Gimbal DJI Osmo Mobile

TOODE JÕUAB PEATSELT MÜÜGILE.
Jäta oma e-mail. Teavitame sind, kui toode lattu jõuab.

339.00 €

Infot LHV järelmaksu kohta >>

Arvuta näidiskuumakse

%

 

Ela hetkes

ActiveTrack tehnoloogia DJI GO rakenduses võimaldab kaameral jälgida sind stabiilselt, kui sa liigud. Enam ei pea sa otsustama kas filmida tegevust või võtta sellest osa. Tee mõlemat ja näita oma elu teistele sellise nurga alt, mida varem pole nähtud.

Pingevabalt sujuv pilt

Kui oled varem kasutanud filmimiseks nutitelefoni, siis tead, kui keeruline on hoida pilti stabiilse ja sujuvana. DJI Osmo Mobile hoiab kaamerat sinu eest stabiilsena, et saaksid igas tingimuses sujuva ja kauni video.

Liikumisvabadus

DJI Osmo Mobile on mitu erinevat režiimi:
Standard režiim | Portree režiim | Underslung režiim | Taskulambi režiim

Jäädvusta aega

Time-Lapse videod on vapustav viis näidata aja möödumist. Varem oli selleks vaja professionaalset varustus, kuid nüüd tänu DJI Osmo Mobile ja sinu nutitelefonile on see lihtsam kui kunagi varem.

Otseülekanded

Jaga hetki otse YouTube’i kasutades DJI GO rakendust koos Osmo Mobile’ga. Iga video, mida sa jagad on sujuv ja stabiilne ja tundub nagu sa omaksid professionaalset video meeskonda.

Dramaatilselt pikad säriajad

Tee 1-sekundilise säriajaga pilte öösel ilma kolmjalata. Osmo Mobilee hoiab telefoni stabiilse ja pildi teravana. Aseta Osmo Mobile lisavarustuses saada olevale statiivile ja suuna see taevasse, et  jäädvustada vapustavaid pilte tähtedest, valmis koheseks jagamiseks sotsiaalmeediasse.

Detailsed panoraam võtted

Tee suuri, üksikasjalikke maastiku panoraam pilte, mida sa sooviksid isegi raamida, kasutades ainult oma nutitelefoni ja Osmo Mobile’i. DJI GO rakenduse Panoraam funktsioon automaatselt pildistab ja sulandab 9 eraldi pilti kokku, et luua üks suurepärane foto.
*Ei ole hetkel veel saadaval

Juhtimine

Täiuslik kontroll iga funktsiooni üle

Kontrolli oma telefoni kaamerat nagu professionaal, eraldi nupud pildistamiseks, salvestamiseks ning samuti ka käsitsi ISO, katiku ja valge tasakaalu seadete muutmiseks. Seadista säri lihtsalt näpuga ekraanil üles või alla viibates. Kasuta päästikut, et kasutada Osmole saadaolevaid funktsioone. Pikk vajutus päästikule isoleerib sinu liikumise täielikult veelgi sujuvama video jaoks, vajutage kaks korda, et kaamera taas keskpunkti läheks ja kolm korda, et alustada Selfie režiimi.

Kohandatav joystick

Pane Osmo Mobile joystick töötama nii nagu sina seda tahad. Seadista tundlikus, muuda pan ja tilt vastupidiseks, või määra, et gimbal saaks liiguda ainult teatud suunas. Kasutage “Push Mode” režiimi, et muuta gimbali suunda oma käega vastavalt soovile.

Bluetooth ühendus

Kasutades optimeeritud Bluetooth ühendust suudab Osmo Mobile kiirelt ja lihtsalt ennast sinu nutiseadmega taasühendada – sedasi saad kiirelt naasta tagasi filmimise juurde.

Aku

Kaua kestev

DJI Osmo Mobile aku tööaeg on kuni 4,5 tundi. Akusid saab kiiresti ja vaevata vahetada ning DJI Osmo Battery Extender abil saad kasutada ka võimsamaid drooni akusid. Sedasi saad veelgi kauem filmida.

Spetsiaalne laadimispesa

Kasuta komplektis olevat spetsiaalset USB-kaablit, et laadida akut ja uuendada seadme tarkvara. Laadimine kestab umbes 3 tundi, kui kasutate 1A laadijat. (Arvutil USB 2.0 pesa max 0,5A, USB 3.0 pesa max 0,9A)

* Kasutage ainult kaasasolevat Osmo Mobile USB kaablit laadimiseks.
*Mitte kasutada Osmo Mobile USB kaalit teiste seadmetega, kuna see võib rikkuda nii teie seadme, kui ka kaabli.

Lisaks

Ergonoomiline premium disain

Osmo Mobile kasutab samu kvaliteetseid materjale ja tehnoloogiaid, mis on ülejäänud Osmo perel. See sobib paljude erinevate nutiseadmetega, mis on 59mm kuni 85mm laiad.

Lisavarustus

DJI Osmo Mobile ühildub pea kõikide OSMO pere hoidikutega, andes sulle võimaluse filmida paljudes erinevates tingimustes.

Veel erinevaid nutiseadme rakendusi

Osmo Mobile on avatud platvormil ja võimaldab inimestel lisada oma ideid ja rakendusi.
Vaadake lähemalt DJI kodulehelt: www.dji.com