Jooksukell GARMIN FORERUNNER 35 WHITE

Forerunner 35 on õhuke kell mis sobib suurepäraselt igapäeva treeninguks ja ka võistlemiseks

195.00 €

Infot LHV järelmaksu kohta >>

Arvuta näidiskuumakse

%


Lihtne õhuke GPS jooksukell mõõdab pulssi randmelt

  • Mõõdab pulssi 24/7
  • GPS mõõdab kiirust, läbitud vahemaad ja kaardistab liikumist
  • Nutirakendused²: Bluetooth ühenduse kaudu laeb sinu saavutused Garmin Connect™ keskkonda, võimaldab reaalajas jälgida sinu liikumist ning juhtida muusika mängimist,teatab sissetulevatest kõnedest
  • Päevase tegevuse jälgimine¹ sammude, põletatud kalorite ja intensiivsuse lugemine ning liikumise vajaduse meenutamine
  • Laeb ise andmeid² sinu Garmin Connect kontole

Jookse terviseks

Forerunner 35 on õhuke kell mis sobib suurepäraselt igapäeva treeninguks ja ka võistlemiseks. Kellal on Garmin Elevate andur, mis loeb randmelt pulssi ning GPS vastuvõtja, mis jälgib distantsi, tempot, intervalle jne. Kõik need andmed salvestab kell omapäi, sul ei ole tarvis nutitelefoni ja teisi lisasid. Lihtsalt pane Forerunner 35 randmele ja jookse.

Püsi ühenduses

Tänu bluetooth üleslaadimise võimalustele, saab Forerunner 35 saata sinu trenni andmeid Garmin Connect lehele kasutades selleks vaid sinu nutitelefoni.

Lisaks kuulub Connect funktsioonide hulka reaalajas jälgimine, mis võimaldab sinu sõpradel jälgida su trenni andmeid ja asukohta reaalajas. Sul on vaja vaid telefon paaristada oma jooksu ajaks Forerunner kellaga ning kasutada rakenduses LiveTrack funktsiooni. Võid jagada oma saavutusi ka sotsiaalmeedias, saates uuendused läbi Garmin Connect mobiili rakenduse.

Text Allerts

Põnevust treeningutesse

Vormis püsimine ei ole igav kui see on osa sinu harjumusest. Forerunner 35 toetab erinevaid spordialasid.Saad valida siseruumides või väljas jooksmise.Vahelduseks lülita sisse jalgratta profiil ning hüppa sadulasse või vali kardio profiil tõsiseks trenniks trenažööril.

Garmin Connect™ Mobile app.

Pidev kontroll

Forerunner 35 jälgib sinu edusamme 24/7, sealhulgas sammud, distants, aktiivusminutid, pulss ja isegi uni.Vali öine olek kui sa magama lähed ja kell jälgib sinu und. Garmin Connect keskkonnas näed kogu magamise logi, millal sa voodis vähkresid ja millal magasid rahulikult. Forerunner 35 on veekindel, võid rahulikult pesemas käia või askeldada vihmas.

Text Allerts

¹Aktiivsuse mõõtmine on ligikaudne (sammud ja vahemaad siseruumides)

²Tõsisemal sportimisel pulsi jälgimiseks soovitab Garmin  kasutada pulsivööd

 Ühilduvad nutiseadmed