Kaardiplotter GARMIN GPS MAP 721xs

Kaardiplotter GARMIN GPS MAP 721xs on statsionaarne puuteekraaniga kaardiplotter. Lisavarustusena pakutava BlueChart g2 Vision SD™ kaardiga saad lisada oma kaardiplotterile terve rea erilisi funktsioone.

  • 7″ WVGA Puuteekraan
  • HD-ID™ sonar
  • 10Hz GPS/GLONASS
  • NMEA® 2000 ja Wi-Fi tugi
  • Maailma Baaskaart

1,390.00 € 1,299.00 €

Infot LHV järelmaksu kohta >>

Arvuta näidiskuumakse

%

Kaardiplotter GARMIN GPS MAP 721xs

Imeline Kombo-Seade 7″ Puuteekraaniga

  • 7″ WVGA Puuteekraan
  • HD-ID™ sonar
  • 10Hz GPS/GLONASS
  • NMEA® 2000 ja Wi-Fi tugi
  • Maailma Baaskaart

GPSMAP 721xs

NMEA 2000 Compatible XM Satellite Weather BlueChart g2 Vision Compatible WAAS enabled

GPSMAP 721xs on eraldiseisev puuteekraaniga kaardiplotter, millega saad lisada oma laevale uue funktsioonide taseme. Suurepärase 7-tollise (17,78 cm) ekraaniga kuvab GPSMAP 721xs otse sinu silme ette kogu sulle vajaliku informatsiooni. GPSMAP 721xs seadmel on kogu maailma baaskaart ja sellele saab lisada täiendavaid kaardiandmeid, mis muudavad funktsiooni veelgi paindlikumaks. Lisaks võtab GPSMAP 721xs vastu radariandmeid ja pakub ka täielikku NMEA 2000® ühenduvust, mille tulemusel on täiendavate andurite lisamine ülimalt mugav.

Vaata maailma baaskaarti

GPSMAP 721xs seadmel on maailma baaskaart ja sisseehitatud ülitundlik GPS vastuvõtja, mis võimaldab tipptasemel satelliitjälgimist ja kiiret andmeedastust. Lisaks on GPSMAP 721xs suuteline vastu võtma Põhja-Ameerika graafilist ilmainfot, kasutades lisavarustusena pakutavat satelliitvastuvõtjat-antenni GXM™ 51

Puuteekraan muudab kasutamise mugavaks

Andmete ja käskude sisestamine on GPSMAP 721xs seadmega ülilihtne. Ükskõik, kas muudate kurssi või lihtsalt uurite teie ees olevat infot – intuitiivse puuteekraaniliidesega on seadme kasutamine vägagi mugav. Seadmel on ka paindlik ekraaniheleduse valik, mis muudab ekraani päevavalguses hästi loetavaks ja võimaldab öösel valguse tuhmimaks keerata. Tänu oma vastupidavale ja veekindlale laiekraanile töötab GPSMAP 721xs igas olukorras.

Paigalda seadmele radar

Tänu sisseehitatud radaripordile saab GPSMAP 721xs liidestada Garmini taskukohaste GMR™ laevaradarisüsteemidega. Ükskõik, kas lisad radari praegu või tulevikus – kindlasti valmistab sulle heameelt mugav isehäälestuv paigaldus ning meie tõestust leidnud tasemega radarite võimsus, ulatus ja kõrgendatud täpsusega kasutus. ¹

Hüdrolokaatoriga GPSMAP 721xs

GPSMAP 721xs standardvarustus sisaldab 1kW võimsusega hüdrolokaator-transiiverit. Kui kasutad seadet 1kW muundiga, võimaldab see võimas hüdrolokaator sul näha kalu ja veealuseid reljeefe 2000 jala (609,6 m) sügavusel. ²

Lisafunktsioonid BlueChart® g2 Vision® kaardiga

Lisavarustusena pakutava BlueChart g2 Vision SD™ kaardiga saad lisada oma kaardiplotterile terve rea erilisi funktsioone.

◦ MarinerEye vaade ja FishEye vaade kuvavad kaardiinfot kolmemõõtmelises perspektiivis nii vee peal kui veel all.
◦ Kõrgresolutsiooniga satelliitpildid ja aerofotod aitavad sul orienteeruda tundmatutes kohtades.
◦ Auto Guidance tehnoloogia otsib läbi kõik asjassepuutuvad kaardid, et koostada marsruut, mida saad ka tegelikult kasutada – marsruut, mis väldib takistusi, madalikke, poisid ja muid segavaid moodustisi.

¹ Ei toeta Garmini Marine Network võrku.

² Sügavusulatus sõltub vee soolsusest, veekogu põhja tüübist ja muudest veeoludest (1 kW muundiga).