GPS GARMIN DRIVESMART 61

240.00 €

Infot LHV järelmaksu kohta >>

Arvuta näidiskuumakse

%

 •    Lihtsalt kasutatav GPS navi, millel on ühilduvad võimalused ja kirgas 6 tolline mahutundlik puuteekraan
 •         Eellaetud seadme eluaegsed tasuta uuendatavad Euroopa teede kaardid1 vaata kaarte
 •         Pakub reaalajas teenuseid2,nagu hetke liiklus- ja parkimise teave3
 •         Bluetooth® kõned4, nutiteated5 ja hääljuhtimisega navigeerimine
 •         Sisemine Wi-Fi® lihtsama kaartide ja tarkvara uuendamiseksGarmin DriveSmartSäilita ühendus, sõites Garmin DriveSmart naviga, mis sisaldab erinevaid nutikaid omadusi. Tulevik on käeulatuses. Garmin handsfree (käed vabad) kõned ja reaalajas liiklusinfo. Vaata vaid ette ja sõida.

  Drive seadmete reaalajas teenused

  Väldi ummikuid, kasutades pakutud teist teed. Seejärel leiad näiteks parkimiskoha reaalajas info abil. Liiklushoiatuste,teekonna ümberarvestamise info ja ajakohase ilmateate saamiseks võid allalaadida Smartphone Link lahenduse,mis ühendab Garmin DriveSmart seadme sobiva nutitelefoniga.Sihtkohale lähenedes võid rahulikult täpsustada avaliku parkimise hinnad ja vabade kohtade saadavuse. Lisaks Smartphone Link lahendusele on LiveTrack2,millega võid jagada oma asukohta,et sõbrad näeksid kus oled,kas linnapeal askledamas või pikal sõidul.

  Nutikad ühendamised

  Kui paaristad Bluetooth nutitelefoni ja Garmin DriveSmart seadme, saad kasutusse mõnusaid omadusi, millega säilitad ühenduse tõstmata käsi roolilt.Võid helistada käed-vabalt ja vastu võtta nutiteavitusi navi ekraanil. Näed siis sissetulevaid kõnesid,tekstisõnumeid ja kalendri meeldetuletusi ilma telefoni näppimata.

  Häälkäsklustega navigeerimine

  Vajad juhendamist? Ainult palu. Garmin DriveSmart sisaldab häälkäsklustega navigeerimistoimingut,mis vastab käsklustele ja juhatab soovitud kohta.  (Ainult täis Euroopa mudelis)

  Wi-Fi hoiab ajaga sammu

  Võid uuendada kaardid ja tarkvara hõlpsalt nüüd, kui Garmin DriveSmart navis on sisemine Wi-Fi ühendus.Kui värske uuendus on saadaval ja oled traadita koduühenduses, saad automaatselt teated  ekraanile. Siis tead ühendada seadme toitevõrku ja lasta tal ennast ise Wi-Fi kaudu uuendada.

  Hoiatused juhile: tunne ümbrust

  Garmin DriveSmart edendab sõiduohutust ja olukorra tundmist.Seade hoiatab juhti nt. järskudest kurvidest,kiiruse muutustest,ristmikest ja loomade ülekäigu radadest. Lisaks hoiatab navi kui sõidad ühesuunalisel teel vales suunas või et lähedal on koolimaja. Saad teateid lähedal olevaist valgusfoori-ja kiirusekaameratest6. Samuti antakse väsimushoiatusi ja soovitatakse võimalikku puhke-või parkimisala7.