Garmin GPS Pulsikell VIVOACTIVE HR

GARMIN GPS vastuvõtjaga pulsikell randmelt pulsimõõtmisega

 • Õhuke ja kerge GPS nutikell värvilise selgelt loetava puuteekraaniga
 • Sisseehitatud GPSiga treeningu rakendused jooksmiseks, rattasõiduks, ujumiseks, golfiks jm. välistegevusteks.
 • Kohanda kell oma maitse järgi Garmin Connect IQ™ keskkonnas
 • Võtab vastu nutiteavitusi
 • Aku kestvus kuni 8 päeva kella reziimis, kuni 13 tundi GPSi kasutades
 • Vivoactive HR
 • Elevate™ tehnoloogiaga näed pulssi ilma pulsivööd kasutamata kuna mõõdab pulssi otse randmelt. Südame pulsi alusel. Arvutab põletatud kalorite arvu ja hindab sinu aktiivsuse taset ning hoiatab sind ülepingutamast.³

269.00 €

Infot LHV järelmaksu kohta >>

Arvuta näidiskuumakse

%

GARMIN GPS vastuvõtjaga pulsikell randmelt pulsimõõtmisega

 • Õhuke ja kerge GPS nutikell värvilise selgelt loetava puuteekraaniga
 • Sisseehitatud GPSiga treeningu rakendused jooksmiseks, rattasõiduks, ujumiseks, golfiks jm. välistegevusteks.
 • Kohanda kell oma maitse järgi Garmin Connect IQ™ keskkonnas
 • Võtab vastu nutiteavitusi
 • Aku kestvus kuni 8 päeva kella reziimis, kuni 13 tundi GPSi kasutades
 • Vivoactive HR
 • Elevate™ tehnoloogiaga näed pulssi ilma pulsivööd kasutamata kuna mõõdab pulssi otse randmelt. Südame pulsi aluseL  arvutab vívoactive HR põletatud kalorite arvu ja hindab sinu aktiivsuse taset ning hoiatab sind ülepinGutamast.³

  Salvestab kõik liikumised

  Jooks, rattasõit, ujumine, golf, suusatamine ja palju muud koos nutikellaga Vivoactive HR. GPS ja sisse-ehitatud spordi-rakendus teevad statstistilist analüüsi samal ajal kui nutirakendused on ühendatud. Kõik see võimaldab sul hoida oma elu tasakaalus. Vívoactive HR jälgib aktiivsust³ läbi päeva: loeb samme, monitoorib und ja arvestab aktiivset aega. Vívoactive HR automaat-salvestuse funktsioon salvestab tegevused ka siis, kui unustasid vajutada „Start“ nuppu. Sa ei pea muretsema, et seadme kestvuse pärast.Aku kestab kuni 8 päeva vaatlust/tegevuste salvestamisel.

  Vivoactive HR sünkroniseerib¹ automaatselt Garmini ühenduse.  Garmini ühendus on ainus tasuta rakendus, mis analüüsib ja esitleb tulemusi, et aidata sul saada paremaks kui eile. See sisaldab näpunäiteid kui sa oled jäänud seatud eesmärgist maha või ergutusi kui oled eesmärgi ületanud. Lisaks, saad kasulikke nõuandeid ekspertidelt, mistõttu on sul justkui virtuaalsed treenerid.

  vívoactive HR Last Run Screen

  Jooks

  Kasutades sisse-ehitatud kiirusemõõturit ja GPS-i, võimaldab Vivoactive HR sul joosta nii siseruumis kui ka väljas. Värinmärguanne näitab määratud pulsisagedust, tempot, jooksu/käimise intervalli jne. Kasutada saab ka Automaatse ringilugemise (Auto Lap) ja Automaatse pausi (Auto Pause) funktsioone. Võimaldab teha jooksu-järgset statistikat nagu läbitud vahemaa, kalorid, keskimine tempo ja aktiivne aeg.

  Rattasõit

  GPS-ga ratta-rakendus mõõdab aega, vahemaad, kiirust ja kaloreid. See sobib kooskasutamiseks kiiruse ja rütmi sensoritega, mis mõõtavad nii  sinu treeningu edukust kui ka intensiivsuse kõikumist päevade lõikes. Samuti sobib kooskasutamiseks Varia® Lights ja Turvalise Sõidu Radariga.

  vívoactive HR My Day – Cycling Screen

  Ujumine/sukeldumine

  Hüppa basseini ja vaata detailset statistikat nagu vahemaa, tempo, tõmmete arv, tõmbe-tüüp jne. Las ujumise-rakendus arvestab sinu efektiivsuse SWOLF´iga, mis lisab juurde aja ja tõmmete hulga, mis kulub basseini pikkuse läbimiseks.  Intervalli-arvutus võimaldab sujuvalt teha paus ja siis teha treeningu kokkuvõte. Treenigu lõpus vaata oma koondandmeid, mis sisaldavad intervalli,  erinevate etappide keskmist ning  üldist aega ja isiklikke rekordeid.

  Golf

  Mängi iga päev uutel radadel laadides alla ühe 40 000-st rajakaardist meie golfi radade andmebaasist. Golfi-rakendus näitab lihtsustatud vaadet väljakust ja aitab jälgida skoori andes teada oled sa kaotus- või eduseisus. PointerFeature rakendus juhib sind õiges suunas kui sa ei näe väljakut. See mõõdab nupuvajutusega ka löögikaugust.

  Aerutamine

  Kui sulle meeldib aerutamine või sõudmine – siseveekogul või avamerel, siis sisse-ehitatud aerutamise-rakenus jälgib ja kuvab kogu sinu liikumist. Vaata tempot, aega, vahemaad ja lööke nii veepeal kui ka sõudeergomeetril olles.

  Slaalom/lumelauasõit

  Suusatades või sõites lumelauaga mõõdab Vivoactive HR sinu 3-D kiirust arvutades kiirust ja vahekaugust nõlval arvestades laius-ja pikkuskraadi. Ta ennustab ette pöörded ja pakub võimalust kasutada Auto Pause –funktsiooni, mis külmutab taimeri automaatselt kui sa jääd seisma või istud tõstukis.

  vívoactive HR Smart Notifications Screen

  Ole ühendatud

  Vivoactive HR vaikne vibro-alarm annab märku saabunud teadetest……..Vivoactive HR kuvab ilmateate, temperatuuri jen. Lisaks võimaldab seade sul seadistada oma telefoni heliseadeid, positsioneerida oma telefoni, distantsilt kontrollida VIRB® action kaamerat ja annab sinu sõpradele ja perele võimaluse LiveTrack abil jälgida sinu tegemisi reaalajas. Isikusta Vivoactive HR tavalise käekella, andmeväljade, rakenduste ja erinevate tehnikavidinatega Garmini  Connect IQ™ kauplusest.