Käsi GPS Garmin Monterra

 

Käsi GPS Garmin Monterra on Garmini esimene Androidi tarkvaral põhinev matka-GPS. 4 ” pööratav, päikesevalguses loetav, vastupidav mineraal klaasist ekraan multi-touch funktsiooniga. Android operatsioonisüsteem – lae alla rakendusi Google Play ™-st. Nii GPS, kui ka GLONASS satelliitide tugi. Optimeeritud topelt aku süsteem; kasuta kaasasolevat akut (16h) või 3xAA patareid 22h). 8-megapiksline autofookusega kaamera ja 1080p HD video automaatne geotagimine, LED-välklamp/taskulamp. Niiskuskindel.
NB! TOODE JÕUAB PEATSELT MÜÜGILE. Jäta oma e-mail, teavitame sind, kui toode lattu jõuab. info@gps.ee

669.00 € 589.00 €

Infot LHV järelmaksu kohta >>

Arvuta näidiskuumakse

%

Käsi GPS Garmin Monterra on Garmini esimene Androidi tarkvaral põhinev matka-GPS

  •   •4 ” pööratav, päikesevalguses loetav, vastupidav mineraal klaasist ekraan multi-touch funktsiooniga
  •   •Android operatsioonisüsteem – lae alla ja kasuta oma lemmik rakendusi Google Play ™-st
  •   •Kõrgtundlik GPS vastuvõtja – nii GPS, kui ka GLONASS satelliitide tugi
  •   •Välitingimusteks optimeeritud topelt aku süsteem; kasuta kaasasolevat akut (16h) või 3xAA patareid (22h)
  •   •8-megapiksline autofookusega kaamera ja 1080p HD video automaatne geotagimine, LED-välklamp/taskulamp
  •   •Niiskuskindel ja vastupidav seade igapäevaseks kasutamiseks, ka karmimates tingimustes

Monterra

*Alates Tarkvara versioon 3.50 toetab BlueChart g2, g2 Vision ja LakeVu kaarte

Monterra on esimene täisfunktsionaalne wi-fi toega GPS seade, mis ühendab Garmin matka-GPSi pädevuse mitmekülgse Android operatsioonisüsteemiga. See võimaldab spetsialistidel ja entusiastidel kohandada oma GPS seadet vastavalt oma isiklike ja ametialaste vajadustega, paremgi nad saavad oma rakendusi kõikjal, ükskõik kui karmis keskkonnas, kasutada.

Parim ekraani loetavus kõigis tingimustes

Monterral on väga vastupidav mineraal klaasist ekraan. See peegeldumisvastane ekraan kasutab ära päikest ning pakub parimat loetavust igas olukorras, ka kõige eredama päikesevalguse käes. Nii säästad elektrit kogu päeva ning LED taustvalguse pead alles sisse lülitama hämaras.

Android rakendused

Android operatsioonisüsteem annab kasutajatele juurdepääsu kõikidele oma lemmik Android rakendustele ja sa avastada uusi seiklus läbi Google Play Store otse Monterra ekraanil. Seadmega saab kasutada ka professionaalseid rakendusi (näiteks põllumajandus-või metsaraie), et parandada efektiivsust antud valdkonnas. Üks populaarsemaid vabaaja rakendusi Euroopas on PeakFinder Alps, mis on eelinstallitud Monterra-s ja ütleb sulle mäe nime ja kõrguse, millel sa hetkel asud.

Topelt võimsus

Kaasaegne kaheaku süsteem Monterra-l on spetsiaalselt välja töötatud pikaajaliseks väljas kasutamiseks üle kogu maailma. Sul on võimalus kasutada mugavalt laetavat liitium-ioon akut või kasutada traditsioonilisi AA patareisid, mida on lihtne kõikjalt saada. Sedasi pakub Monterra suurepärast GPS jõudlust kuni 22 tundi järjest.

Leia õige suund

Monterra kasutab juhtivat sensori tehnoloogiat. Tänu oma suure tundlikkusega GPS ja GLONASS vastuvõtjale leiab seade asukoha kiirelt ja säilitab signaali ka halva ilmaga ja sügaval orus. Et veelgi parandada positsioneerimist, on Monterral sisseehitatud 3-teljeline kompass, kiirendusmõõtur ja güroskoop, mis kuvab kasutaja suunda ka paigal seistes või kui sa ei hoia seadet horisontaalselt. Kui kalibreeritud, siis võimaldab baromeetriline altimeeter jälgida õhurõhu muutusi ning määrata täpselt kõrgus – seade joonistab ka õhurõhu muutumis tabelit, mis aitab sul hoida silma peal ilmastiku muutustel. Sisse-ehitatud UV andur annab märku päikesevalguse tugevuse kohta, nii saad vältida päikese poolt tekitatavat kahju, eriti suurematel kõrgustel ning säravate või peegeldavate pindade läheduses.

Monterra RFKvaliteetsed pildid ja heli

Monterra-l on sisseehitatud 8-megapiksline autofookusega digikaamera, mis võimaldab teha erksaid, geo-tagitud fotosid, nii on lihtne tagasi navigeerida antud punkti, lisaks on 1080p HD video kaamera koos LED-välklamp/taskulamp-ga. Saad kogu info kergesti laadida arvutisse või jagada BaseCamp programmi kaudu Garmin Adventures-i. Monterral on piisavalt sisemälu kõigeks ning lisaks microSD ™- pesa, et lisada kuni 64Gb täiendavat mälu juhuks, kui sisemälust peaks siiski väheks jääma. Monterra`l on ka sisseehitatud FM-raadio, mida saab kuulata kõrvaklappidega.

