtsamini paigaldatavate Premium kategooria katuseraamidega.

“Karbist välja” toode.
Tööriista vaba paigaldus.
Toode on tunnustatud IF tootedisaini ja RedDot disaini kategoorias.

Druck 6195-100x200 skiing kayaking cyckling camping

225.00 €

Infot LHV järelmaksu kohta >>

Arvuta näidiskuumakse

%

KATUSERAAM WHISPBAR WB RAIL – MUST on tehasepoolsete reelingutega autole sobivaim ning on nüüd saadaval ka Mustana. WHISPBAR WB RAIL tagab parima aerodünaamilise tulemuse ning näeb samas elegantne välja.  Whispbar´i katuseraame eristab oluline asjaolu et tegemist on täiesti uue tehnilise lahenduse ja aerodünaamilise kontseptsiooniga. Lisaks on Whispbar katuseraamisüsteem nö. “karbist välja toode” ehk tegemist on kõige lihtsamini paigaldatavate katuseraamidega.

WHISPBARI katuseraamide, rattahoidjate ning katusebokside kujundamisel on eeskuju võetud lennukitööstuse aerodünaamikast ning tipptehnoloogiast.  W h i s p b a r ´i  tunnuseks on sile ning tiivakujuline disain ning ülitugevad kuid samas kerged materjalid.
Whispbari toodete sujuva disaini ning aerodünaamilise pinna on andnud põhjalikud tootearendustööd liikumise ning aerodünaamika vallas, mis on kestnud üle kümne aasta.
Unikaalsed tehnoloogiad P e r f o r m a  R i d g e®  ning P e r f o r m a f i l l® võimaldavad müra summutamise ning õhutakistuse vähendamise kõikide W h i s p b a r ´i katuseraamide hulgas.
Lisaks vaiksele sõidule väheneb ka kütusekulu oluliselt. Kõikide Whispbar´i toodete innovaatiline disain sobib täiendama kaasaegseimate autode disaini.

  •  Aerodünaamiline profiil vähendab müra ja õhutakistust kuni 70%
  • Lihtsaim paigaldus (lisatarvikute vaba – “karbist välja” toode)
  • T- profiil Whispbar erinevate hoidjate (ratas, suusk, kajak, kanuu) tööriistavabaks paigalduseks raamile
  • SmartFill tehnoloogia võimaldab kiiresti paigaldada lisaseadmeid ja hoidjaid
  • PerformaRidge kontrollib üle tala minevat laminaarset õhuvoolu ja vähendab tagasitõmmet ehk takistusjõudu ning tuulemüra
  • Sisaldab integreeritud lukustussüsteemi Lock System (ILS)