Kanuuhoidja Whispbar WB 401

Kanuuhoidja Whispbar WB 401 on asjatundlikult väljatöötatud hoidja millele on integreeritud rullikud ja kokku klapitavad tiiva kujulised toed. Whispbar WB 401 on rafineeritud hoidik, mis näeb ülimalt stiilne ja minimalistlik välja.  Võimaldab süsta vaevata iga nurga alt peale laadida. Hoidikut on võimalik kasutada kõikide teiste tootjate katuseraamidega, millel on T-soon. Kanuuhoidja Whispbar WB 401 säästab ruumi, kuna esemed transporditakse vertikaalasendis. Kajaki Kanuuhoidja katuseraamilt eemaldamine on kiire ja tööriistavaba.
Tootekaal: 5,4 kg
Kandevõime: kuni 36,6 kg  (max)
Sobilik: 1 tk Kajaki-, kanuu-, süsta transportimiseks.

Druck 6195-100x200 kayaking

225.00 €

Infot LHV järelmaksu kohta >>

Arvuta näidiskuumakse

%

Kanuuhoidja Whispbar WB 401 auto katuseraamile paigaldatav kajaki ja kanuu transportimiseks mõeldud hoidja. Kanuuhoidja Whispbar WB 401 on rafineeritud hoidik, mis näeb ülimalt stiilne ja minimalistlik välja.  Võimaldab süsta vaevata iga nurga alt peale laadida. Kajaki või kanuu ugavaks tagant peale ja maha laadimiseks on Kanuuhoidja Whispbar WB 401 varustatud integreeritud rullikutega.
S m a r t f l e x külgtoed võimaldavad küljelt laadiist ning transportida erineva suuruse ja kujuga veespordi vahendeid lihtsalt ning turvaliselt. Hoidiku katuseraamile paigaldamine ja eemaldamine on kiire ning tööriistavaba. SmartFlex sadulad on kohandatud sobima mistahes süsta kujuga ning elastomeerist pehmendused kaitsevad paati transportimisel. Kanuuhoidjat Whispbar WB 401 on võimalik kasutada kõikide teiste tootjate katuseraamidega, millel on T-soon.

Kandevõime: kuni 36, 6 kg
Sobilik: 1tk Kajaki-, kanuu-, süsta transportimiseks.