Aktiivsusmonitor GARMIN VivoSmart suur HRM

skiing orientering-multisport kayaking cycklingwalkingtrekking_0stepsdistanceclock

89.00 €

Infot LHV järelmaksu kohta >>

Arvuta näidiskuumakse

%

Otsas

Aktiivsusmonitor koos nutitelefoni teavitustega
Näitab samme, kalorikulu, läbitud vahemaad ja kellaaega
Värinmärguanded kõnede, sõnumite ja e-kirjade kohta nutitelefonis
Lihtne puutetundlik kasutajaliides
Mitteaktiivsuse märguanne tuletab meelde, et aeg on end liigutada
Automaatsed eesmärgid hoiavad sind motiveerituna

Puuduta, et näha andmeid

vivosmart omab kaunist, nähtamatut ekraani, mis ärkab ellu, kui saad teavituse või sa puudutad ekraani. OLED ekraan kumab läbi rihma, et kuvada sinu sammud, läbitud vahemaa, põletatud kalorid, kellaajad ja palju muud.

vivosmart sünkroniseerib automaatselt oma andmed Garmin Connect ™ keskkonda, kui kasutad tasuta rakendust ühilduva Bluetooth ® seadmega. Võid kasutada ka Garmin Connecti arvutist andmete laadimiseks.

Nutitelefoni teavitused

Ole aktiivne ja püsi ühenduses vivosmart kellaga. Iga kord, kui saad sõnumi, e-kirja või keegi helistab sinu ühilduvale Bluetooth-nutiseadmele, vivosmart väriseb õrnalt ja kuvab automaatselt vastavat teavet. Lihtsalt puuduta ja libista sõrmega üle ekraani, et rohkem lugeda.

Kuvab aega ja “Aeg liigutamiseks”.
Uuringud näitavad, pikaajalised seisakud nagu istumine laua taga, vähendab keha võimet toota rasva põletavaid ensüüme. Võid seda probleemi vältida, tehes sagedasi lühikesi jalutuskäike päeva jooksul. Ja kui sa peaksid kaotama ajataju ja unustama ennast liigutada, annab vivosmart sellest märku. vivosmart vibreerib õrnalt iga 1 tunni järel, mil oled kohapeal istunud. Lihtsalt kõnni paar minutit ja kell lõpetab vibreerimise.
Alati töös
vivosmart jägib sinu edusamme 24/7 ning see töötab 7 päeva ilma akusid laadimata. Määra öö-reziim, kui sa magama lähed ja vivosmart jälgib sinu und. Garmin Connect keskkonnas näed kogu magamise logi, millal sa voodis rahutult liigutasid ja millal magasid rahulikult. vivosmart fitness-kell on veekindel², võid rahulikult pesemas käia või kõndida vihmas.
Individuaalsed igapäevased eesmärgid.

vivosmart õpib sinu praeguse aktiivsustaseme ning määrab seejärel sinu igapäevase eesmärgi. Niipea, kui saavutad oma eesmärgi, kohandab vivosmart eesmärgi järgmiseks päevaks, viies sind tasapisi tervislikuma elustiili poole. Meie tasuta Garmin Connect ™ keskkonnas võid teenida virtuaalseid medaleid ja jälgida oma edusamme.

 

Püsi ühenduses
vivosmart sünkroniseerib automaatselt sinu andmed ühendatud Bluetooth nutiseadmega päeva jooskul, kui eesmärk on täidetud või kui piisavalt samme on astutud pärast viimast sünkroniseerimist.
Püsi liikumises
Kui oled valmis võtma järgmise sammu parema tervise poole, siis vivosmart-l on lisavõimalusi, et hoida sind motiveeritult. Kasuta pulsivööd ¹ koos vivosmart-ga, et salvestada oma südame löögisageduse andmed ja saada täpset infot põletatud kalorite kohta, mis tahes fitness tegevusel nagu jooksmine või jõusaali treening. Täpsemaks kalorite jälgimiseks saad luua konto MyFitnessPal`is ja siduda see oma Garmin Connect kontoga. See võimaldab võrrelda tarbitud kaloreid oma põletatud kaloritega, mida vivosmart arvestab kogu päeva jooksul. Samuti saad Garmin Connect keskkonnas liituda teiste vivosmart kasutajatega ning esitada neile väljakutsed või võistelda sõpradega, teenides virtuaalseid medaleid ja eputada oma saavutustega.
Näita oma tõelist värvi
vivosmart on saadaval kahes suuruses – väike (127-172 mm) ja suur (155-221 mm) – ja erinevates värvides, et sobida teile vastava stiiliga. Bundle komplektis on lisaks kaasas ka pulsivöö.

Põhiomadused
Rihma Pikkus  155-221 mm
Ekraani mõõtmed, Laius x Kõrgus  3.56 cm x 0.36 cm
Ekraani resolutsioon, Laius x Kõrgus  128 x 16 piklsit
Ekraani tüüp  OLED
Kaal  19g + 1,4g Vivokeeper
Aku  laetav liitium-ioon
Aku kestvus  kuni 7 päeva
Veekindlus  Jah (5 ATM)
Põrutuskindlus  Jah
Bluetooth  Jah
 Võimalused
Garmin Connect™ ühilduv  Jah
Pulsivöö  Jah
Infoväljade muutmine  Jah
Sammulugeja  Jah
Smart teated  Jah
Une jälgimine  Jah
Aktiivsuse jälgimine  Jah
Vibra alarmid  Jah
Puuteekraan  Jah
Muu info
ANT+  Jah
Mälu  Kuni 3 nädala tegevused; Pulsivööga kuni 2 nädala tegevused, kui pulsivööd kasutada 1h päevas