Jaga juhtmevabalt

Tänu Wi-Fi, ANT + ™, Bluetooth ® ja NFC moodulitele võimaldab Monterra sul jagada oma andmeid, kaarte, teekonnapunkte, jälgi ja geopeituse punkte kuni 50 korda kiiremini teiste traadita seadmetega. Lisaks saate jagada suuri faile, näiteks pilte ja andmeid välitöö kohta läbi Basecamp™ programmi või laadida nad otse oma arvutisse.

Lisa kaarte

Teiste Garmin kaartide lisamine Monterra`le on väga lihtne. Lae alla Birdseye Select kaarte ja mine seiklema. Lae Garmin Topo kaardid ja avasta loodust parimate andmetega antud piirkonna kohta või lae seadmesse oma GIS-põhine profikaart töö tegemiseks.

Lae tuhandeid geopeituse punkte

Enam ei pea otsima, valima ja planeerima, lihtsalt lae nad kõik alla. Monterra mahutab miljoneid geopeituse punkte. Lae alla kasvõi kõik punktid OpenCaching.com lehelt. Lae punkte läbi GSAK-i või kasuta selleks oma lemmik Android rakendust. Kõik sinu paberivabad geopeituse abilised on seadmes igaks olukorraks. Loe täielikku kirjeldust, vihjeid ja logisid. Vaata punktide fotosid. Järjesta punkte suuruse, maastiku, raskustaseme ja tüübi järgi. Seade toetab ka Chirp™ toega punkte.

Monterra LF3D MapMerge

Monterra on ülim kaardistamis tööriist koos kohandatud 3-D kaardistamisega, mis võimaldab sul ühendada 2 kaarti – nagu Topo, baaskaardi või Birdseye Select fotokaardid ning siis vaadata uut unikaalset 3-D kaarti koos nähtavate “tekstuuridega” nagu mäed, orud, järved ja metsad. Näiteks ühenda Birdseye oma reljeefse baaskaardiga. Seejärel lihtsalt zoomi sisse ja pööra 3-D kaarti vastavalt vajadusele kasutades multi-touch ekraani.

Plaani oma järgmine reis

Võtta ohjad enda kätte ja planeeri oma järgmine seiklus Basecamp tarkvaraga, mis võimaldab sul vaadata ja organiseerida kaarte, asukohapunkte, teekondi ja jälgi. See tasuta reisiplaneerimise tarkvara võimaldab sul isegi luua Garmin seiklusi, mida saad jagada sõprade, pere või teiste seiklejatega. Basecamp kuvab topograafilise kaardi andmeid 2-D või 3-D kuvana arvuti ekraanil, sealhulgas ka kontuurjooned ja kõrguse profiilid. Samuti on võimalik edastada kvaliteetseid raster kaardi pilte seadmesse, kui ostate Birdseye Select või Birdseye satelliitfotosid.

Mine kõikjale

Mitmed erinevad hoidikud võimaldavad sul kasutada Monterrat erinevates tingimustes. Näiteks ATV-l, paadis, autos või käsiseadmena. Kasutades autohoidikut annab seade hääljuhiseid või kasuta leistangi hoidikut oma mootorrattal või ATV-l.

LakeVü HD WAAS enabled Geocaching ready WaterproofANT

Põhiomadused Seadme mõõtmed, Laius x Kõrgus x Paksus 7.48 x 14.96 x 3.63 cm Ekraani mõõtmed, Laius x Kõrgus 5.06 x 8.93 cm; 4 tolli diagonaal (10.2 cm) Ekraani resolutsioon, Laius x Kõrgus 272 x 480 pikslit Ekraani tüüp Peegeldusvastane värviline puutetundlik TFT Kaal 331g koos akuga, 375g koos patareidega Aku Liitium-ioon aku(kaasas),3 AA patareid (pole kaasas); soovituslik NiMH või liitium Aku kestvus kuni 16 tundi(liitium-ioon), kuni 22 tundi (AA patareid/akud) Veekindlus Jah (IPX7 standard) Püsib veepinnal Ei Kõrgtundlik vastuvõtja Jah GLONASS Jah Arvuti liides kiire USB ja NMEA 0183 ühilduv OS Android Jah, Android 4.04 Wi-Fi tugi Jah Bluetooth 3.0 Jah NFC Jah Kaardid ja mälu Baaskaart Jah Kaartide lisamise võimalus Jah Mälukaartide lisamise võimalus Jah, microSD mälukaart Sisseehitatud mälu Jah (2GB vaba) Teekonna punkte/eelistusi/asukohti 4000 Teekondi 200 Jälje logi 10000 punkti, 200 salvestatavat jälge Võimalused Puuteekraan Jah Kasutaja huvipunktid POI`d (võimalus lisada lisa huvipunkte: kiiruskaameraid, hotelle jne) Jah Hääljuhised Jah Pildini navigeerimine (navigeeri geotagitud piltideni) Jah Pulsivöö Jah (lisavarustus) Kiiruse/pedaali rütmilugeja Jah (lisavarustus) L-EST koordinaatide tugi Jah Automaatne marsruutimine teedel Jah Pildivaatleja Jah Elektrooniline magnet kompass Jah GPS mängud Jah Baromeetriline altimeeter Jah Kalastus/jahtimis kalender Jah Geopeituse sõbralik Jah Päikese ja kuu info Jah Kaamera Jah (8 MB koos autofookusega; digitaal zoom) Pindala mõõtmine Jah Loodete tabel Jah Seadmelt-seadmele infovahetus (jaga juhtmevabalt infot sarnaste seadmetega) Jah Garmin Connect™ ühilduv Jah Ühilduv kohandatavate kaartidega Jah MP3 mängija Jah FM Raadio Jah Muu info UV sensor Jah ANT+ Jah Mikrofon Jah Sisse-ehitatud kõlar seadmesse Jah Google Play Store võimalus Jah